1

@Barca1922 On pośrednio za to odpowiada. Zawsze powinien być lider i podążajacy za nim. A on by chciał być liderem, ale bez odpowiedzialności.

1

@arasz1819 Banan i Nektarynka to raczej nie. Niech będą nasze, swojskie owoce.

2

@chlip1 Wszystko się zgadza. Stadion jest tam i tam śpiewali, a tutaj jest skreślony. Albo nie. Zależy, kogo spytać. A jedna jaskółka wiosny nie czyni. Cierpliwości.

1

@talizmo Mam nadzieję, że się mylisz. Mimo, iż nie życzę kasowania konta. Jan Urban za często dostaje w turban.

1

@talizmo Sprecyzuj jeszcze, czyje konto? Żeby nie było nieporozumień.

1

@Crystal37 No i po co tak ciśniesz po Lewandowskim? W tej sprawie też się nie zgadzam.

1

@Crystal37 Nie zgadzam się, on ma talent. Tylko w głowie hula wiatr.

3

@Kuba_1 Zasadne pytanie. Do tej pory różnie to bywało. Jeśli w następnych meczach będą grać równie dobrze, uznamy, że to Barca taka dobra.

2

@DonMatteo901 Nie no, bądźmy obiektywni, kiedy Barca przegrywa i gra słabo, Xavi też jest demonem kreatywnych tłumaczeń.

2

@Remi70 Najlepszym stał się dopiero za PiS. Za Tuska nic nie osiągnął. Szach mat.

0

@goldmetaxa Spokojnie, nie podniecaj się. Jak się zaaklimatyzują, będą grali tak jak reszta wcześniej.

2

@Katalończyk 99 Nie kończą karier, więc na pewno będą grali. Ale nie wiem, czy u nas? :)

0

@FcPortoFan1999 Piotr przywiózł pewien gen z reprezentacji.

1

@Adran360 Stanowski to niech lepiej napisze, czy z KS odchodzi. Aczkolwiek ma rację.

0

@Remi70 Masz rację. Jak nie PiS, to PO/KO. Sami przekręciarze.

0

@Tridente2015 I nic z tego nie wynika. Sztuka dla sztuki. Zupełnie jak u nas.

1

Niesamowite. Przecież w Barcelonie był "takim kotem" i "robił wiatr". Kto by się spodziewał?

0

Stary, dobry Dembuś. Niech się nie zmienia :).

8

@kynio302 Sam sobie winien, pewnie nie chciał wsiąść do samolotu.

2

@FcPortoFan1999 Albo, jak u Kuleszy, po setce.

0

@Pedri16Future Dokładnie. Wkurzyli mnie dziś.

0

@Jarek92Barca Jasne, jasne. Zgłaszaj sobie, zobaczysz, na jakiej zasadzie to działa. Bo chyba wydaje Ci się, że na takiej z podstawówki, że powiesz mi "jesteś u Pani" i z automatu coś się dzieje. Nie potrafisz zrozumieć prostego tekstu pisanego. Nie obchodzą mnie Twoje fantazje na temat tego całego zgłaszania. Odpaliłeś się bez powodu, wyzywałeś bez powodu, a teraz odgrywasz ofiarę? Kultury trochę człowieku. Jeśli ja nie zgadzam się z Tobą, to się kłócę, ale jeśli Ty nie zgadzasz się ze mną i wyzywasz, to pewnie wg Twoich standardów jest dyskusja, prawda? Sam idź się kłócić z kimś innym, wyzywać i obrażać kogoś innego. Widocznie takie masz standardy, dopóki ktoś się z Tobą zgadza, milusio, ale niech spróbuje się nie zgadzać. Nawet przyznać się nie potrafisz, że nie zachowałeś się w porządku.
P.S.:
"ps. oczywiście posty znikają bez powodu, akurat tylko te, w których dyskutuję z tobą."
Ty dorosły jesteś? Rozumiesz słowo pisane? Nie bez powodu, łamiesz regulamin odnosząc się w nieodpowiedni sposób do innego użytkownika. I tak jest u każdego. Pokasowali Ci tylko te posty, w których mnie wyzywałeś. Naprawdę nie potrafisz tego pojąć? I nie nazywaj dyskusją tego rynsztoka inwektyw w moim kierunku. Nie utrzymałeś ciśnienia, odpaliłeś się i poniosłeś tego konsekwencje.

0

@Emhyr "Przeżyje."

0

Komentarz usunięty

2

@GeneralXavi "ale wtedy to zazwyczaj facet kupuje. Nie chcę robić z siebie jakiegoś wielkiego ru**acza, ale no trochę człowiek już na to wydał, bo są dosyć drogie. "
To po co wyrzucasz? Zbieraj i co jakiś czas noś do detailingu lub wulkanizacji do warsztatu @Luciano99. Oszczędne i praktyczne.

1

@VegetaPolska On już to zniszczył w 2018 roku. I ta końcówka meczu z Japonią...

1

@VegetaPolska "Niech im zrobi jesień z dupy średniowiecza"
Warto dodać, że z własnej dupy.

9

@tristan87 Nic dziwnego, że Santos nie ma głowy do reprezentacji.

0

@tomek8756 @hayek Wiem, że śmieszkujecie, ale jeśli podejdziecie do tego poważnie, to nie ma tu żadnego spoufalania się. On ma na nazwisko Borek, to nie jakaś ksywka od Borkowski czy coś. "Śmiem twierdzić, że Kowalski nie zna tych dat" - czy to spoufalanie się? Śmiem wątpić :).

1

@escarabajo Nie tylko Ty dyskutowałeś z tym wybitnym specjalistą. W trakcie tejże dysputy, nie zgadzając się ze mną w ocenie Grosika, odpisał mi w jednym poście, używając takich oto niepodważalnych argumentów, by uświadomić mi, że się mylę:
"Trzeba być, przepraszam, debilem (...)"
"Mam wrażenie, że ty z wariatkowa uciekłeś (...)"
"Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje."
"Ty zawsze musisz z siebie robić kretyna jakimiś aroganckimi komentarzami"
"(...) nie moja wina, że ty jak jakiś napaleniec odpowiadasz na komentarz w mniej niż minutę. Zapanuj nad emocjami, bo żenada. Może jakbyś czasem pomyślał zanim napiszesz, nie robiłbyś takich kwasów."
W jednym poście...

Tak więc nie wiem, czy bezpiecznie jest pytać go o zdanie w kwestii Kamila. Możesz dowiedzieć się o sobie wielu nowych rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?