Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@FutbolFan Przeczytaj, co wypisujesz.
"Hitler był zafascynowany tematyką Okultyzmu i tego rodzaju relikwii religijnych. Widocznie słabo znasz Historię." Co to ma wspólnego z tezą, którą postawiłeś w pierwszym poście? Bo nie rozumiem, co chcesz przekazać? Jesteś przykładem takiego manipulanta, który dopasowuje dowody do tezy. Zdecyduj się, to wiara pchała tych ludzi do popełnionych zbrodni, czy była po prostu jednym z instrumentów kontroli, który wykorzystywali z premedytacją. Masz jakiś ewidentny problem z wierzącymi i starasz się za wszelką cenę wcisnąć swoje przekonania innym.
0
@Michael24 Jeszcze nic, @MesQueUnClub96 dał mi do myślenia. Chciałbym się dalej z nim kolegować.
19
@FutbolFan Pieprzenie głupot. A Hitler rozpętał wojnę w imię czego? A Stalin? A teraz Putin? Bóg jakiś im kazał? Każdy pretekst jest dobry, a manipulant wyciągnie z każdej księgi to, co mu pasuje do jego planów.
"Twoja stara piła, leży w piwnicy" to nie to samo, co "Twoja stara piła leży w piwnicy". To ludzie odpowiadają za większość cierpienia na tej planecie.
1
@mkord To prawda, ale przecież zaczęło się właśnie od walki o swój kawałek podłogi. I na bank wielu ludzi dalej w to wierzy i dlatego robią, co robią. Atakowanie cywilów to skur... ale Izrael robi to samo, tylko ma lepszy PR.
0
@Rewolucja123 To jest jego język. Znany jest z gadatliwości.
4
@Lionel_Messi10 "ja mam wywalone jajca w to czy ktos ze mnie cisnie beke na forum no nameow " napisał @Lionel_Messi10 wycierajac łzy.
0
@fart Tak jak Niemców w 39. Ojczyzna to Ojczyzna. Oni nie zapomnieli.
1
@FCB_dimiC Przecież zostałeś porównany do konkretnej osoby, a nie do nikogo. Jest jak lubisz :).
0
@Kengo Wyważona opinia o CR7. O co się tu spinać?
1
@takisobiektos Powinni skonstruować jakiś flipper z piłkarzami MU zamiast grzybków (bumperów).
1
@Ojciec5tkidzieci Ciesz się, że nie odezwali się rolnicy, chwaląc się, że w życiu nie takie orki robili.
0
@FCB_dimiC Ale to prawda. Największym zagrożeniem dla Barcelony jest ona sama.
1
@Firestone Eryczek Evansik napisał przed transferem:
Chyba nie wiedział, czym jest koń trojański :).
0
@Prorokk Tola u Donalda to jak Leosia w Izraelu.
0
@Krzysztof1987 Obama też taką dostał. Taka ona pokojowa.
1
@DLFCB I przekazania jej Rosji.
2
@hayek A co z Young Leosią? Może zostać, czy też ma się wycofać do Polski?
0
@Pressinho Heh, racja :). Tak niespodziewanie się to stało.
0
@Jaro1279 Oni nie rozumieją takich spraw i sytuacji. Dla nich to jak w filmie sensacyjnym, sprawa rozwiązana w 90 minut, max dwie godziny. Wszystko proste i oczywiste.
2
@ToWinaSedziego I już byś wyleciał z Kanału Sportowego.
0
@MesQueUnClub_87 A moim zdaniem, lepiej poczekać na całość, niż polować na czarownice. Ludzie już nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Dopóki na jaw nie wyjdą ich grzeszki. "Ale ja, to przecież całkiem inna sytuacja".
0
Trzecia bramka podcięła ŁKSowi skrzydła. Biedny redaktor Olkiewicz.
5
@paweldunajecfcb A ja myślę, że sporej części chodzi jedynie o to, że mogą złapać za widły i pochodnie. A ludzie lubią łowy na czarownice.
0
@Pedri16Future Michał Gała. Z takim nazwiskiem spodziewałem się raczej innego skandalu.
0
@Faro Uważam, że wiedza teoretyczna to jedno, ale warto sprawdzić w praktyce :) Oczywiście ja nie chcę brać udziału w doświadczeniach :).
5
@MesQueUnClub_87 Oj, mógłbyś się zdziwić, jakie czasem "Romanowie spod Żabki" mają życiorysy. Na przykład:
Edit: Czytałem lata temu ten wywiad i nie wiedziałem wtedy, że ten Milewski, to ten Milewski. A wywiad bardzo dobry.
0
@SawneyBean No to koncentruj się na nim, a nie na jego bliskich. To jestem w stanie zrozumieć, choć też jest takie sobie, bo czym wtedy różnimy się od tych, których niby potępiamy. Nie prezentuj podejścia mafijnego - "damy ci nauczkę krzywdząc rodzinę, to cię bardziej zaboli". Nie napisałeś "a gdyby to Twoja córka", napisałeś "trzymam kciuki, żeby Twoja córka" (cytuję z pamięci). To są straszne rzeczy i nie życzę nikomu, by musiał przez takie coś przechodzić. Piszesz o ludziach, nie o rzeczach. On napisał, co napisał - i ma po części rację, bo te (często zmanipulowane przez konkretne osoby, albo środowisko) dzieci często nie traktują tego poważnie, dopóki nie dowiedzą się o tym koledzy, sąsiedzi itp. Wtedy dopiero dzieją się tragedie. Nie życzmy nikomu w taki sposób.
3
@MesQueUnClub_87 Mam pytanie. Czy @MesQueUnClub96 to Young @MesQueUnClub_87? :)
0
@FcPortoFan1999 To nieprawdopodobne jak słabo grają (ogólnie). Myślałem, że poprzednie awansy i zaraz spadki dały im jakiś pogląd, co zmienić, by było inaczej tym razem. Ale widzę, że nie. Z beniaminków to chyba Puszcza wygląda jak do tej pory najlepiej, choć wszyscy są w spadkowej.
39
@Pedri16Future Nie sądziłem, że Hamas jest taki cięty na Leosię.