2

@Katalończyk 99 Pewnie dlatego, że tam jest mowa o synagogach, a co do nich mogą mieć katolicy? :).

0

@Sulimo Mógłbyś przestać się maskować, bo i tak robisz to nieudolnie :). Piecze Cię ten Raków z uwagi na Lecha. Ale udajesz, że nie, że jesteś obiektywny i tylko komentujesz.

1

@Sulimo Ja bym na Twoim miejscu tak nie chojrakował, więcej pokory, bo sam wiesz, że człowiek nie zna dnia, ani godziny.
Edit:
"Jego logika jest imponujaca. Nie mozna oceniac ich gry bo Lech dał dupy xD
Skoro ogladam to mam prawo chyba ocenic ich gre a ten mi z Lechem wyjezdza"

Twoja również. W którym miejscu zabroniłem Ci oceny? Nie dorabiaj sobie teorii do własnych urojeń. Pomijam już, że oznaczasz gościa, który nie bierze nawet udziału w tej dyskusji. Cały czas widzę, jak wbijasz szpile w Raków, tak Cię piecze ten klub. Ale cały czasu udajesz też, że niby jesteś bezstronny i obiektywny.

1

@FcPortoFan1999 Bez przesady, przecież to Raków sam się podkłada. Sporting nic nie musi robić, wszystko załatwiają za niego zawodnicy z Częstochowy.

3

@Sulimo Jak ci Lecha z Trnavą.

0

@FcPortoFan1999 I wszystko prawidłowo.

0

Raków po prostu tego nie chce... nawet nie wiem co, na pewno chce przegrać. Co Ci zawodnicy wyprawiają, to się w pale nie mieście. Epidemia głupoty.

6

@Kgorecki2500 Słusznie. Tak jak zrobili to w 39.

0

@bartas97 No to Raków oficjalnie w 9.

0

@leonek160 Chce Ci się ten udział braść?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Stary, cokolwiek Cię kręci :).

6

@PatrychoO A te wartości, to konkretnie, nomen-omen, jakie są? Bo nie za bardzo wiadomo.

1

@Rust_Cohle Masz całkowitą rację. @Bobo25 to tak naprawdę anioł, ale śmierci :).

0

@Kidd Można to tak określić, choć ja nie użyłbym słowa "odruchowo".

0

@Kidd Znasz bajkę o żabie i skorpionie?

2

@tomek8756 To @Kessie po kilku miesiącach u Arabów. Jak już wyszedł z domu:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13777945#comment-13778513

0

@tomek8756 Książka, na podstawie której powstaje, była dobra. Więc mam nadzieję, że niczego nie popsują.

2

@Kidd Wściekłe psy się usypia. Mimo, iż to nie ich wina. Dla wściekłych ludzi nie mam ani odrobiny współczucia. To obrona własna, nie kara.

1

@Kessie Aaa, to tak wyglądają te kwatery pracownicze u Arabów. Myślałem, że przydzielają przynajmniej po lodówkach.

0

@GeneralXavi Oczywistym jest, że tak. Gdyby tam były jakieś treści, wtedy mógłbyś to uznać za szpilę. Ale tam nie ma jeszcze żadnych filmów, więc ten komentarz jest żartem.

1

@AlwaysBlaugrana Czytałem dziś komentarz kolegi @TR3YWAY (który oglądał to z trybun) o rozgrzewce przedmeczowej w wykonaniu Szachtara i naszym. Być może Xavi, zamiast 45 minut gadać, rozważyłby przeznaczenie czasu w takim wymiarze na rozgrzewkę przed każdym meczem?

2

@zodiak_10 Podsumowanie to by było, jakby on tam jeszcze kontuzji dostał.

1

@takisobiektos I już nakłamałeś w jednym zdaniu. Nie żona, bo ledwie narzeczona i to od niedawna, po drugie, nie jadła, bo narzeczony jej nie pozwolił.

1

@tomek8756 Te filmy z @VegetaPolska coraz dziwniejsze.

1

@Kgorecki2500 Janusz niesmacznie, ale szczerze o sobie.

1

@FcPortoFan1999 Lechia to podobny przypadek. A co do sensownych argumentów, jakie miała Puszcza?

1

@FcPortoFan1999 W przypadku Wisły Kraków nie wiadomo, czy to dobrze, czy to źle :).

0

@FcPortoFan1999 To już chyba prędzej do Lecha. Za emeryta Sobiecha Emeryt Lewandowski będzie jak 1:1.

1

@FcPortoFan1999 Robert to raczej ich tego nauczył.

0

@AdiBarca87 Na pewno o to chodziło. Czyli, w zasadzie, wygraliśmy, tak? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?