Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcanawieki Tak oficjalne, jak te Twoje info o zerwaniu umowy z PZPN przez Tarczyńskiego? Może byś zaczął podawać źródła, z których czerpiesz wiedzę?
0
@barcanawieki I tak się rodzą plotki. Nie ogłosiła zerwania, tylko, że nie przedłuży obecnego kontraktu i badają możliwość jego zerwania. Nie wszystko, co pisze Jadczak, jest prawdą.
0
@Cotutajsiedzieje Jasne, że nie.
1
@Kgorecki2500 Prawda obroni się sama :).
14
@Borneo Człowieku... Twoje posty trzeba przetwarzać Googlem, żeby dojść, o co Ci chodzi:
https://zapodaj.net/plik-Ex6uO0NMn4
1
@TR3YWAY Co Ty tam wiesz. Np. ta tutaj, tyle, że już zajęta. Pokazuje to jednak, że takie są:
0
@DLFCB "Historia piłkarskiego geniusza."
4
@DonCarletto Przecież napisał. Zabrał je helikopter i teraz wysiaduje.
1
@BordowyPtak "ja kiedyś (14-16lat) byłem mega obcylany w Polskiej polityce znałem wszystkich ministrow interesowałem się posiedzeniami sejmu."
"Byłem kiedyś pracownikiem zoo i byłem asystentem opiekunem orangutanów"
Reasumujac, ciągle interesujesz się tym samym.
0
@kynio302 Nieważne, co wam mówią w szkołach. Napoleon był czarny.
4
@MesQueUnClub96 Uuu, widzę standard życia się podnosi. Oby tak dalej.
3
@MesQueUnClub96 Nie dziwię się. Na płytach chodnikowych źle się śpi.
0
@kolomen2 W takim razie jest to delikatnie alarmujące. Nie przychodzi mi do głowy żaden powód, dla którego zostawiliby tę butlę na dachu. Może popili sobie i zapomnieli zakręcić, a potem o niej?
0
@michaleu No tak, wszyscy ciężko pracujący przez cały tydzień, idą latem spać o 21:30 w sobotę. Ty chyba za mało na tę przyrkę chodziłeś, dlatego nie orientujesz się, jak zwykle działa człowiek w weekend. Aha, no i współczuję życia, tylko praca i sen. Jak Łysek z pokładu Idy.
3
@FcPortoFan1999 Lato, sobota, 21:30, a ten "dobranoc". Mięczak.
1
@Survier Mogli grunt rozprowadzać przed kładzeniem papy. On strasznie śmierdzi, bo zwykle jest na bazie asfaltu. Tyle, że pisał, iż się tam dymi.
0
@kolomen2 "no wygląda jak gazowa, ale zapach za mało intensywny jak na gaz"
Brzmi jak słynne ostatnie słowa.
0
@HighestInTheRoom Brzmi jak hymn @VegetaPolska.
0
@kolomen2 Ale butlę taką jak gazowa? Bo nie wiadomo jak to rozumieć. W każdym razie 112 i Straż Pożarna. Masz prawo się niepokoić, a nikt tutaj nie powie Ci przecież, co się tam pali. Może to nic takiego, ale nie sądzę, by to była część standardowej konstrukcji dachu. No chyba, że to wylot komina i ktoś sobie grilluje pod Tobą.
3
@Messi1000000 Ty chyba też chodzisz do szkoły, ale do niższej klasy i jeszcze nie przerabialiście "ironii".
1
@Kamazinho i zrywam marynare...
0
@TaughtMule Myślę, że to może być @Sulimo. Chwalił się w którymś poście, że sporo wagi zrzucił i może chciał to pokazać innym mieszkańcom? Choć z drugiej strony, mimo, iż jest kibicem Lecha, to chyba widziałem też gdzieś, że pisał o rodzinnym Lublinie, czy jakoś tak, więc sam już nie wiem. Może to jednak nie on?
5
@DaPidejpi Nie wierzę, że to jest napisane na poważnie.
9
@Comentateiro Ale rozumiesz, że chodziło mu o kadrę? A w kadrze:
"Pep był trenerem Bayernu od 1lipca 2013 do 31czerwca 2016. Czyli w trakcie jego kadencji Niemcy wygrały mundial 2014 i weszły do półfinału euro 2016."
Faktycznie, "Zgadzam się w 100%".
P.S.: Pomijając już jak kretyńskie jest zwalanie odpowiedzialności na gościa, który trenerem kadry nawet nie był. Ciekawe przez jakiego trenera klubowego nasza reprezentacja jest tak kiepska?
5
@Rivaldinho11 A potem jeszcze się wywiązać pewnie? Skandal!
0
@karolszymek "Stefan, to jebnie."
0
@Janas11224 Udowodnij, że to Twój wózek.
0
@stone80 To mózg wielkości orzeszka zaczął odbijać się wewnątrz czaszki.
Edit:
https://www.mixedmartialarts.com/taekwondo/man-tries-taekwondo-jewelry-store-robber
0
@maroon "Przede wszystkim nie doszło do tego ,że nowe pokolenia tych zniewolonych białych urodziły się i wychowały już w niewoli. Ani do tego, że nowe pokolenia Niemców dorastałyby z poczuciem tego, że to coś normalnego, że grupy podludzi mają im usługiwać."
Nie doszłoby do tego, bo celem Niemców była eksterminacja tych ludzi. Właściciel niewolników w USA, jeśli miał odrobinę rozumu w głowie, to musiał o swoich ludzi dbać, bo kosztowali niemało, a ich strata oznaczałaby tylko stratę rąk do pracy i straty finansowe. A Niemcy palili nami w piecach i mieli gdzieś, czy "robotnik przymusowy" umrze dziś, czy jutro, bo zawsze za darmo był nowy. A tego zmarłego można było przerobić na mydło. Albo od razu abażur do lampy z jego skóry zrobić. Przeprowadzać na żywych eksperymenty medyczne, wiwisekcje itp. "Odzyskać" z ciała cenny kruszec, jeśli był. Oba rodzaje niewolnictwa były straszne, ale to niemieckie było najgorszego rodzaju. Dla ofiar nie ma znaczenia, ile trwało tam, a ile tu. Znaczenie ma, że tam nazywa się to niewolnictwem, a w naszym kręgu "robotami przymusowymi". W USA jednak jacyś potomkowie tych niewolników są, prawda? Całkiem ich sporo, mimo setek lat. A w przypadku Niemców? Jeśli ktoś nie miał szczęścia, to umierał razem z całą rodziną. I koniec. Poza tym niewolnictwo jako takie skończyło się w USA dawno (pomijając segregację rasową i KKK), a niemieckie było kilkadziesiąt lat temu i powstało na tych trupach wiele fortun, których właściciele dziś zadzierają nosy i mówią innym, jak mają żyć. I udają, że nie mają nic wspólnego z krwawymi pieniędzmi.
Ale ogólnie to zmierzałem do tego, że semantyką zmiękcza się nam mózgi i łagodzi wydźwięk tych zbrodni. Niemcy nie brali niewolników, tylko "robotników przymusowych", Niemcy nie rabowali wszystkiego, tylko dokonywali "konfiskaty mienia" itp. Murzyni to też byli "robotnicy przymusowi", prawda? A jednak nikt ich tak nie nazywa.
0
@maroon Czyli, rozumiem, Murzyni przez to mieli gorzej?