0

@Niente No tak, a kumpel skąd ma to info? Pewnie z czterech liter. Bo nie sądzę, żeby Perez i cały zarząd się z nim konsultowali.

0

@takisobiektos Ty, a może tym pozostałym pajacom, którzy dziś wystąpili jedynie z tego powodu, że siedzą na ławach w "poważniejszych" klubach, może im byś zaczął dawać takie dobre rady, co? Bo na teraz, to pokazali niewiele więcej, niż ten biedny Ben. Może jednak spróbujmy czegoś nowego?

2

@madryt91 Myślę, że powinieneś się zainteresować działaniami swojego megaprezesa w zakresie jego pozostałych biznesów. Być może się zdziwisz. Oczywiście, żadne to usprawiedliwienie w kwestii prowadzenia klubu, jednak wcale nie jest tak kryształowy, jak mógłbyś sądzić.

1

@Kgorecki2500 "Jeżeli nie można się dodzwonić to już lepiej się pofatygować osobiście."
Czesław Michniewicz wiedział o tym już lata temu. Skompromitowałeś się :).

2

@Comentateiro "Że ten niesamowite dziewczyny czekały kilka dni temu aż do 5 rano na klatce aż sąsiad wyjdzie z psem."
Ucz się, @VegetaPolska.

0

@Firestone Tam nie ma żadnych architektów. Wszystkie dane ma Muniak.

1

@mkord Co go tam obchodzi, czy pisze prawdę, czy coś przekręca. Tak właśnie rodzą się plotki i wyssane z palca historie. Stu przeczyta i będzie się zarzekać, że prokuratura.

3

@kynio302 100% prawda.

0

@Kengo Ona wygląda jakby miała w środku symbionta i przymierzała się do odgryzienia facetowi głowy.

24

@Worny Pewnie podobnie zachowują się kości w jego ciele, stąd tyle kontuzji.

0

@ennuye Jak Araujo.

1

Busquets to jest as. Nikt tak nie wsadza na minę, jak on.

1

@Sawik_10 Byłbyś bardziej wiarygodny, gdybyś napisał to przed walką.

0

@Kengo Popieram. Genialna rola.

0

@tomek8756 Jeszcze na koniec mógł sobie pokazać, byłby komplet.

0

@626 I tak będą szukać nowych, bo od mieszania herbata nie robi się słodsza. Tam musi być dopływ świeżej krwi, przecież cały czas się to dzieje, inaczej ludzie się znudzą. Gości, którzy walczyli w pierwszych galach, już dawno nie ma, przyszli kolejni, ich też nie ma. Kto ma olej w głowie, widzi i chce wykorzystać swoją chwilę.

0

@626 Pewnie tak, za dużo tego jest i ludziom się przejada. Ale organizatorzy mają z tego dużą kasę i dopóki będzie się opłacało, będą robić. Przecież podjęli konkretne kroki, żeby ukrócić piractwo, dogadali się z serwisami strimującymi, a przecież nikt nie zrobił im tej uprzejmości za darmo. KSW działa od lat, po prostu te gale będą coraz mniej pato.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nic nie wchodzi i masz gówno-skuteczność. Wprawdzie nie gram wcale, ale wszyscy muszą poznać prawdę.

0

@Sawik_10 "Dlatego Denis Załęcki nie chce robić operacji kolana, bo wie, że to ostatni rok, aby zarobić"
Albo nie chce ryzykować, że za rok nikt nie będzie go chciał oglądać, bo będą inni. Ktoś by się dziś podniecał walką Magicala? Czy nawet Isamu?

0

@Sawik_10 No tak, bo to zawodnicy je organizują i oni mają na to największy wpływ. Nie ci, to inni. Chyba, że zostanie to zakazane ustawowo, ale wtedy nie ma to nic wspólnego z brakiem chętnych do płacenia.
Edit:
Pomijam fakt, że przecież te gale cały czas się rozwijają, profesjonalizują. Porównaj sobie zawodników z początków Fame, a teraz. Ciężko będzie zakazać gal nie wylewając dziecka z kąpielą, tzn. nie eliminując różnych KSW, Gromd itp.

0

@Sawik_10 Prawda jest taka, że możesz wypowiadać się jedynie za siebie. Ty nie kupisz, ja nie kupię, ale ktoś inny już tak. Używanie "nikt" jest bardzo ryzykowne.

0

@Transu96 Nie wierzyłeś Probierzowi?

0

Gutovskis to jest kawał spróchniałego pnia. To jest nieprawdopodobne, jakie on sytuacje umie spieprzyć.

1

@arasz1819 "(...) 20 lat ciągnąca się sprawa to nie jest kartka A4 do przeczytania i analizy. (...)
Racja, to nie są raporty od Negreiry.

2

@require "Cała Francja płonie bo zwiększyli wiek emerytalny z 62 do 64 a u nas największą inflacja w XXI wieku i każdy siedzi cicho"
Rozumiem, że uchwała Sejmu, nakazująca prawnie zwiększyć inflację, przeszła bez echa? Wybacz, ale prześmiesznie zestawiłeś obie rzeczy.




0

@require No tak, bo przecież Lech Poznań pojawił się znikąd i od razu był w świetnej kondycji finansowej, nigdy nie miał kłopotów, nie utrzymywali go przy życiu sponsorzy ładujący kasę bez opamiętania i na starcie miał tysiącletnią historię. O sukcesach rodzących się w ustawianych meczach nie wspomnę. Jacy wy czasem jesteście zaślepieni nie dostrzegając, że sami sobie strzelacie w stopę takimi argumentami.

0

@LionelKessie "ty nie umiesz odpowiedzieć na moje argumenty tylko czepiłeś się swojej banki informacyjnej i uważasz się za najmądrzejszego, w dodatku cały czas przekrecasz znaczenie moich odpowiedzi co każe mi stwierdzić że

A) jesteś trollem i nie warto z tobą rozmawiać

B) jesteś niedorozwinięty i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i tu też średnio warto tracić czas"
A jakie Ty masz argumenty? Żadnych, dopasowujesz wszystko do swojej teorii i odrzucasz wszystko, co mogłoby jej przeczyć. Moja bańka informacyjna? A Twoja? Przed chwilą twierdziłeś, że cały proceder kręciłby się dalej, gdyby nie sprawy podatkowe. Wyjaśniłem Ci, że Bartomeu przestał płacić od razu po utracie stanowiska przez Negreirę, a wtedy Ty zacząłeś udawać, że tematu nie ma.
Przekręcam znaczenie Twoich odpowiedzi? W jaki sposób? Ponieważ obalam Twoje teorie argumentami? Czego nie możesz znieść, więc stosujesz mechanizm obronny fanatyków - zaklasyfikowanie rozmówcy do jakiejś upośledzonej grupy, przez co ich argumenty można pominąć. Śnij dalej.

1

@Kondziubarca Powiedział coś nieprawdziwego? Bo to chyba Twój komentarz obliczony jest na nabicie zielonych.

2

@LionelKessie Pominąłeś wszystko, co było dla Ciebie niewygodne, albo do czego nie umiałeś się odnieść. Uczepiłeś się wyprowadzania pieniędzy, bo to jedyny sposób, żeby Ci wizja świata nie runęła. Jesteś ślepy i głuchy na wszystko, co podważa obraną przez Ciebie teorię. Wierzysz nawet w to, że kilku kolejnych prezesów godziło się na takie wyprowadzanie pieniędzy nie bojąc się konsekwencji. (Albo - co gorsze dla Ciebie - uważasz, że o niczym nie wiedzieli, a za wszystkim stoją nieznane osoby z księgowości - przez 18 lat!) Nie umiesz wyjaśnić, dlaczego przestali się godzić natychmiast po tym, jak Negreira stracił funkcję. Śnij dalej.

- może coś dotrze.

0

@LionelKessie O to właśnie chodzi, że 7 milionów przez 18 lat, to żadna kasa. Jak to jest, że z jednej strony uważasz, że to za mało na korumpowanie sędziów, ale z drugiej, że to akurat w sam raz, na wyprowadzanie pieniędzy. Już tutaj Twoja teoria nie trzyma się kupy. Następny punkt, w którym tracisz kontakt z rzeczywistością, to:
"Wszystko zresztą kręciło by sie pięknie dalej gdyby nasz słup płacił grzecznie podatki a później chociaż się nie wysypał :D"
Nie kręciłoby się dalej, bo Bartomeu przestał płacić od razu, jak Negreira stracił stanowisko. Od razu. A od 2001 roku płacili wszyscy prezesi. Jak to wytłumaczysz?
Natomiast "faktury na zwykłego słupa by nie przeszły przez tyle lat i dobrze i tym wiedzieli." aż żal komentować, bo to jest tak naiwne i życzeniowe tłumaczenie, że aż ręce opadają. Wg Ciebie musiał to być gość zajmujący wysokie stanowisko i powiązany z sędziami. To by nie wzbudziło żadnych podejrzeń przy wyprowadzaniu kasy. Na pewno.

Możesz sobie wmawiać bajki, jakie chcesz, żeby Ci się lepiej spało. Nie wiem, na co szła ta kasa, nie wiem, za co była. Ale jestem przekonany, że nie chodziło o wyprowadzanie pieniędzy z klubu. To jest za mała kwota, by ktoś chciał ryzykować robiąc to w ten akurat sposób. W dodatku płacili kolejni prezydenci, bez szemrania, aż Negreira poleciał ze stołka. Wtedy płacić przestali. Użyj mózgu. Sam fakt, że kolejni prezydenci płacili, powinien Cię skłonić do zastanowienia, przecież byli tam tacy, którzy za sobą (oględnie mówiąc) nie przepadali. Czemu nie użyli tego "wyprowadzania kasy" jako broni przeciwko poprzednikom? Jeśli to nie sprawia, że zaczynasz się zastanawiać, to znaczy, że jesteś zaślepiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?