6

@MesQueUnClub96 @MarioVeB! szczerze przeprosi za wszystko.

9

@mrboom Nie wierzę w tę historię. Ani @Luciano99 ani @jowita nigdy by się nie nabrali na takie bajki. Chyba, że robisz za 0 złotych, wtedy to i 100% podwyżki od ręki byś dostał.

1

@tbas "jakie to jest słabe. Podpisali kontakt na dwa lata, a zmuszają by kontrakt trwał dłużej inaczej nie grasz."
Prawda? Nie to co u nas, kontrakt na kilka lat, a masz wypier... teraz, bo trzeba miejsce zrobić i budżet zwolnic. Albo jak śmiesz oczekiwać tyle kasy, na ile się umawiałeś, zamiast kochać klub bezinteresownie. To są te detale :).

5

@Borneo Jego prawo odmówić przedłużenia, ich prawo odsunąć go od gry (chyba, że kontrakt mu ją gwarantuje w jakiś sposób).

0

Komentarz usunięty

1

@tbas Część na pewno. Ale po pierwsze, pod wpływem alkoholu nie myśli się logicznie i nie zastanawia nad konsekwencjami, a po drugie, bardzo często uderzy to w rodzinę, która nie jest niczemu winna. I możesz twierdzić, że to zmartwienie sprawcy, ale fakty są takie, że najbardziej ucierpią inni. To prawie nigdy nie są proste sprawy do rozsądzenia, a pragnienie zemsty pod wpływem tragedii często nas zaślepia. Wracając jednak do meritum, są rzeczy, które karane są śmiercią (nie u nas ofc), a ludzie i tak je robią. I to na trzeźwo.

10

@MOLESTA No właśnie, chce tylko rękę, a ona zawsze pcha się cała.

2

@tbas Bystrzaku, a dlaczego zakazane jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka? Na czym polega to działanie alkoholu? Uważasz, że zaostrzenie kar z automatu przestraszy pijaków? Bo jak wiadomo, spożywanie alkoholu podnosi umiejętność racjonalnej oceny sytuacji, prawda? Stąd tyle głupot robionych po pijaku. Bo pijany zawsze zastanawia się, co zrobić, jak już wypije i stara się za każdym razem podjąć jak najrozsądniejszą decyzję. Jakie to teraz proste. Dziękuję Ci.
P.S.: Pomijam już fakt oczywistej ironii w poście, na który odpowiadałeś.

3

@MesQueUnClub96 Bo on chciał prowadzić "skup", a z Tobą i rodziną zmieniło się to w "skrad złomu". Musiałeś polecieć.

5

@stamir Bartomeu i jego dziennikarze wiele by dali za taką funkcjonalność, a Ty narzekasz.

1

@Ojciec5tkidzieci I że był za prawem do powszechnego posiadania samochodów. I teraz mamy, co mamy!

26

Komentarz usunięty

0

@jaras121 Pod dużym kamieniem duża ryba.

0

@AlexDark00 Ty chyba nie bardzo ogarniasz, co to jest porównanie, prawda?

10

@AlexDark00 Gościu, przecież Ty byś się zgodził na transfer kaloryfera, byle w zamian za Lewandowskiego.

0

@MarcepanowyKsiaze "to moje pierwsze konto w serwisie" nie istnieje, musiałeś mieć jakiś inny.

2

@MarcepanowyKsiaze On już się taki urodził i nie na miejscu są te Twoje żarty z jego problemów psychicznych. Nic na to nie poradzi przecież.

0

@MarcepanowyKsiaze Ja. Albo nikt nie wygra, albo wygra jakiś Niemiec. Ewentualnie Fin, Duńczyk lub Szwed.
https://zapodaj.net/plik-AAZ3PwxkDh

1


I wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie Jadczaki!

4

@kubix05 Wódka, wino i co ino...

6

@BordowyPtak Czekam, aż @Comentateiro ustali kim był sędzia i kogo popierał w przeszłości.

6

@Comentateiro "U mnie zwyczajem jest czytanie wszystkich wpisów, z wyjątkiem kłamliwych, propagandowych, albo tworzących wirtualną rzeczywistość"
To jest taka sama prawda jak:
"Z bajkopiszarzami nie dyskutuję"?
Bo wiesz, jednak odpisałeś, co delikatnie podważa Twoją wiarygodność w pozostałych deklaracjach.

Tak jak i to:
"Nie omawiam spekulacji, tylko fakty."
Gdzie sam, nieprzymuszony, tworzysz teorię jakoby jego czyny nie wynikały z tego, co mu się w głowie działo w związku z miłosnym niepowodzeniem, a miały bezpośredni związek z popieraniem takiej czy innej partii. Bo przecież o to dokładnie Ci chodziło w tym wpisie i innych:
"Ciekawe rzeczy czytam o człowieku, który dokonał egzekucji w Poznaniu:
W przeszłości angażował się politycznie - w 2015 startował w wyborach na liście KORWiNA, uzyskując poniżej 200 głosów. Pracował też w przynajmniej jednej komisji wyborczej z ramienia KORWiN.
W 2012 roku w serwisie społecznościowym napisał "powszechne prawo do noszenia broni jest konieczne. Zwykły człowiek powinien móc się bronić przed bandytą, który i tak skądś sobie wytrzaśnie jakiś pistolet". Sprawca określał siebie jako adwokata wolnego rynku.
No i kto się okazał bandytą? Człowiek, który deklarował, że potrzebuje broni by się przed bandytami bronić."

Jednocześnie stwierdzasz, że nie ma znaczenia, iż potem popierał i głosował na Trzaskowskiego itp. Jaka jest Twoja wiarygodność po takich fikołkach? Żadna. Jak możesz potem pisać, że nie interesują Cię spekulacje, tylko fakty, kiedy sam spekulujesz - ale tylko w takich granicach, które potwierdzają Twoje uprzedzenia. Sam wypisałeś się z tej dyskusji hipokryto. I pozwól, że nauczę Cię, jak należy dotrzymywać własnego słowa. Pa pa.

8

@Comentateiro Czyli jak zwykle u Ciebie. Kiedy widzisz, że ktoś nie ma zamiaru zaprzestać obnażania zakłamania - ogon pod siebie, puchy do ogona i kajaj, kajaj, ucieczka. No i bardzo dobrze. Aha, jeszcze ciąg dalszy nieudolnej socjotechniki - podkreślenie, że nie czytałeś :). Ha ha.

8

@Comentateiro "(...) bardziej mnie śmieszysz, niż interesujesz."
Daj już spokój tej nieudolnej socjotechnice. Gdybyś miał jakąkolwiek władzę, pewnie już bym miał kłopoty. Nie masz, więc usiłujesz zdyskredytować w inny sposób, na przykład przez próbę ośmieszenia i udawanie luzu.
Bredzisz coś o manipulacji, kiedy sam robisz tak od dawna. Twoje fakty są ważne i mają znaczenie, moje to wymysł i manipulacja. A ja jedynie zaprezentowałem Ci Twoją logikę. Faktem jest, że w 2015 był za prawem do posiadania broni. Faktem, że popierał Korwina. Faktem też, że wtedy do nikogo nie strzelał. Ale faktem też, że teraz był zwolennikiem Trzaskowskiego i faktem, że teraz zastrzelił jedną osobę i siebie. Tak działa Twoja logika. Ale Ty nagle robisz fikołka i oświadczasz, że nie jest ważne to, co aktualne, tylko to, co było kiedyś. Muzułmanina, który - jak to modnie określają - nagle się zradykalizował i wysadził w powietrze razem z połową pociągu też byś tak tłumaczył? Że nie jest ważne, co było teraz, ale to, co robił kiedyś? Przecież wszyscy widzą, jak robisz z logiki kobietę negocjowalnego afektu - i to dlatego dostajesz taką kontrę, a popierają Cię jedynie osoby z Twojej bandy, tacy sami zamordyści i tyrani. Ale Ty nigdy tego nie przyznasz, miłość własna by tego nie zniosła.

6

@Comentateiro "Zwróć uwagę na swoją manipulację: sugerujesz, że zradykalizował się pod wpływem człowieka, który nie mógł go zradykalizować, ale nie zauważasz, że posiadał broń zgodnie z poglądami, które nabył u Korwina - zatem przyczyną tragedii był dostęp do broni plus wzburzenie emocjonalne."
Ja niczego nie sugeruję. Ja tylko podążam za Twoją logiką, która potrafi usprawiedliwić i wytłumaczyć wszystko, jeśli tylko dotyczy Twoich pupili, jednocześnie obrzucając kałem z najbłahszego powodu wszystkich tych, za którymi nie przepadasz. Oczywiście cały czas twierdzisz przy tym, że jesteś bezstronny i obiektywny. Przychodzi Ci kiedyś w ogóle do tej główki myśl, że czasem możesz nie mieć racji i osoby, które krytykują te Twoje poglądy (których oficjalnie nie masz :), to nie hejterzy i fakt, iż mają inne zdanie w jakiejś kwestii nie oznacza, że są w błędzie?

49

@Comentateiro Gościu, Ty sam powinieneś się zbadać jak najszybciej. Idąc Twoim tokiem myślenia, to w 2015 roku chciał dostępu do broni, by się (nomen omen) bronić. O używaniu jej do atakowania pomyślał dopiero, kiedy się zradykalizował pod wpływem Trzaskowskiego. Brzmi logicznie, prawda? Całkowicie zgodne z Twoją logiką. Ale Ty teraz piszesz, że nie, że nie można brać pod uwagę tego, CO OBECNIE popierał i w co AKTUALNIE się angażował. Trzeba koniecznie ograniczyć rozważania JEDYNIE do tego, co głosił W PRZESZŁOŚCI. Bo tylko wtedy pasuje Ci to do narracji. Jesteś straszny. Broń nas Panie Boże od Ciebie i podobnych Tobie, bo jeśli doszliby do władzy, czekałyby nas naprawdę ciężkie czasy. Twoje wybiórcze podejście do oceniania przeraża.

0

@Kozinho. "oczywiście, że głupio zrobili i ich (a właściwie kierowcę) fantazja poniosła. Z drugiej strony jakby pieszy nie wylazł w niedozwolonym miejscu, to te chłopaczki by żyły. Każdy był młody i głupi, każdego na różne sposoby ponosiła wyobraźnia, a w tym przypadku mieli cholernego pecha, że wylazł im pod koła jakiś chłop i za swoją lekkomyślność zapłacili życiem."
Jakieś 20 lat temu wracałem z roboty (kończyłem o 4 rano) i postanowiłem przejebać przez moje miasteczko (2 tysiące mieszkańców, Podlasie) ponad 140 km/h, bo przecież kawalerska fantazja (20+ lat) i nikt o tej porze (po 4 nad ranem!) nie chodzi. No i wylazł mi pieszy zza drzewa przy chodniku, ledwo wyhamowałem. To mnie nauczyło rozumu. Miałem WIELE szczęścia i ten mój pieszy też. Więc nie pierdol mi gościu o tym, że to wina pieszego. Gdyby oni (i ja również) jechali z nakazaną przepisami prędkością (bo po to jest kurwa nakazana), nie mieliby (i ja podobnie) żadnego problemu. To jest tylko i wyłącznie ich (i kurwa moja) wina. Jasne?

15

@Hajny Denaturatu.

0

@Faro No tak, bo u nas wychowankowie sznurem wchodzą do pierwszego zespołu. Nikt nie jest wypychany, nikt nie musi szukać szczęścia gdzie indziej. Belka we własnym oku.

4

@bartas97 Nie rozumiem, po co szukasz dziewczyny dla kogoś? Sam nie ma czasu? :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?