Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Ty masz chłopaku jakieś problemy mentalne. Żaden klub nie był od razu wielki, każdy jakoś zaczynał. A wygląda to tak, jakbyście chcieli ustawą zakazać zmian i rozwoju, bo coś wam się w głowach dzieje niedobrego. Kiedy czytam "wiejski klubik bez tradycji", to śmiać mi się chce, bo to samo piszą berety na przykład o Rakowie Częstochowa, klubie założonym w 1921 roku. No to na czym ta tradycja polega? Na wygraniu LM, czy jej wcześniejszych odpowiedników? No to chyba żaden klub w Polsce tradycji nie ma. Wieczysta istnieje od 1942 roku, powstała kiedy działalność polskich organizacji (też sportowych) była zakazana. Takimi durnymi komentarzami odbierasz prawo do istnienia lub zaistnienia każdej nowej rzeczy lub do rozwoju istniejącej. A Polska ma tradycję? W końcu niepodległość odzyskaliśmy ledwie w 1918 roku, po 123 latach nieobecności na mapie. Takie USA mogą nas wyśmiać. A wtedy przyjdzie Anglik i zaśmieje się z USA, że to państwo bez tradycji, w końcu ile latek ono dopiero istnieje? Przykro się czyta takie głupoty.
0
@MichuZ44 "Jakoś znajome wydaje mi się to zdjecie,to jak sie ustawili do niego."
Wygląda jak młody Biedroń, nic dziwnego, że uśmiechnięty.
3
@MesQueUnClub96 Wciągnęli. Tenisiści to ćpuny. Dlatego tak się ciskają o ciszę. Hałas to dla nich zabójstwo.
0
@kosiarz92 Błagam, wybierz sobie innego, co w miarę gada. Nie tego sk...
1
@TR3YWAY I kokaina, nie zapominajmy o kokainie.
1
@Comentateiro "Górale to najbardziej chciwa grupa ludzi w Polsce. "
Taaak? No to zastanówmy się, od ilu już lat pobierasz emeryturę?
4
@tristan87 "Wypierdalaj!" - to chyba Basia KS z filtrem głosowym.
0
@Krzysztof1987 "Straż pożarna czasem nie ma co robić."
"Zapewne gdyby mieli ważniejsza robotę to by się tym nie zajmowali."
Strasznie głupia wypowiedź. To nie produkcja na zakładzie, oni czekają na zdarzenie. Jeśli zajmują się takimi kretynizmami (jaki jest koszt takiej akcji i kto za to zapłaci?), to nie są w stanie natychmiast zareagować wtedy, kiedy będą naprawdę potrzebni. Dyspozytor się nie popisał. Chyba, że nie wiemy wszystkiego.
1
@Comentateiro Jeszcze 150 lat temu twierdziłeś, że prąd to czary.
1
@Deviler To znajdź normalną pracę, zamiast włamów i kradzieży. Wtedy będziesz robił w dzień.
5
@Jakchcesz Tyłem.
0
@VegetaPolska Ja sam kupiłem Dragon Ball Fighter Z, bo bardzo mi się podobał w materiałach. Ale pograłem chwilę i meh. To nie dla mnie. W turniejach też raczej Tekken, MK i SF, rzadziej inne tytuły, przynajmniej na rynku nieazjatyckim.
3
@VegetaPolska Ty również. To nie jest bijatyka w żaden sposób podchodząca mechaniką do gier, które wg Ciebie ma pokonać. Rozumiem, że jesteś fanbojem, ale to tak samo, jakby zrobili bijatykę w świecie Barbie i twierdziłbyś, że zje coś tam, bo ma duży fanbase. Może być serią legendarną jak chce, ale to nadal manga z czarami.
1
@VegetaPolska "(...) przebije wszystkie tekkeny, mortale w sprzedażach, we wszystkim co tylko możliwe. "
I jak po takim stwierdzeniu można Cię traktować powaznie? Chyba, że sam planujesz kupić kilkadziesiąt milionów kopii. Gier z DB było już parę i jakoś bez szału.
1
@mleczkoo "To nie nasza wina, my wszystko zrobiliśmy dobrze."
0
@tristan87 Dokładnie, kiedy przeczytałem jego wypowiedź, myślałem, że ma jakieś problemy z głową. Brakuje jeszcze, żeby się Gllik wypowiedział: "Brak powołania dla Tomasza Kłosa to największe zaskoczenie." Milik strzelił gola, to Staszewski od razu napisał, żeby go brać do repki (gdzie ma średnią jednego gola na rok). I tak to się kręci, ciągle z tymi samymi asami za dawne zasługi. A potem mokrą szmatą w pysk i zdziwienie, że polska piłka nie idzie do przodu...
0
@michaleu "Denerwują mnie ci wszyscy ludzie, to wieczna potrzeba chwalenia sie przed innymi, a to zdjęcie bombelka, albo oświadczyny." A to informacja o dezaktywowaniu konta. "Gówno mnie to obchodzi."
:)
4
@tomek8756 Kottail.
2
Dzisiaj Rutek odbył konferencję z mediami, gdzie znowu pokazał, jakim jest nieudasem, chamem i prostakiem. Oto jak przyjęto to wydarzenie we Wronieckim Szańcu:
:)
@Sulimo @Comentateiro @FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96
1
@zodiak_10 Wyglądają raczej na tancerzy bachaty...
1
@Comentateiro To prawda, dojechałeś na Szerpie Rumaku.
1
@DLFCB Nie no, skoro są równi, to ma prawo mu oddać.
0
@blakkudium Po co ma zostawać? Na pewno jest jakiś szwagier, czy inny ziomek Laporty, który to ogarnie lepiej.
0
@FcPortoFan1999 Nie zgodzę się. Śląsk jest klubem miejskim, czyli tak naprawdę niczyim. A Lech to własność prywatna, ale okazuje się (w tym materiale), że rządzą tam sabotażyści albo idioci.
0
@FcPortoFan1999 Z filmu można się dowiedzieć, jakie są prawdopodobne powody. W głowie się nie mieści.
9
@Arden Jak dla mnie to Laporta, Deco i Xavi wdrażają plan naprawczy w Barcelonie.
1
Śmieszkowałem z Węski, że to kolejny (po Rumaku, Kędziorku, Ulatowskim itp.) przedstawiciel poznańskiej myśli trenerskiej, ale okazuje się, że choć nadal może tak być, to jednak Lech Poznań jest większym bagnem, niż mogłoby się wydawać.
https://gloswielkopolski.pl/kto-odpowiada-za-akademie-lecha-poznan-legia-nad-lechem-w-clj-rezerwy-spadaja-do-trzeciej-ligi-pierwszy-odcinek-glosowym-okiem/ar/c2p2-26383991
Bardzo, bardzo ciekawy materiał wideo. Przerażające jest, jacy tam ludzie rządzą...
@Sulimo @Comentateiro @FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96
Nie, to nie oni, tylko oznaczam potencjalnie zainteresowanych tematem :).
5
@FcPortoFan1999 Będzie jak z Żydami. Cokolwiek na ich niekorzyść to już antysemityzm.
5
@FcPortoFan1999 Nie ma po co tego nazywać, bo takie coś nie ma racji bytu. To powolne wprowadzanie cenzury, bo pod sztandarem szczytnych celów chce się zamykać mordy krytykom. Kto będzie decydował, co jest hejtem, a co nie? Przecież są obecnie rozwiązania prawda pozwalające ścigać hejterów. Może jest to trochę upierdliwe i mozolne, ale ta ustawa, to zło wcielone. Będzie pod to można podciągnąć wszystko, co się komuś nie spodoba, bo go urazi i zaboli.
0
@Sulimo A to, co pisałeś o Rumaku, to już hejt, czy jeszcze krytyka? Albo o piłkarzach? Bo łatwo możesz wpaść we własne sidła.