Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr "Przeżyje."
0
Komentarz usunięty
2
@GeneralXavi "ale wtedy to zazwyczaj facet kupuje. Nie chcę robić z siebie jakiegoś wielkiego ru**acza, ale no trochę człowiek już na to wydał, bo są dosyć drogie. "
To po co wyrzucasz? Zbieraj i co jakiś czas noś do detailingu lub wulkanizacji do warsztatu @Luciano99. Oszczędne i praktyczne.
1
@VegetaPolska On już to zniszczył w 2018 roku. I ta końcówka meczu z Japonią...
1
@VegetaPolska "Niech im zrobi jesień z dupy średniowiecza"
Warto dodać, że z własnej dupy.
9
@tristan87 Nic dziwnego, że Santos nie ma głowy do reprezentacji.
0
@tomek8756 @hayek Wiem, że śmieszkujecie, ale jeśli podejdziecie do tego poważnie, to nie ma tu żadnego spoufalania się. On ma na nazwisko Borek, to nie jakaś ksywka od Borkowski czy coś. "Śmiem twierdzić, że Kowalski nie zna tych dat" - czy to spoufalanie się? Śmiem wątpić :).
1
@escarabajo Nie tylko Ty dyskutowałeś z tym wybitnym specjalistą. W trakcie tejże dysputy, nie zgadzając się ze mną w ocenie Grosika, odpisał mi w jednym poście, używając takich oto niepodważalnych argumentów, by uświadomić mi, że się mylę:
"Trzeba być, przepraszam, debilem (...)"
"Mam wrażenie, że ty z wariatkowa uciekłeś (...)"
"Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje."
"Ty zawsze musisz z siebie robić kretyna jakimiś aroganckimi komentarzami"
"(...) nie moja wina, że ty jak jakiś napaleniec odpowiadasz na komentarz w mniej niż minutę. Zapanuj nad emocjami, bo żenada. Może jakbyś czasem pomyślał zanim napiszesz, nie robiłbyś takich kwasów."
W jednym poście...
Tak więc nie wiem, czy bezpiecznie jest pytać go o zdanie w kwestii Kamila. Możesz dowiedzieć się o sobie wielu nowych rzeczy.
17
"Pani pyta dzieci w szkole, co robią ich ojcowie.
Dzieci na wyrywki odpowiadają: mój tata jest policjantem, a mój strażakiem, mój kucharzem, mój stolarzem…
Tylko mały Jasiu siedzi cicho w kącie.
Pani pyta:
– A co robi twój tatuś, Jasiu?
– Mój? Tańczy na rurze w klubie dla gejów, a jak klienci dobrze mu płacą, to jeździ z nimi do hotelu…
Pani w szoku, wezwała Jasia na przerwie do siebie i pyta, czy to prawda i czy może mu jakoś pomóc…
Jasiu odpowiada:
– Tak naprawdę to ojciec gra w reprezentacji Polski, ale wstyd się przyznać…"
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Baraże też trzeba rozegrać. A tam mogą być konkretni zawodnicy, a nie Wyspy Owcze i Mołdawia.
1
@Derean Chodziło mi bardziej o całokształt. Błędy mogą zdarzyć się każdemu.
2
@Roobo Nie zgadzam się. Piszę poważnie. Po prostu jest w ostatnich miesiącach słaby. Kiedy zaczynał grę w Barcy, strzelał z różnych pozycji i wcale niełatwe gole. Z jakiegoś powodu (być może pozasportowego) teraz tak kaleczy.
2
Mnie cieszy, że Grosicki się dobrze pokazał, dokładnie tak, jak przewidywał @Jarek92Barca.
0
@Nazio_87 ...powiedział Neron patrząc na Rzym.
4
@MesQueUnClub96 Zgadzam się, on nigdy nie jest winny i nigdy za nic nie odpowiada. Robert "Co Złego To Nie Ja" Lewandowski.
0
@masa11 Jasne. Jak się zacznie rozmowa, Lewy wyjdzie.
1
@MesQueUnClub96 Boisz się o to, co powiedzą o Robercie? Twoja młoda psychika mogłaby tego nie znieść.
0
@cchesterr43 Chyba bimber.
2
Nie wiem skąd ta krytyka Grosickiego. Przecież wg niektórych osób, jego ostatni występ z Wyspami Owczymi był bardzo dobry i zrobił tam więcej, niż Kamiński. Osobom tym ciężko było uwierzyć w tę lansowaną przeze mnie niepopularną tezę, że wszedł na parę minut na podmęczonego, półamatorskiego rywala, a w tym sezonie w lidze gra znacznie słabiej, niż w poprzednim. Proszę więc o zaprzestanie tego nieuzasadnionego hejtu na Kamila. Może jeszcze coś pokaże.
4
@Katalończyk 99 Tak by na pewno niektórzy tutaj tłumaczyli, gdyby to laska tańczyła z jakimś Alvaro.
0
@AdiKingu96 Też bym chciał, żeby w końcu przestali pieprzyć głupoty w tych wywiadach i na tych konferencjach.
3
@MesQueUnClub96 "Ale czemu wy śledzicie mecz Mołdawii z Wyspami Owczymi (...)"
Nie uogólniaj, ja go dorszuję.
1
@kubix05 Jest tam Kowal?
4
@Luciano99 "(...) ą u mnie ludzie, którzy z nadgodzinami i premiami są w stanie wyciągnąć nawet 2000 złotych na miesiąc, netto!"
Nie chce mi się wierzyć w takie pieniądze. Chyba, że to kasa do podziału na 2-3 gości, wtedy zgoda.
8
@Bartula W warsztacie @Luciano99. Są czarne dziury i jest tenże warsztat. Jeszcze żadnej czarnej dziurze nie udało się uciec przed przyciąganiem tegoż warsztatu.
2
@Comfortable_ Trzeba go było skierować do Najmana.
0
@Janas11224 Tylko to pieprzone Konami nie chce nic robić ze swoimi grami.
0
@Kgorecki2500 To dla tego, że pudrowanie kłamstw i ściem jest obecnie za drogie :).
2
@maroon ... kino ze świń przecież słynie.
2
@DonMatteo901 To przecież proste. Zniosą zakaz handlu w niedzielę i wprowadzą jednocześnie dwie niedziele handlowe w miesiącu. Reasumując, będzie 6 (sześć) niedziel w miesiącu, z czego dwie będą handlowe, a w cztery zakaz będzie zniesiony.
Następny pomysł: tygodniowy weekend.
Wystarczy tylko na nich zagłosować.
Czego nie rozumiesz?