3

@Luciano99 Kolego, jak ściemniasz, to chociaż z głową. "(...) związany i rozebrany." Od razu widać, że fejk. Zrób eksperyment w domu. Niech Cię @jowita zwiąże, a potem spróbuje rozebrać.

0

@Janas11224 A Ty cwaniaku, zawsze najmądrzejszy, tę RS3 to kupiłeś pewnie, żeby 50 jeździć, tak? Nie opowiadaj bajek, że dokładnie tak jeździsz, bo nikt tego nie zweryfikuje i tak, a tutaj możesz udawać przepisowego kierowcę ile chcesz.

2

@tomek8756 Nieważne, co wypisują w Internecie! Amber była czarna!

1

Jak odejść z tego świata w efektowny, choć maksymalnie kretyński sposób:


0

@MarioVeB! Ja się nie dziwię niczemu, co piszesz. Dawno już zauważyłem, że jesteś na bakier z kulturą osobistą i nie umiesz odezwać się jak człowiek. Do tego nie potrafisz pojąć, że nie chodzi o żadną politykę, to Ty jesteś problemem, co będę się starał Ci regularnie uświadamiać, mimo iż Twoje przymioty intelektualne nie pozwalają Ci postąpić inaczej, niż szufladkować ludzi do kategorii, które jako jedyne pojmujesz i dzięki temu nie wali Ci się światopogląd.

0

@MarioVeB! Dziękuję, że pytasz, bo Ciebie nie trzeba, widać.

0

@Borneo Ale właśnie to nie tylko o Real idzie, a o poważne pieniądze. Jeśli zgodzi się na odejście teraz, to straci bodajże 90 milionów premii lojalnościowej od PSG i nie dostanie premii za tzw. podpis od nowego pracodawcy za to, że przychodzi jako wolny zawodnik. Poza tym ciekawe, czy Real zgodziłby się zapłacić teraz tyle kasy, ile pewnie zaśpiewałoby PSG, skoro za rok może nie płacić nic (choć z drugiej strony już się raz sparzyli na takich kalkulacjach). Mbappe kombinuje, by upiec kilka pieczeni na jednym ogniu i tego (moim zdaniem) obawia się PSG i wściekli są, bo jak mu się uda, to wyjdą na frajerów. Gdzieś czytałem, że może to nawet doprowadzić do poważnych problemów z FPP w tym klubie, choć patrząc przez pryzmat dotychczasowych poczynań PSG, wydaje się to niemożliwe.

0

@Borneo To prawda. PSG chciało go za wszelką cenę zatrzymać poprzednio, więc zgodzili się na absurdalne warunki i wtedy wygrali tę bitwę. Ale nie wojnę jak widać. Teraz są przerażeni, że może odejść za darmo i jeszcze będą mu musieli tę premię lojalnościową zapłacić, więc robią co mogą, by temu zapobiec. Rabiot siedział na ławce, więc Mbappe też może. Obie strony mają swoje racje, więc wypada tylko usiąść, wziąć coś do przekąszenia i oglądać te igrzyska.

1

@tbas Nie możesz być aż tak zaślepiony, by nie pamiętać jak wypychano piłkarzy z Barcy, jak rozpętywano kampanie medialne poprzez kontrolowane przecieki odnośnie np. wysokości kontraktów itp. De Jong najlepszym przykładem. Albo jak kreowano piłkarzy, którzy zgodzili się przesunąć płatności w czasie, a teraz przypadał ten właśnie czas spłaty, na bezdusznych chciwców, którym nie zależy na klubie, a tylko na kasie. Nie bądź hipokrytą. PSG pilnuje swoich interesów, a Mbappe swoich. To normalna sprawa.

2

@MesQueUnClub_87 Aleś Ty... niemądrutki. Z La Rambli się dowiadują, od nas :).

6

@MesQueUnClub96 @MarioVeB! szczerze przeprosi za wszystko.

9

@mrboom Nie wierzę w tę historię. Ani @Luciano99 ani @jowita nigdy by się nie nabrali na takie bajki. Chyba, że robisz za 0 złotych, wtedy to i 100% podwyżki od ręki byś dostał.

1

@tbas "jakie to jest słabe. Podpisali kontakt na dwa lata, a zmuszają by kontrakt trwał dłużej inaczej nie grasz."
Prawda? Nie to co u nas, kontrakt na kilka lat, a masz wypier... teraz, bo trzeba miejsce zrobić i budżet zwolnic. Albo jak śmiesz oczekiwać tyle kasy, na ile się umawiałeś, zamiast kochać klub bezinteresownie. To są te detale :).

5

@Borneo Jego prawo odmówić przedłużenia, ich prawo odsunąć go od gry (chyba, że kontrakt mu ją gwarantuje w jakiś sposób).

0

Komentarz usunięty

1

@tbas Część na pewno. Ale po pierwsze, pod wpływem alkoholu nie myśli się logicznie i nie zastanawia nad konsekwencjami, a po drugie, bardzo często uderzy to w rodzinę, która nie jest niczemu winna. I możesz twierdzić, że to zmartwienie sprawcy, ale fakty są takie, że najbardziej ucierpią inni. To prawie nigdy nie są proste sprawy do rozsądzenia, a pragnienie zemsty pod wpływem tragedii często nas zaślepia. Wracając jednak do meritum, są rzeczy, które karane są śmiercią (nie u nas ofc), a ludzie i tak je robią. I to na trzeźwo.

10

@MOLESTA No właśnie, chce tylko rękę, a ona zawsze pcha się cała.

2

@tbas Bystrzaku, a dlaczego zakazane jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka? Na czym polega to działanie alkoholu? Uważasz, że zaostrzenie kar z automatu przestraszy pijaków? Bo jak wiadomo, spożywanie alkoholu podnosi umiejętność racjonalnej oceny sytuacji, prawda? Stąd tyle głupot robionych po pijaku. Bo pijany zawsze zastanawia się, co zrobić, jak już wypije i stara się za każdym razem podjąć jak najrozsądniejszą decyzję. Jakie to teraz proste. Dziękuję Ci.
P.S.: Pomijam już fakt oczywistej ironii w poście, na który odpowiadałeś.

3

@MesQueUnClub96 Bo on chciał prowadzić "skup", a z Tobą i rodziną zmieniło się to w "skrad złomu". Musiałeś polecieć.

5

@stamir Bartomeu i jego dziennikarze wiele by dali za taką funkcjonalność, a Ty narzekasz.

1

@Ojciec5tkidzieci I że był za prawem do powszechnego posiadania samochodów. I teraz mamy, co mamy!

26

Komentarz usunięty

0

@jaras121 Pod dużym kamieniem duża ryba.

0

@AlexDark00 Ty chyba nie bardzo ogarniasz, co to jest porównanie, prawda?

10

@AlexDark00 Gościu, przecież Ty byś się zgodził na transfer kaloryfera, byle w zamian za Lewandowskiego.

0

@MarcepanowyKsiaze "to moje pierwsze konto w serwisie" nie istnieje, musiałeś mieć jakiś inny.

2

@MarcepanowyKsiaze On już się taki urodził i nie na miejscu są te Twoje żarty z jego problemów psychicznych. Nic na to nie poradzi przecież.

0

@MarcepanowyKsiaze Ja. Albo nikt nie wygra, albo wygra jakiś Niemiec. Ewentualnie Fin, Duńczyk lub Szwed.
https://zapodaj.net/plik-AAZ3PwxkDh

1


I wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie Jadczaki!

4

@kubix05 Wódka, wino i co ino...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?