Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Żyła będzie skakał, a zadaniem Peszki będzie trafić go piłką. Żeby było trudniej, Żyła przed skokiem obali pół litra. Żeby było sprawiedliwie, Peszko dwa.
Edit: "Żyła przed skokiem obali pół litra". Piotrek to jajcarz, więc zmieniam na "w trakcie skoku".
1
Lech czerpie dobre wzorce z postawy Piasta, którego satysfakcjonują remisy.
9
Nienawidzę takiego pieprzenia, że ktoś na coś zasługiwał. Żałosne to jest. Liczy się to, co w siatce i to, co na tablicy wyników. A reszta to racjonalizowanie. Po co takie rzeczy opowiadać...?
0
@FcPortoFan1999 Alaba Albą, ale reszta? Przecież tam ich było ze stu, do tej piłki nie miał prawa dojść.
0
@Firestone Pinocius.
0
@FcPortoFan1999 Rozgrzeszam obrońców Jagi za pierwszego gola. Przy obrońcach Realu w akcji bramkowej Gundo, ci z Jagi są profesorami.
0
@FcPortoFan1999 Jaga może i jest, ale bramkarz? Ile on się tam nabiegał? Po prostu ostatnio nie pomaga.
1
@FcPortoFan1999 Bramkarz Jagi nie pomaga im ostatnio. Przy tym nieuznanym golu Grosickiego tylko odprowadzał piłkę wzrokiem. Bardzo słabe zachowanie.
0
@FcPortoFan1999 Obrońcy w tej akcji to jakieś pajace. Jeden chociaż próbował nieudolnego wślizgu, ale drugi jak kołek, biegł ch... wie po co. Nawet nie spróbował zablokować dostępu do piłki, przepchnąć się, nic. Klauni.
1
@esem91 To jest tremo.
2
@Kgorecki2500 Ciekawe, co z Brukseli wynosi?
1
@Pedri16Future Chyba kolego zapomniałeś, od jakich zestawień zaczynało Fame MMA.
0
Brawo Jagiellonia!
0
@tomek8756 Że też się nie boją, iż w tym czasie occupados zajmą im remizę...
2
@daniel32778 Nic nie kumasz. Nie liczy się cel, ale droga.
6
@kynio302 Typowy dzień pracy u @Luciano99 na warsztacie.
0
@4drian0 Catman.
0
@Luciano99 Całkowicie się zgadzam. Cały świat się na niego uwziął. Jest przecież jedynym czarnym w La Lidze.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Próba stawiania się roli jedynej ofiary i narracja typu "ale to my mamy znacznie gorzej" tylko pogarsza sprawę, ale niektórym na rękę jest to, żeby przedstawić sędziów i komentatorów jako tych, którzy sprzyjają innej stronie. Nieważne, że po drugiej stronie pojawiają się - w tych samych sytuacjach - identyczne zarzuty. Nie daje to niczego do myślenia. Niczego. Ech.
1
@QQL5 Nie no, masz rację, Karolek @Karol32 nie tyle pali głupa, co rozwiewa wszelkie wątpliwości, że niczego nie pali, tylko jest to oczywista prawda. Szkoda czasu na człekokształtnych.
1
@okiemtypera_lucaxx95 No tak, a widziałeś ostatnie wypowiedzi Laporty? :) Proszę, nie brnij w to. Wszyscy są tacy sami.
0
@Karol32 Czyli wiesz dobrze kto, ignorancie ortograficzny i interpunkcyjny, ale uznajesz, że dla Twoich celów właściwe będzie udawanie, że nie wiesz. Żenada i wstyd.
0
@Karol32 "Ja rozumiem nie lubić viniego, ale usprawiedliwiać w jakikolwiek sposób rasizm? Really? Na rasizm Nie powinno być, żadnego usprawiedliwienia, nie ważne czy lubisz piłkarza czy nie, ale są pewne granice."
"NIEWAŻNE (ignorancie ortograficzny i interpunkcyjny), czy lubisz piłkarza, czy nie, ale są pewne granice."
3
@okiemtypera_lucaxx95 Nie doszukujmy się jakiejś logiki, czy sprawiedliwości w życiu. Każdy zawsze będzie "pokrzywdzony". Czy my, czy oni. Nie ściemniaj, że tylko my jesteśmy jedyni sprawiedliwi. To działa w obie strony.
0
@Karol32 No kto? Kogo usprawiedliwiasz, niezależnie, co by zrobił i jak się zachował? Udajesz, że jest tylko jedna strona równania. Nie pal głupa kłamczuchu.
2
@Karol32 Wstyd mi za Ciebie. Jesteś hipokrytą i racjonalizujesz sobie zachowania Viniciusa. To prawda, że jest ciśnięty rasistowsko, ale to po prostu wynik jego zachowań. Nie usprawiedliwiam ludzi go wyzywających, ale Ty tak robisz względem niego. To jest podobny przypadek, jak wyzywanie rodziny Dubiela za coś, co zrobił sam Dubiel. Udajesz, że tego nie ma, że Vinicius jest ok. Ale nie odnosisz się w ogóle do tego, że inni czarnoskórzy piłkarze nie są tak traktowani. Unikasz tego porównania, udajesz, że nie istnieje. To tylko potwierdza, jak zakłamanym jesteś człowieczkiem i jak bardzo chciałbyś, żeby było tak, jak usiłujesz to przedstawić. Hipokryta, ściemniacz i kłamca. Ty i Twój idol. Jeszcze raz, wstyd mi za takich jak Ty.
0
@Katalończyk 99 Nie zgodzę się. Samotnicy ekshibicjoniści to pewnie procent wszystkich wrzucających zdjęcia. Zwykle tacy ludzie wstydzą się pokazywać siebie i swoje życie. Większość ma wielu znajomych, ale chce pochwalić się, jakiego to wspaniałego życia nie wiedzie i łaknie akceptacji, lajków i pochwał, bo tylko wtedy dane przeżycie jest dla nich "pełne". Bo inni też tak robią. Bo to modne. Bo ktoś tam, coś tam. To jak z przedmiotami - moja córka mówi mi "a ta i ta ma to i tamto, przyniosła do przedszkola, ja też chcę". Itp. itd.
2
@LM10GOAT A młodość nie wieczność.
2
@Pawlak1992 On syczy "Kocham Cię..."
0
@bartekvisca Kolega @Katalończyk 99 napisał wyżej samą prawdę. Ludzie wrzucają wszystko, bo czasy są takie, że żadne przeżycie nie jest pełne, dopóki nie zostanie ocenione i polajkowane przez innych. To jest tragedia, ale niestety prędko chyba z tego nie wyjdziemy. Jak dla mnie, powinno być raczej tak :):
"Się nie chwalę chwilą, nie mam na to czasu
Gdy się dzieją dobre rzeczy, nie używam aparatu"
Ale niech każdy robi, jak uważa :).