0

@MesQueUnClub_87 On jest profesjonalnym piłkarzem od lat. Cofa się w reprezentacji i nic to nie daje. Cofa się w Barcelonie i również nic z tego nie wychodzi. Więc o jakim Ty instynkcie piszesz? To młodzik z orlika? Nie umie wyciągnąć wniosków i użyć mózgu, rządzi nim instynkt? Twoje argumenty nie mają sensu. Niech powie, że mają mu dostarczyć piłkę, a potem konsekwentnie ich ruga, zamiast robić coś podobnego jak Benzema względem Viniciusa kiedyś. Benzema zamiast pogadać z Vinim, wolał powiedzieć Mendemu "Bracie, nie graj z nim", a Robert zamiast wymagać od trenera i kolegów, bierze się za coś, co mu w ogóle nie wychodzi. Więc pytam Cię, czy świadczy to o inteligencji? I tak, jest to próba bronienia go. "No tak, nic nie strzelił, ale wiecie, nie miał okazji. Nie podawali mu, no to się cofał, a potem już ciężko było dojść do sytuacji". Przecież to błędne koło.

2

@Saviola88 A kiedy się cofa, to coś nam to daje? Idiotyczna argumentacja. Nie za bardzo umie rozgrywać, nie za bardzo dryblować. Więc niech stoi i czeka, najwyżej będzie ten sam efekt. Dobry car i źli bojarzy. Naprawdę, przestań już go usprawiedliwiać. Niech się nie zajmuje tym, czego nie umie.

2

@arasz1819 Chyba drugi raz w życiu się z Tobą zgadzam. Zaczyna się racjonalizacja. "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka. Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka."

0

@Suarez9 "Ludzie, to że komuś postawiono zarzuty nie oznacza że jest winny"
Ja bym to ujął inaczej - to nie znaczy, że będą w stanie temu komuś to udowodnić. Wbrew pozorom, to nie to samo, co niewinny.

0

@IronSanHybrid @VegetaPolska robi podchody do kolejnej dziewczyny - i znowu porażka.

0

@Kgorecki2500 Napewno :)*.

0

@Anonymus0608 Bez trudu. Tak samo prawdopodobne, jak Twoja opinia.

1

@tomek8756 "Dla czego". Kurtyna.

0

@Emhyr "Chciałbym zobaczyć nagranie z tego bo woda musi tam być tak mętna że nie da się nic zobaczyć bez profesjonalnego oświetlenia."
Zapewne się mylisz. Sądzę, że one występują w parach, z tym drugim stworem z głębin, z taką żarówą na wysięgniku na głowie, który robi za latarkę. Czy można by to nazwać profesjonalnym oświetleniem? Sam nie wiem.



0

@totalcrack A jednak odpisałeś. Musisz być bardziej asertywny i mieć bardziej wyjebane, wtedy wypadniesz przekonująco. A jeśli chodzi o Twoje pozostałe "mądrości", to zamieszczając post, licz się z komentarzami. Tak to działa i tego też musisz się nauczyć, inaczej będziesz cierpiał. I nic mnie nie obchodzi, że wolałbyś potakiwaczy i wylizywaczy anusa. A teraz pokażę Ci, jak naprawdę wygląda ktoś, kto ma wyjebane na czyjeś opinie. Nara.

2

@Emhyr No i okazało się, że Unia miała rację, robiąc ze ślimaka rybę. Wprawdzie lądową, ale skoro potwierdzono, że istnieje ryba-ślimak morski oraz wiemy na pewno, że są ślimaki lądowe, to oczywistym jest, iż ryba-ślimak lądowy również musi występować. QED.

0

@totalcrack A przyszło Ci do głowy, że on po prostu komentuje? Przecież wystarczy przeczytać komentarze o danym meczu tutaj i na rm.pl i ten sam komentator, w tym samym meczu, jest uważany za ukrytą opcję madrycką lub barcelońską, w zależności od tego, która strona o nim pisze. To tyle w kwestii obiektywizmu, o którym piszesz, a którego nie ma nigdzie, bo zawsze jest to czyjeś zdanie. Tak jak Twoja wypowiedź, która nie jest wcale obiektywna. Komentator ma wzbudzać emocje i tyle. A te teorie o skrytym kibicowaniu komuś lub byciu "choragiewką" to możecie sobie w buty wsadzić, takie są durne. Tak jak napisałem wyżej, ten sam gość, w tym samym meczu, jest uważany za fana Barcy przez madryciaków lub fana Realu przez barceloniarzy. A reszta to tylko śmieszne teoryjki głoszone przez ludzi, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

0

@totalcrack "Jak Barca dominowała ligę kilka lat temu to Barca gra ach i och, jak Real grał dobrze to spustom o Madrycie nie było końca."
A teraz przeczytaj raz jeszcze, co napisałeś. Naprawdę robisz z tego zarzut? Rozumiem, że miał robić odwrotnie? Albo mieć wszystko w dupie i zblazowany komentować na wyjebce? Czasem naprawdę nie wiadomo, o co wam chodzi.

1

@FcBarcelonaFanMSN "Dla mnie w porównaniu do psów to są tak tępe zwierzaki co też jest potwierdzone naukowo bo kora mózgowa psów ma dwa razy więcej neuronów."
No i widzisz jak to jest z tą nauką. Twoja kora mózgowa jest na pewno bardziej zaawansowana, niż przykładowego psa, a mimo to wysmażyłeś takiego posta. :).

1

@Roobo Czyli nie dziś, tylko jak (niestety) zwykle ostatnimi czasy.

0

@panczo Hah, rozbawiłeś mnie tym, faktycznie. Dzięki :).

0

@kiper09 "dwóm parodysta"... Weź Ty lepiej wróć do szkoły. Jak nie napis z Painta na telebimie prawdziwy, to wtórny analfabetyzm.

0

@GdefnyMU Niesamowite, że tacy mędrcy jak Ty zawsze wiedzą o tym, jak jest już PO meczu.

1

@michaleu "A większość ludzi jest fałszywa"
Oczywiście znasz ich wszystkich, by takie sądy wydawać. I oczywiście Ty się zaliczasz do mniejszości.

0

@graco14 Nie, nie musiał.

0

@arsenallondyn0 Teraz pewnie nikt by na takie coś nie pozwolił, przynajmniej w UE. Zaraz aktywiści by się poprzyklejali do skał.

0

@Medium Nie sposób się nie zgodzić. Akurat w tym przypadku nie rozumiem oburzenia.

2

@Kidd "jak mogło im zabraknąć ziemniaków, jak Wania z Białorusi już całe pociągi im wysyłał :D"
"Jakby zabrakło wódki/bimbru to byłby dopiero problem"
Wydaje się, że tajemnica została wyjaśniona.




12

@derlysy1979 Jest tu jeden taki, ale już praktycznie ustaliliśmy, że auto nie jest jego.

4

@maroon


To.

0

@DonCarletto Skąd ten pomysł?

2

@require Po meczach Czesława człowieka nachodziła ochota na przekopanie Mierzei Wiślanej.

1

@kiper09 Nie jesteś za lotny, prawda?

0

@Roobo Kuszą, psie krwie, oj kuszą!

0

@Niente Dokładnie tak myślałem. Twój kumpel sobie tego życzy, więc na pewno tak będzie. Choć nigdzie indziej o tym nie piszą. Gratuluję źródeł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?