2

@bartekvisca Leon Zawodowiec. Gratulacje.

1

@Comentateiro To manifest terrorystów-podpalaczy lasów.

1

@Comentateiro Rośnie we mnie przekonanie, graniczące z pewnością, że oni tam cały czas coś palą. Inaczej jest to niewytłumaczalne.

0

@Peciak "(...) ale dalej musi i chce być uważana za potężny klub." Moim zdaniem w tym masz 100% racji. Zastaw się, a postaw się. Zastawiać już za bardzo nie ma czego, ale orkiestra będzie grać do końca.

0

@Aragorn33 "Brazylijczyk po trzydziestce".

0

@BordowyPtak Tam jest mafia, więc mają łatwiej. Precyzuję, że chodziło mi o Włochów.

0

@Criss18Barca Znowu ten Raków kombinuje, tym razem ustawili pod siebie pogodę, ileż można. Ten Cygan to ma idealne nazwisko do procederu, jakim się zajmuje.

0

@MarcepanowyKsiaze Brzmi jak rozmowy w klubach piłkarskich.
"Już przerabialiśmy współpracę, nie wyszło i nie jestem zainteresowany."
Mbappe do Nassera.
Dembele do Xaviego.
Ja do Neymara.

0

@Barca2022 10 milionów netto to 20 milionów brutto. Plus pewnie jakieś inne opłaty. Na 1 rok, kiedy nie ma gwarancji, że on się nie połamie w pierwszym meczu i pół roku spędzi na zwolnieniu. On ma już 31 lat. Przypominasz mi fanów Dembele, którzy przez 6 lat pisali, że już teraz to na pewno się zmienił i na pewno odpali. Żyjesz tym, co było lata temu. To już nie jest ten sam Neymar i taka sama Barcelona. Czas to zrozumieć i przestać opowiadać bajki, jak to Ney z jedną nogą jest wart więcej niż ten, ten i ten. Było, minęło.
Edit: Zapomniałem o najważniejszym. Uważam, że Neymar jest obecnie niebezpiecznie blisko trybu "Brazylijczyk po trzydziestce". Wg mnie nie ma po co ładować się w kolejny dziwny "transfer", żeby za rok czekać tylko, kiedy odejdzie.

1

@Ojciec5tkidzieci Czyli, generalnie, Najman to wygrał.

0

@LionelM95 Brzmi jak motto Najmana. On ma właśnie tyle czasu zawsze.

0

@Sysia11 Żona jest dorosła, cha jej w de. Ale on ma też dzieci.

0

@Sysia11 Nie o tym mowa. Zdajesz się go podziwiać. Pytam więc, czy chciałabyś mieć takie życie? Mając świadomość, że wcześniej czy później rykoszetem oberwą ludzie, na których - w teorii - powinno Ci zależeć? Bo ja bym podziękował za jego hajs i ten brak wstydu zwany przez Ciebie silną psychiką.
Edit: Ferrari nie ma nikogo bliskiego w takim sensie jak Najman. Jest młody, zawsze może później zwalić wszystko na wiek i głupoty młodości. Ale Marcin?

1

@Sysia11 To tak jak niektóre prostytutki. Chciałabyś tak? On może mieć wywalone, ale rodzina? Dzieciaki? Rozważyłaś w ogóle, jakie mogą mieć życie w szkole, na podwórku, przez takiego tatę? Kasa to nie wszystko.

8

@Sysia11 A nawet łeb. I to nie jest silna psycha, tylko brak wstydu. O prostytutkach też mówisz, że mają silną psychę?

0

@Kuba_1 To od łapówek. Ukrywa tam forsę.

36

@Sysia11 Masz rację Sysia. Trzymam kciuki, uda Ci się! :)

0

@Sulimo Oczy krwawią.

0

@OnlyCules Robił ją Peszko, więc nie wiem, czego się spodziewałeś?

0

@IronSanHybrid Przecież ma rację. Można jeszcze nazwać Raków Mistrzem Polski, żeby wszyscy byli zadowoleni.

0

@MatBac1991 Kudemą?

0

@P33ck No nie wiem, "Chicken Curry Love" to też mocne kino.

1

@LS To ten sam koleś, co tutaj.
Edit: jednak nie, to Craig Raboteau, a z Tonym walczył Lateef Crowder.

0

@Marcelinho99 Słabo go znali, bo dużo pauzował.

1

@pluszek To jest ta karma, o której pisze redaktor. Wróciła, ale do Barcelony.

0

@esem91 Przecież to scena z filmu.

1

@Kengo I nie potrzebowały 500+.

0

Lobiasz to jednak prostak.

1

@mekston Chicken Curry Love.

0

@FcPortoFan1999 Bomba, Irlandczyk, można się było spodziewać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?