2

@Roobo Nie zgadzam się. Piszę poważnie. Po prostu jest w ostatnich miesiącach słaby. Kiedy zaczynał grę w Barcy, strzelał z różnych pozycji i wcale niełatwe gole. Z jakiegoś powodu (być może pozasportowego) teraz tak kaleczy.

2

Mnie cieszy, że Grosicki się dobrze pokazał, dokładnie tak, jak przewidywał @Jarek92Barca.

0

@Nazio_87 ...powiedział Neron patrząc na Rzym.

4

@MesQueUnClub96 Zgadzam się, on nigdy nie jest winny i nigdy za nic nie odpowiada. Robert "Co Złego To Nie Ja" Lewandowski.

0

@masa11 Jasne. Jak się zacznie rozmowa, Lewy wyjdzie.

1

@MesQueUnClub96 Boisz się o to, co powiedzą o Robercie? Twoja młoda psychika mogłaby tego nie znieść.

0

@cchesterr43 Chyba bimber.

2

Nie wiem skąd ta krytyka Grosickiego. Przecież wg niektórych osób, jego ostatni występ z Wyspami Owczymi był bardzo dobry i zrobił tam więcej, niż Kamiński. Osobom tym ciężko było uwierzyć w tę lansowaną przeze mnie niepopularną tezę, że wszedł na parę minut na podmęczonego, półamatorskiego rywala, a w tym sezonie w lidze gra znacznie słabiej, niż w poprzednim. Proszę więc o zaprzestanie tego nieuzasadnionego hejtu na Kamila. Może jeszcze coś pokaże.

4

@Katalończyk 99 Tak by na pewno niektórzy tutaj tłumaczyli, gdyby to laska tańczyła z jakimś Alvaro.

0

@AdiKingu96 Też bym chciał, żeby w końcu przestali pieprzyć głupoty w tych wywiadach i na tych konferencjach.

3

@MesQueUnClub96 "Ale czemu wy śledzicie mecz Mołdawii z Wyspami Owczymi (...)"
Nie uogólniaj, ja go dorszuję.

1

@kubix05 Jest tam Kowal?

4

@Luciano99 "(...) ą u mnie ludzie, którzy z nadgodzinami i premiami są w stanie wyciągnąć nawet 2000 złotych na miesiąc, netto!"
Nie chce mi się wierzyć w takie pieniądze. Chyba, że to kasa do podziału na 2-3 gości, wtedy zgoda.

8

@Bartula W warsztacie @Luciano99. Są czarne dziury i jest tenże warsztat. Jeszcze żadnej czarnej dziurze nie udało się uciec przed przyciąganiem tegoż warsztatu.

2

@Comfortable_ Trzeba go było skierować do Najmana.

0

@Janas11224 Tylko to pieprzone Konami nie chce nic robić ze swoimi grami.

0

@Kgorecki2500 To dla tego, że pudrowanie kłamstw i ściem jest obecnie za drogie :).

2

@maroon ... kino ze świń przecież słynie.

2

@DonMatteo901 To przecież proste. Zniosą zakaz handlu w niedzielę i wprowadzą jednocześnie dwie niedziele handlowe w miesiącu. Reasumując, będzie 6 (sześć) niedziel w miesiącu, z czego dwie będą handlowe, a w cztery zakaz będzie zniesiony.
Następny pomysł: tygodniowy weekend.
Wystarczy tylko na nich zagłosować.
Czego nie rozumiesz?

0

@Patrykl145 Dobra, dobra. Ja wyrzucę, a Ty przyjdziesz i zabierzesz. :)

2

@tomek8756


Dokładnie.

1

@PatrychoO Faktycznie, coś im z twarzą nie wyszło.

1

@Emhyr "Mundial w Katarze wymyśliliście wy, dziennikarze!"

4

@AFA90 Spożywa rtęć z SFD.

1

@Cotutajsiedzieje "laska ze mną zerwała pół roku temu i się dzisiaj odezwała xD te kilka miesięcy to był to najtrudniejszy mój okres w życiu (w pierwszych dniach/tygodniach nie potrafiłem jeść, spać), ale zmotywowało mnie do wyrobienia lepszej sylwetki (nie jestem już takim patykiem), zarabiania więcej hajsu, wyrobieniu nowych nawyków, poznaniu wielu nowych fajnych osób i ogólnie czuję się dużo pewniejszy siebie."
Czyli reasumując, wszystko zmieniło się na lepsze, a Ty masz jeszcze do niej pretensje? Z kwiatami i na kolanach dziękować! Uratowała Ci życie.

2

@BarcaaVEB Ja jestem już na takim poziomie, że kupuję samą rtęć od SFD.

0

@Arn3th Nie no, ok, ale akurat to "potknięcie" było przekomiczne. Zauważ, że na całym świecie tego typu sytuacje są pokazywane, zmemowywane i szeroko komentowane. Nie tylko w Polsce ludzie lubią się pośmiać z kuriozalnych błędów. Harry M. z MU najlepszym przykładem.

2

@hayek Prędzej to ten MZPN zrobił jakiś wałek, może posprzedawali te bilety, jak kiedyś Greń?

0

@El Plutoninho No ale Ty jedynie potwierdzasz to, co napisałem. Patrzysz na jakieś inne wypowiedzi, a mnie chodzi o konkretną. Oczywiste, że Kowal ma na koncie multum idiotyzmów, ale czasem powie coś z sensem. I do tego zmierzałem. Nawet zepsuty zegar dwa razy dziennie pokazuje dobrą godzinę. Chyba, że jest elektroniczny.

0

@Bobo25 Ok, zwracam honor. Choć:
"daj spokój, nie przetłumaczysz dzieciakowi, on wie swoje..." nie do końća potwierdza Twoje słowa :).

Możesz mieć swoje zdanie, ale ja się nie zgadzam. Grosicki gra w tym sezonie od dechy do dechy (chyba jako jedyny ze składu Pogoni), ale nic z tej gry nie wynika. Przedłużył sobie wakacje bodajże o 2 tygodnie, wrócił z brzuszkiem (w sensie nadmiarowych kilogramów) i aktualnie po prostu radzi sobie słabo. Nie jest to jedynie moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?