1

@Cotutajsiedzieje Messi to nie jest Albańczyk, żebyś coś dla niego zbierał. :).

9

@Jarema2000 "(...) ale jak sie robi cicho dookoła to słysze takie piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip które ciągle trwa.(...)"
To piszczy bieda. Nic się nie da zrobić.

2

@Sulimo Nie idź, a w razie pytań, to powiedz, że babcia zrobiła jak z dziadkiem, znowu Cię nie powiadomiła, więc nie wiedziałeś, że umarła.

6

Bardzo mnie to rozśmieszyło :)
https://x.com/ciupek09/status/1658918196861100032

1

@KrychaFCB Czemu miałby się załamać? Przecież to sympatyk Barcelony, od lat. Wy coś macie w głowach poprzestawiane, że cokolwiek ktoś powie nie tak (wg Was ofc) na klub, to od razu wróg najgorszy. Prymitywna mentalność plemienna od razu się odzywa i bierze górę nad rozumem. Wszystko musi być pięknie, niekoniecznie prawdziwie, ale pięknie. Kochacie te wsie potiomkinowskie nad życie.

0

@Rust_Cohle streama z dildo

0

@Nazio87 Dla mnie Juve. Jestem fanem italo disco.

2

@Lukikiki Jeszcze nie może. Odezwij się za 6 lat.

3

@xvcWinterSoldier
Kup piekarnik.
Idź do sąsiadki, która ma piekarnik.

Tyle na szybko. Podejrzewam też, że google może pomóc.

Edit: Tak mi przyszło teraz do głowy, że mógłbyś wrócić do miejsca, gdzie kupiłeś te bułki i zrobić awanturę, że sprzedano Ci niekompletny produkt, bez piekarnika, a nigdzie nie było ostrzeżenia, że przed zakupem trzeba mieć piekarnik. W USA miałbyś pewnie duże szanse na wygraną.

1

@LS Może nie tyle rację, ile ostatnie słowo.

1

@LS "Na tym właśnie polega przekleństwo tego kraju. Nie ważne, za którą partią jesteście, ale będziecie ich bronić do śmierci. Każdy inny, kto za nimi nie jest, to wróg. I w życiu się nie przyznacie do żadnego błędu. Również tego, który właśnie wypunktowałem, podając dwa fakty. Byle tylko nie wyszło, że to nie wy macie rację. A ktoś neutralny, absolutnie nie związany z polityką, który tylko was punktuje, od razu wyląduje w szufladzie z napisem pis."

Ponieważ oni nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

0

A Messi zostanie, bo Laporta nigdy nie kłamie. Rozumiesz pacanie!?

0

@Gwyn To już całe 10 dni jesteś z nami?! Gratulacje!

1

@Rastafarnianin "(...) jak się powinie noga w przyszłym sezonie (...)"
Czemu miałaby się powinąć? Przecież nigdzie nie ma informacji, że zatrudniają Podolińskiego.

2

@Luciano99 Też słyszałem te pochwały. Po 20 minutach z @LM10GOAT nawet zastanawiał się, czy nie zmienić nicku na @Transu69.

7

@VegetaPolska Ewidentnie chciał się dobrać do pytonga pana H.

0

@wierbafcb "jesli Messi trafi do Arabii wybiore 20 uzytkownikow ktorym kupie czteropaka piwerka pozdrawiam"
Aż tyle masz tu kont?

0

@paweldunajecfcb Zazdrościsz kibica realu? Którego?

3

@MesQueUnClub96 Plan C to Fagata.

0

@kuczyniak Wam, Murzynom, zawsze biali przeszkadzają.

0

@LukaszFan Bez przesady, do nas mu naprawdę daleko.

0

@reloaded Ja bym wybrał seks.

1

@damianfcb105 Chłopie, to jest nic. W Lotto jakie masz prawdopodobieństwo, a jednak ktoś zwykle trafia, prawda? :)

1

@xavi890 Wtedy to finanse będziemy mieli już tak wyprostowane, że się wygną w drugą stronę.

2

@etobzyk "Alias". Całkiem spoko. Coś tam pewnie jeszcze, ale nie pamiętam już.

1

@Sulimo Nie chodzi o wypieranie się historii, chodzi o to, że dziś jesteś taki dumny z tej samodzielności, a przecież nie tak dawno Lech był w podobnych opałach. Wyszedł na prostą, ale wcale nie w sposób uczciwy i pozostawił po sobie ludzi po prostu oszukanych. A Ty dziś chwalisz ten klub, że jest taki super. Nie wszędzie są Rutkowscy, a i o tym zarabianiu na siebie odkąd nastali to ściemniasz, bo pan Jacek udzielał klubowi wcale nie takich małych pożyczek, że o innej "pomocy" nie wspomnę. Przecież jeszcze w 2019 roku dołożył kilka milionów, bo Lech miał kłopoty ze spięciem budżetu. Trochę czasu to trwało, zanim Lech dotarł do takiego stanu, jaki jest dziś. Ale po co kłamać, że machnięto czarodziejską różdżką i nastał dobrobyt?

W Śląsku jest patologia, całkowita zgoda, ale może jak spadną, to miasto przestanie ich reanimować i będą musieli działać w rynkowych realiach bez dotacji.

1

@AmigoBlancos "Umiejętności Viniciusa, głowa Rodrygo i mamy piłkarza, który jest kandydatem do złotej piłki."
"Niestety tak to nie działa."
"Potrzymaj mi piwo!" - powiedział doktor Frankenstein.

1

@Sulimo Cwany jesteś, bo TERAZ masz dobrze? A jak było jeszcze nie tak dawno? Czemu doszło do fuzji z Amicą? Spłacono wierzycieli? Czy dostali kopa w dupę? Fajnie dziś takie głodne kawałki opowiadać zapominając o przeszłości. Każdy klub ma swoje trupy w szafie.

1

@Rust_Cohle Wiem z dobrych źródeł, że wcześniej klepaliście z kolegą Dodiego, więc na pewno żadnego jedzenia od Ciebie nie wezmę :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?