Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalończyk 99 Pewnie dlatego, że tam jest mowa o synagogach, a co do nich mogą mieć katolicy? :).
0
@Sulimo Mógłbyś przestać się maskować, bo i tak robisz to nieudolnie :). Piecze Cię ten Raków z uwagi na Lecha. Ale udajesz, że nie, że jesteś obiektywny i tylko komentujesz.
1
@Sulimo Ja bym na Twoim miejscu tak nie chojrakował, więcej pokory, bo sam wiesz, że człowiek nie zna dnia, ani godziny.
Edit:
"Jego logika jest imponujaca. Nie mozna oceniac ich gry bo Lech dał dupy xD
Skoro ogladam to mam prawo chyba ocenic ich gre a ten mi z Lechem wyjezdza"
Twoja również. W którym miejscu zabroniłem Ci oceny? Nie dorabiaj sobie teorii do własnych urojeń. Pomijam już, że oznaczasz gościa, który nie bierze nawet udziału w tej dyskusji. Cały czas widzę, jak wbijasz szpile w Raków, tak Cię piecze ten klub. Ale cały czasu udajesz też, że niby jesteś bezstronny i obiektywny.
1
@FcPortoFan1999 Bez przesady, przecież to Raków sam się podkłada. Sporting nic nie musi robić, wszystko załatwiają za niego zawodnicy z Częstochowy.
3
@Sulimo Jak ci Lecha z Trnavą.
0
@FcPortoFan1999 I wszystko prawidłowo.
0
Raków po prostu tego nie chce... nawet nie wiem co, na pewno chce przegrać. Co Ci zawodnicy wyprawiają, to się w pale nie mieście. Epidemia głupoty.
6
@Kgorecki2500 Słusznie. Tak jak zrobili to w 39.
0
@bartas97 No to Raków oficjalnie w 9.
0
@leonek160 Chce Ci się ten udział braść?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Stary, cokolwiek Cię kręci :).
6
@PatrychoO A te wartości, to konkretnie, nomen-omen, jakie są? Bo nie za bardzo wiadomo.
1
@Rust_Cohle Masz całkowitą rację. @Bobo25 to tak naprawdę anioł, ale śmierci :).
0
@Kidd Można to tak określić, choć ja nie użyłbym słowa "odruchowo".
0
@Kidd Znasz bajkę o żabie i skorpionie?
2
@tomek8756 To @Kessie po kilku miesiącach u Arabów. Jak już wyszedł z domu:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13777945#comment-13778513
0
@tomek8756 Książka, na podstawie której powstaje, była dobra. Więc mam nadzieję, że niczego nie popsują.
2
@Kidd Wściekłe psy się usypia. Mimo, iż to nie ich wina. Dla wściekłych ludzi nie mam ani odrobiny współczucia. To obrona własna, nie kara.
1
@Kessie Aaa, to tak wyglądają te kwatery pracownicze u Arabów. Myślałem, że przydzielają przynajmniej po lodówkach.
0
@GeneralXavi Oczywistym jest, że tak. Gdyby tam były jakieś treści, wtedy mógłbyś to uznać za szpilę. Ale tam nie ma jeszcze żadnych filmów, więc ten komentarz jest żartem.
1
@AlwaysBlaugrana Czytałem dziś komentarz kolegi @TR3YWAY (który oglądał to z trybun) o rozgrzewce przedmeczowej w wykonaniu Szachtara i naszym. Być może Xavi, zamiast 45 minut gadać, rozważyłby przeznaczenie czasu w takim wymiarze na rozgrzewkę przed każdym meczem?
2
@zodiak_10 Podsumowanie to by było, jakby on tam jeszcze kontuzji dostał.
1
@takisobiektos I już nakłamałeś w jednym zdaniu. Nie żona, bo ledwie narzeczona i to od niedawna, po drugie, nie jadła, bo narzeczony jej nie pozwolił.
1
@tomek8756 Te filmy z @VegetaPolska coraz dziwniejsze.
1
@Kgorecki2500 Janusz niesmacznie, ale szczerze o sobie.
1
@FcPortoFan1999 Lechia to podobny przypadek. A co do sensownych argumentów, jakie miała Puszcza?
1
@FcPortoFan1999 W przypadku Wisły Kraków nie wiadomo, czy to dobrze, czy to źle :).
0
@FcPortoFan1999 To już chyba prędzej do Lecha. Za emeryta Sobiecha Emeryt Lewandowski będzie jak 1:1.
1
@FcPortoFan1999 Robert to raczej ich tego nauczył.
0
@AdiBarca87 Na pewno o to chodziło. Czyli, w zasadzie, wygraliśmy, tak? :)