3

@barcelonaLM Prawdopodobnie to @kamyk_23 przed wyjazdem za ocean i innymi zmianami, które przeszedł.

0

@Sulimo Po prostu śmieszą mnie te Twoje nieudolne próby udawania obiektywnego podejścia do meczów Rakowa, kiedy prawie w każdym komentarzu czuć ból dupy po popisach Lecha i skrywaną zazdrość o to, że ten Raków gra jeszcze w pucharach. "Zginą od własnej broni", "ale ma farta/szczęscie" itp. Może Ci się wydawać, że tego nie widać, ale oszukujesz sam siebie. Niby piszesz, że szanujesz itp. ale to pozory.

0

@Sulimo Chyba, że na korzyść Lecha. Wtedy ma znaczenie.

0

@michal26 To pewnie sondaż wśród członków KO.

0

@Trojanek23 Luis, komu te bajki chcesz wciskać. Tym razem się nie udało, bądź mężczyzną.

2

@barcanawieki A co, boisz się, że wyjdzie na jaw, iż kupujesz wszystkie koszulki Realu na bieżąco?

2

"Boże, Boże! Piłka przy mnie! Co robić?! Co robić?!"

1

Śląsk to kat Lecha. Wyrazy współczucia @Sulimo. Nie jest łatwo być kibicem Lecha ostatnio.

1

@FcPortoFan1999 O to mi chodziło. Wcześniej też się jakoś nie popisywał.

1

@Foro Co za bzdura. @MesQueUnClub96 ciągle się myli, kogo on by mógł zastąpić i jaką pracę zabrać?

1

@FcPortoFan1999 Ten Żukowski to nie jest raczej za mądry zawodnik.

3

@Kwiatek1899 Ten ŁKS, co przegrał derby?

3

@Janas11224 Najlepsza ofensywna akcja Lecha, to atak Szymczaka na chłopca od podawania piłek.

4

Komentarz z Meczyków, skompilowany tam imo na podstawie Tetryków:
"w europie nie ma już słabych drużyn", "0:4 to niesprawiedliwy wynik", "nie zlekceważymy FC Bullerbyn", "Ruslan to mołdawski Ronaldinho", "wyciągniemy wnioski", "cały mecz graliśmy pod górkę", "przez pierwszy kwadrans byliśmy równorzędnym przeciwnikiem", "bramka honorowa była w naszym zasięgu", "gruzińska druga liga to nie jest słaby poziom", "cały mecz graliśmy pod słońce", "sędziował Stevie Wonder", "taktyka 10-0-1 nie zdała egzaminu", "Szachtior Koniec Świata to dobrze zorganizowany zespół", "trzeba wyciągnąć wnioski", "dobra gra przeciwnika pokrzyżowała nam szyki", "Turkmenistan świetnie szkoli młodzież", "zabrakło doświadczenia", "runda wstępna eliminacji do kwalifikacji o play-offy rządzi się swoimi prawami", "chcemy uniknąć wycieczki na Kaukaz", "to, że nie oddaliśmy strzału, nie oznacza jeszcze, że zagraliśmy źle", "Miguel to duże wzmocnienie, grał w reprezentacji bezludnej wyspy", "FC Stwory Z Mołdawskich Lasów to klub z tradycjami", "cały mecz graliśmy pod wiatr", "futbol w Narni zrobił duży postęp", "to był mecz walki", "mimo wyniku 0:5 nie przekreślałbym naszych szans w rewanżu", "piąta bramka podcięła nam skrzydła", "po kontaktowej na 1:4 odżyły nadzieje", "zabrakło szczęścia", "w drużynie z San Marino jest wielu kadrowiczów", "Atlantyda to trudny teren", "mecz z wicemistrzem Gibraltaru oddzieli chłopców od mężczyzn", "W EUROPIE NIE MA JUŻ SŁABYCH DRUŻYN"

Edit: Aha, komentarz pod artykułem o popisie Lecha.

2

@Hasszz "Chroncie swojego tiktoka"
Po co mamy wszyscy chronić tiktoki? To Ciebie wystarczy odizolować.

1

@bartas97 A tam do szatni. Live z kibla, to by było coś!

2

@SkilledHydra16 "Jak będzie trzeba moge go zawieść"
Już go zawiodłeś.

9

@Sulimo Xavi: "Potrzymaj mi piwo!"

2

@MesQueUnClub96 Ty, a to nie jest tak, że po prostu starcie z dobrą ekipą cię wyjaśnia? Bo tak nawijasz zawsze, kiedy jest mowa o Rakowie. Że wystarczy porządny, konkretny zespół i pozamiatane. To jak to w końcu jest?

19

@Sulimo Naprawdę, to tylko piłka nożna, przemyśl swoje czyny :)


0

@Sulimo Teraz byś pewnie wolał, żeby grali jak obrońcy Rakowa, co? :)

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo "Nie szukam wymówek (...)"
Normalnie drugi Xavi :). Ale nie martw się, może Lech będzie miał też takie szczęście, jakie ostatnio przypisywałeś Rakowowi. No ale wtedy na pewno nie nazwiesz tego szczęściem, tylko wolą walki, determinacją i umiejętnościami.

5

Czy Kacper Lobiasz nie mógł na przykład pokazać przeciwnikowi języka? Albo zrobić głupiej miny? Na pewno by mu to pomogło.

1

@kubix05 Przecież jest jeszcze rewanż. Po nim może się okazać, że w tym dzisiejszym meczu, to wcale nie było tak źle :).

9

@Luciano99 Słuszna uwaga. A jak zabijesz kogoś na pasach, to wcale nie znaczy, że idziesz siedzieć. Do tego długi - nie trzeba ich oddawać.

1

Ten bramkarz chyba nie jest za dobry. Choć strata zawodnika Pogoni po przyjęciu, po którym piłka odbiła się od sęka na 5 metrów też klasowa.
Edit: W zasadzie to nie było przyjęcie, ale asysta.

0

@FutbolFan O k... ale mnie to rozbawiło, dzięki naprawdę :).

0

@Emhyr To ze mną jest nas już dwóch. Niech Neymarowi się widzie jak najlepiej, ale też jak najdalej od Barcelony.

2

@Borneo On się nazywa Raphinha, a nie "bez jaj". Wstyd tak wyzywać gracza klubu, któremu kibicujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?