3


No tak. Robert, to są pomówienia! A może i nie.
O nie, @kamyk_23 lajkuje. To jest dla mnie potwarz. Ten stary antyPiSowiec, hańba i żenada. Specjalnie to zrobił, żebym się targnął! @kamyk_23, Ty prowokatorze! Proszę, ode mnie wypier...:

O tak! :) Piona!

0

@partymaker Więc o co chodzi z "Właśnie tutaj na potrzeby jest przekształcone na Denzel"? Przecież nie ma to żadnego sensu. Widzę, że ciężko przyznać się do potknięcia? :).
Edit: "(...) i wiem że Xavi jest nazywany "Denzelem" po Danzelu które ma/miał charakterystyczne włosy"
Danzelem. Denzel to błąd.

0

@partymaker Ludzie po prostu nie wiedzą, o kim piszą. Idą na łatwiznę, nie rozumiejąc, skąd się co wzięło. Smutne to.
"Ale ja wiem o tym XD"
"Właśnie tutaj na potrzeby jest przekształcone na Denzel"
Sorry, ale nie bardzo ta Twoja wiedza wynika z wpisów, kiedy odnosisz się do "koncertu". Aktor dający koncert?

0

@partymaker Ale to nie ma sensu. Denzel jest aktorem, a Danzel artystą muzycznym, że tak go określę.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Denzel_Washington
https://pl.wikipedia.org/wiki/Danzel
Xavi jest nazywany Danzelem z uwagi na podobieństwo do (fryzu) muzyka, a nie aktora.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 "Danzel", a nie "Denzel".

3

@ZwyklyKibicBarcy04 To tylko potwierdza, jak ważną pełnił tu rolę.

1

@pioz123 "To musiało być coś grubego, że to wspominasz. Ja nie pamiętam... :)"
No co Ty! Ja jestem małostkowy i pamiętałbym Ci nawet, jeślibym kichnął i nie usłyszał od Ciebie "na zdrowie!" Beware!

4

@pioz123 Może Arasz boi się małych dzieci?

1

@chlip1 I wzajemnie. Piona!

1

@AlexDark00 A tam, od razu kłócił. Dyskutował, spierał się, prowadził polemikę. Myślmy pozytywnie. Kłócił się to ze mną :).

0

@Sulimo Imię i zawód podany od razu w nazwie konta. Dobra, wiem, że mi to skasują :).

6

@PatriBarca Spokojnie. Oddychajmy. To jeden mecz. Oby tak dalej.

0

@AlexDark00 Jestem na 100% pewien, że żartował. Znam go, na ile można kogoś poznać na podstawie komentarzy.

1

@AlexDark00 Zgadzam się. Pamiętam, że niezła afera z tego wyszła. Ale tamta sytuacja była bodźcem do tego mojego pierwszego wpisu. Naprawdę. Tyle, że dodałem ten ":)" dla jasności, że to nie na poważnie. Pozdro.

1

@chlip1 "ciekawi mnie opinia takiego fachowca"
Bądźmy poważni. Nikt na poważnie nie sformułowałby w ten sposób pytania do mnie :).

0

@AlexDark00 "Tak, tak obracaj swój komentarz w żart, mimo że nim nie był xd"
Nie nadymaj się tak. Ja uważam, że to był żart. Wiem, jakie ten gość ma wpisy, nawet kiedyś o coś się pokłóciliśmy tutaj, ale jestem na 100% przekonany, że to miała być żartobliwa szpila.

2

@AlexDark00 Niby racja, ale jeśli chodzi o mnie, to pomyślałem sobie, że tak się robi clickbaity w mediach. Wycinając to, co ci pasuje :). Tak ktoś zrobił kiedyś z wypowiedzią Borka, który o Janie Blachowiczu po którejś walce powiedział "Jesteś k.... debeściakiem", a sprytny "dziennikarz" zmieniając to w tytuł "newsa" napisał: "Mateusz Borek bez ogródek o Janie Błachowiczu: Jesteś k..."
https://mma.pl/mateusz-borek-chwali-jana-blachowicza-po-zdobyciu-pasa-ufc-jestes-ka-debesciakiem/




2

@AlexDark00 Dystans. Na pewno. Widać od razu, jaki z Ciebie luzak. Dajmy już spokój.

1

@AlexDark00 "Skąd mam wiedzieć, że żartujesz? Zobacz co napisał @pioz123"
Ja tam odebrałem to jako żart, nie atak. Chyba naprawdę za bardzo bierzesz wszystko do siebie :).

2

@arasz1819 I ja takoż sympatią go darzę.

0

@AlexDark00 Na przykład po:
"Gratulacje. Zawsze wierzyłem, że kiedyś Ci się uda. :)"
:) :) :)
Myślałem, że to coś znaczy. :) Ale rozumiem, że jesteś mocno ściśnieniowany rolą nadwornego krytyka RL9 na LR :). Przypominam, :).

1

@arasz1819 Doskonały gust :). A także Alfred Malina.

1

@Barca1922 Nie ma sensu porównywanie Barcy z reprezentacją. W klubie oni nie mają takiego nabożnego podejścia do Roberta (bo jest tutaj rok z podróżą?), a w reprezentacji niestety jest inaczej. Czy któryś młody zawodnik popychałby Roberta tak jak Gavi ostatnio? I jak by RL9 zareagował na takie popychanie w repce? A liderem trzeba być zawsze, a nie za dawne zasługi. Inaczej stajesz się takim Roberto.

1

@chlip1 Fachowcem nie jestem, ale rozumiem, że nieudolnie usiłujesz wykrzesać z siebie jakiś tam sarkazm, czy inną ironię. Dziwi mnie, że zdajesz się nie pojmować, że sukces (zwłaszcza w takich rozmiarach) upaja i wszyscy dają się ponieść chwili. Dziwi mnie też, że nie rozumiesz, iż za dobro należy chwalić, a za zło ganić. Więc jeśli było źle, ludzie krytykowali. Dziś było dobrze, więc ludzie chwalili. I na stadionie, i tutaj, co zauważyłbyś, gdybyś zadał sobie trud poczytania komentarzy w trakcie meczu.

A jeśli chodzi o Roberta, to wcześniejsze mecze słabo. Dziś lepiej, ale powinien ograniczyć machanie rękami, a skupić się na własnej postawie. Moim zdaniem wszystkim wyjdzie to na dobre.

8

@AlexDark00 Przecież umiem, to chyba wynika z komentarza. Chyba, że chodziło Ci o czytanie ze zrozumieniem. Ale to też potrafię. Ty za to powinieneś udać się na kurs wyciągania kija z wiadomo czego. Pozdrawiam.

3

@AlexDark00 "Dzisiaj byłem z dziewczyną pierwszy raz"
Gratulacje. Zawsze wierzyłem, że kiedyś Ci się uda. :)
@VegetaPolska bierz przykład.

1

@AlexDark00 Przyznaj się, uważasz, że Robertowi to i stu psychologów by nie pomogło. :)

1

@Barca1922 On pośrednio za to odpowiada. Zawsze powinien być lider i podążajacy za nim. A on by chciał być liderem, ale bez odpowiedzialności.

1

@arasz1819 Banan i Nektarynka to raczej nie. Niech będą nasze, swojskie owoce.

2

@chlip1 Wszystko się zgadza. Stadion jest tam i tam śpiewali, a tutaj jest skreślony. Albo nie. Zależy, kogo spytać. A jedna jaskółka wiosny nie czyni. Cierpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?