1

@Antimadridista_WR Po Kustoszu. Choć to by była wymiana alu na alu.

1

@Sulimo Ale teraz Rumaka już nic nie przekona, iż nie jest trenerskim geniuszem. Nadmie się jak żaba.

0

Wisła Kraków chyba chce pozostać w 1 lidze.

1

@PatrykBarca A jak ktoś powie, że mu smakują, do paki.

5

@Sulimo "(...) a nóż jak wróce (...) - to jakaś groźba jest?

8

@NeroTFP1 Niech się tłumaczy jak Karaś: "Tak, piłam, ale w zeszłym roku".

1

@FcPortoFan1999 Wg mnie nie powinno być karnego. Obrońca nie kopnął strzelającego, po prostu wystawił nogę. W akcji na boisku jeśli ktoś włoży nogę między piłkę a strzelca, to strzelec fauluje. W dodatku broniący leżał na boisku i ta noga to naturalna kolej rzeczy. Durna decyzja.

12

@Safrani Świat oszalał. Orwell po prostu.

2

@DonCarletto "(...) ja mam dwójkę dzieci proszę."
"(...) dwa browary zawinęła (...)"
Widać, że mówiła prawdę.

4

@Rust_Cohle A więc @jowita weszła we freak fighty... Chyba u @Luciano99 bieda w biznesie.

0

@barcanawieki No i prace remontowe stanęły. Laporta ma już wytłumaczenie :). Do czasu odzyskania tego młotka nic się nie da zrobić.

2

@LionelM95 "pocałuj mnie w rure"
Jeśli takie same teksty walisz do przełożonego, to nie masz się co dziwić. Może stoi i czeka na okazję. I nie na ręce Ci wcale patrzy.

0

@bartas97 Nie da się wejść dwa razy do tej samej (takiej samej) rzeki. Wydaje mi się, że Szwarga rozbestwił trochę piłkarzy i Papszunowi może być ciężej narzucić z powrotem dyscyplinę.

1

@KrychaFCB Powinni jeszcze na etykietach Coli Zero stylizować "Z" odpowiednio szmaciarze.

2

@Sulimo Ty pewnie nie masz żądła. A jak masz, to mniejsze. :)

5

@Cule1234 Kowal jak zwykle, przemoc.

0

Jestem za Majorką!


6

@HighestInTheRoom "Co sądzicie o ''kanapowych kibicach'' tzn: mądrzą się w internecie, udają znawców a mecz swojej ulubionej drużyny oglądają tylko w TV i nie chodzą/jeżdżą na żadne mecze?"
Jako ich przedstawiciel, chciałbym Ci napisać, że "ch... się znasz!" :).
#teamsulimo

0

@FcPortoFan1999 Też tak myślę, ale to nadal niczego nie zmienia :). Dura lex sed lex.

0

@FcPortoFan1999 Trudno. Jakoś obejdziemy się bez wyzwisk, zadymiania stadionu i puszczania rac, za które będą kolejne kary. Albo jadą na mecz, albo na zadymę.

1

@FcPortoFan1999 Najlepiej nich Szarksi porwą kogoś z jego rodziny. Albo podłożą bombę na Narodowym. To wpisze się idealnie w dotychczasowy sposób postępowania klubu. Nie pojmuję, jak możesz to usprawiedliwiać? Kolejne kluby też mają tak robić, jeśli coś będzie nie po ich myśli?

Zresztą, chyba ten zakaz jest na wyjazdy zorganizowane, więc prywatnie kibice mogą jechać, kupić bilet i wejść. Tak przynajmniej wyczytałem w necie.

0

@FcPortoFan1999 Ale to ich wybór. Nikt ich nie zmusza do nie zagrania. A taki szantaż to chamstwo i tyle.

1

@FcPortoFan1999 Co Ty piszesz? Przecież mogą przyjechać i zagrać. Nikt im nie zabrania. Jeśli jednak sami decydują się na szantaż, to jaki to zielony stoliczek? No jaki?
Edit: Kibole Lecha to sami by swoich nie wpuścili :).
Edit2: Dodam jeszcze, że Królewski sam mówił, iż Wisła nie spełnia wymogów licencyjnych UEFA na grę w europejskich pucharach i widoków na ich spełnienia nie ma za wielkich. Więc gdyby wygrali, to jest duża szansa, że nic im by to nie dało. No chyba, że kolejny wyjątek, ale nie wiem, czy UEFĘ też tak dadzą radę zaszantażować.

4

@Kgorecki2500 Gdyby tam dodać jeszcze "money", to wyglądałoby dokładnie jak typowa oferta części lasek z serwisów randkowych :).

1

@FcPortoFan1999 Dlaczego inna? Też ruszyła cała akcja, żeby zrobić wyjątek, bo sędzia ich oszukał. I nic się nie dało zrobić, bo przepisy. Tutaj też przepisy i co, nagle można je omijać? Powtarzam, zobaczysz, co będzie, jeśli cokolwiek się odwali w trakcie tego meczu (jeśli wpuszczą kiboli). Ciekawe, kto wówczas weźmie odpowiedzialność, bo Inszury.pl już chyba tego sobie na graba nie wrzuci?

Edit: Dodam jeszcze, że sposób załatwiania tego przez Królewskiego jest skandaliczny. To co, PZPN ma się dać szantażować? W takim razie który klub następny?

0

@FcPortoFan1999 A ja mówię o precedensie. Jakoś meczu z Widzewem nie powtarzali mimo ewidentnego błędu sędziego i całej akcji Widzewa. Wtedy Wiśle to pasowało. A teraz płacz, szantaż i głosy o robieniu wyjątków.

1

@Jackazz No to może będziemy zmieniać gospodarzy, jak się trafi komuś kara, żeby mogli spokojnie odbyć "wyrok"? Przecież to obłęd. Nikt kibolom nie kazał odwalać maniany. Legię jakoś w pucharach regularnie karzą i muszą to znosić.

0

@barcelonaLM Nie mamy. Wyżej już napisałem, dlaczego.

1

@FcPortoFan1999 No to co, że nie spotkamy? To Wiśle darujemy, bo to Wisła, ale innemu klubowi nie? O to chodzi w precedensie. Już ją raz cała Polska ratowała, kiedy bankrutowała, ale to - jak to ujmował Pol - "klub zasłużony". Dla innych klubów nie organizowano takich akcji. Starczy tych "wyjątków".

0

@Walker Ty, racja. Ha ha. Podobna "stylówa".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?