0

@Sulimo I chciało Ci się tyle drałować do domu po zaparkowaniu? Nie mogłeś zostawić auta gdzieś bliżej? :).

0

@tbas Następny nawiedzony, który uważa, że ktoś będzie się pchał do pracy z oszustką.

0

@wasacz "Dokładnie ten cały szum co jej robi to tylko da jej większy rozgłos, wiec tak naprawdę obie strony na tym zyskują . Większa rozpoznawalność, większa kasa." Na pewno masz rację. Dlatego wg mediów zerwano z nią wszelkie współprace, jakie miała do końca roku, a jedna z telewizji, która miała kręcić jakieś show z nią, jako prowadzącą, wycofała się. Tak dokładnie to działa, jak napisałeś, jeśli przyłapią Cię na oszukiwaniu, to znaczy jedynie, że będziesz miał więcej klientów, którzy lubią jak się ich robi w konia.

3

@HighestInTheRoom Powinien powiedzieć, że konsultował przyjmowane substancje z Salamonem i Bartosz wszystko zaaprobował.

0

@MESSIah16 Zupełnie jak Coutinho, prawda? :).

1

@barcelonaLM Nie no, jeden z moich ulubionych graczy. Bardzo zasmuciło mnie jego odejście. Ale on już ma swoje lata, nie sądzę, byśmy daleko zaszli sprowadzając ludzi w takim wieku. Z drugiej strony za darmo to uczciwa cena, a mieliśmy już kilku graczy, którzy nam na krótką metę sporo pomogli, a też przychodzili z takimi "łatkami" (Aubameyang, Paulinho). Z trzeciej strony, byli też tacy, którzy z różnych względów nie wypalili (Aguero). Z czwartej, to znowu opcja krótkoterminowa, na teraz. Ciężary. Sam nie wiem, co bym zrobił.

0

@Plmyszynski A tam, jakoś nam takie szczegóły nie przeszkadzały w pozyskiwaniu go z BVB.

0

@zeko0 Kapitan Gips!

4

@barcelonaLM No tak, rewolucja w dziedzinie wyszukiwania piłkarzy. Teraz nie będziemy korzystać ze scoutów, tylko dobierać zawodników na podstawie kart z FIFy :). Będę pamiętał, że to Ty wymyśliłeś :).

1

@Mow_mi_Douglas Te dzieci też są ci wdzięczne.

2

@tbas "(...) po drugie skoro śpi to skad wiedza na co sie moze zgodzić skoro śpi i co on chce."
To akurat dziecinnie proste. On mówi przez sen.

0

@wasacz Nic mu nie trzeba mówić ani dosypywać, wystarczy zegarek przestawić. On chyba nie bardzo się orientuje w otaczającym go świecie. "Usman, dziś dopiero 30, masz czas, śpij dalej" "Aha, ok".

4

@MesQueUnClub_87 To by był hit. Wyobrażam sobie Laportę z Dembele pod pachą, jak ucieka krętymi uliczkami, a za nim gonią Nasser z Sissoko krzycząc "Stop, stop, ju stupid madafak!". I wszystko do muzyczki z Benny Hilla.

5

@DaPidejpi "Nasser jest jaki jest, ale za to, że sobie z Barcelony zrobił pewnego rodzaju prywatny folwark (...)"
Tak jak Mbappe z PSG.

0

@BordowyPtak Oj, chyba jednak nie Laporta to pokazał kolego :).

0

@_M4rtin Przecież sam zacząłeś swoje mądrości. I Ty nie prowadzisz żadnej dyskusji, tylko indoktrynację. Barcelona zawsze w porzo, PSG zawsze be. Nie docierały do Ciebie argumenty o PSG, że to Barca sama wcześniej usiłowała podebrać kilku zawodników PSG. Nie udało się, ale nie dlatego, że nie próbowali. Po prostu w Paryżu trzymali krótko swoich piłkarzy i tyle. Nie ma klauzul, jest kontrakt, do budy grajku. Neymarowi nikt pistoletu do głowy nie przystawiał, sam chciał odejść. A Messi był wolnym zawodnikiem. Nie potrafisz znieść tych faktów, więc zaczynasz wywody o złym PSG i dobrej Barcy. Pokazuję Ci, że wcale nie jesteśmy tacy nieskalani, że sami cały czas tak robimy, to puff, puff, nie będziesz dyskutował, mam wziąć tabletkę, świat Ci się wali. Ty też weź, taką, która otworzy Ci oczy na fakty, bo z tego, co czytam, to Ty nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń.

0

Komentarz usunięty

0

@_M4rtin No ale co wnosi Twój komentarz? Chciałeś pokazać naszą nieudolność? Bo przecież nie podebraliśmy im nikogo nie dlatego, że sami zrezygnowaliśmy, prawda? Mam wrażenie, że chciałbyś coś udowodnić i kogoś obronić, ale zabierasz się do tego w zły sposób. Neymar mógł być zemstą za 6:1, ale prędzej za wcześniejsze próby pozyskania piłkarzy PSG. Zapomniałeś już, że Veratti był przed Neymarem i co się działo w tym temacie? A Messiego wcale nam nie podebrali, nie kłam. To myśmy zostawili go na lodzie w ostatniej chwili i poszedł tam, bo nie miał za bardzo gdzie.

0

@Kuba_1 No tak, bo Barcelona nie chciała nigdy zrobić tego samego :). Tyle, że im się udało.

0

@Rewolucja123 "Jak my obronimy ligę, albo nawiążemy walkę o mistrza do końca, to to będzie ogromny sukces."
"Wolę poczekać z oceną do chociaż 3 miesięcy od początku sezonu. "
No tak, brzmi logicznie.

0

@Azrik Messi poszedł bez klauzuli, nie miał wyjścia. Ciekawe, czy o Dembele Laporta też ma słodkie sny?

2

"Barcelona „pójdzie na wojnę” z PSG, jeśli Francuzi zapłacą klauzulę."
No tak. Przecież po odejściu Neymara tak wojowali, że aż PSG w pięty poszło i dopiero po tylu latach odważyło się na próbę pozyskania kolejnego zawodnika z Barcy.

1

@FcPortoFan1999 To prawda. Piękny strzał.

24

@MesQueUnClub96 pyta @Rust_Cohle:
- Tato, czy ja byłem adoptowany?
- Tak, ale Cię oddali.

0

@hayek Bez przesady. Jak mówi hipokryta Stanowski, cymbalistów było wielu :).

0

@Croocers "Nie chce mi się szukać dowodów, serio..."
Popatrz, kolejne 10 sekund: https://zapodaj.net/plik-jsXOi7JvJJ
I tak można długo, po każdym meczu... Na szczęście są tam rozumni ludzie, co widać po odpowiedziach na ten komentarz.

Czekam, aż zachce Ci się szukać dowodów.

3

@tomek8756 A jak Barca przegrywa, to dlatego, że rywal zagrał jak w LM... :) Lodu, kolego, lodu.

0

@Croocers No tak. Jasne. "Nie chce mi się szukać dowodów, serio..." - "trust me, bro". Mnie się chciało. Nie masz racji, jak napisałem, szukasz potwierdzenia własnych uprzedzeń, nie prawdy.
Edit: Dodam tutaj, żeby nie zaśmiecać, jaka jest prawda o nas, kibicach. Komentarz z ich strony (tj. Realu), ale całkowicie się zgadzam, bo dokładnie tak jest:
https://zapodaj.net/plik-bryWl6SZ13

0

@Gaucho To prawda. Nie wiem, czy tak chciał, czy przypadek, ale wyszło mu super.

0

@cules100pro Ale po co kasujesz, przyznaj rację i rozejdziemy się zadowoleni :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?