Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kuz Popieram. Widzę to podobnie.
3
@Gaz Kompletnie się nie zgadzam. Uważam, że to z treningami jest coś nie tak. I że życie w Barcelonie jest dla nich za wygodne, przestaje im się chcieć. Nie dlatego, że to jakiś wierzchołek piłkarskiej góry - bo już od dawna tak nie jest i tylko my tak sobie wmawiamy, żeby się lepiej poczuć - ale po prostu dobre życie rozleniwia. I tyle.
0
@zodiak_10 Albo na discordzie.
1
@mekston Nie można polecać własnych komentarzy! Oszukujesz! :)
0
@mekston Zapomniałeś dodać po stronie plusów, że w tym meczu straciliśmy też o wiele mniej bramek. To duży pozytyw.
0
@sevs "Są super REZERWOWYMI. Wspaniale siedzą na tej ławce!" :).
2
@Kgorecki2500 Może na uczelni miała takie władze? :)
0
@Roobo Przecież kłamie. Śledzę Twoje komentarze od jakiegoś czasu i w jego kwestii tak wszystko racjonalizujesz, że aż przykro czasem czytać :). Cukrowanie nie prowadzi do niczego, to przecież widać na przykładzie naszego zespołu.
1
@dafik85 Dajmy już spokój temu Dembele. G... by dał. Zaczynamy już bajdurzyć w myśl zasady, że najlepsi to ci, którzy nie zagrali.
1
@hayek "It's fine!" :)
1
@bari_94 Z Van den Bromem stworzyliby we dwóch szatana, a nie drużynę. Co to by się działo na konferencjach! A szanse są spore, bo na tego pierwszego w Poznaniu wołają już WON den Brom.
0
@barcelonaLM Każdy może tam przyjechać :).
0
@Borneo "Po kuntuzjach".
Nadawałbyś się do nowej wersji "Sami Swoi".
1
@pioz123 Wg mnie to są po prostu sprawy PR-owe. Tylko i wyłącznie. Sporo kasy wydali, do niedawna super piłkarz, miał być motorem napędowym, twarzą itp. I tak to działa. Jak na Titanicu, gdzie orkiestra grała do końca.
0
@Messibestplayerintheworld I cyk, kolejny rekord już wkrótce.
0
@Azi Bez jaj? Jak to wychwyciłeś? :)
1
@Wilku151Proste:
"Długo analizowałem, co w sezonie poszło źle
I okazało się, że nie umiemy grać w piłkę."
Parafrazując piosenkę Footrolla.
0
@Peciak Z pierwszą częścią wypowiedzi zgodzę się w 100%. Z drugą absolutnie nie.
0
@Firestone Ja nie jestem takim optymistą jak Ty. Uważam, że oni nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.
1
@Crakitic Przecież możesz. Jest wolność wypowiedzi. Co prawda gorzej z wolnością po wypowiedzi, ale nie można mieć wszystkiego.
0
@pioz123 Przypomina mi to moje granie w Lotto. "Jeszcze tylko jeden raz. Teraz, to już na pewno trafię!" :)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Bo oni właśnie za wiele pierdolą, a za mało trenują.
0
@szymek029 I dlatego chcesz go zobaczyć, żeby przekonać się, że to może być nieprawda? :)
3
@kondzik47 Z alkoholem.
1
@fart I zjednoczyć się jak nigdy wcześniej.
2
Szczerze mówiąc, kiedy oglądam ostatnie wyczyny Barcelony, to nieodparcie przychodzą mi na myśl popisy Lecha. I tu i tu kompromitacje ze "słabymi" zespołami, kiepska gra, a spora część kibiców chce się pożegnać z trenerem, który na konferencjach pomeczowych opowiada bajki.
0
@Selectmeh Nie zmienia to niczego (mimo, że to nieprawda, ale rozumiem, że wybierasz to, co Ci pasuje do tezy), jeśli chodzi m meritum mojego komentarza. Nie odniosłeś się do tego w ogóle, więc to jednak u Ciebie dzieją się dziwne rzeczy.
0
@Firestone Na trybunach oczywiście :).
0
@Selectmeh Chłopaczku, nie pisz w liczbie mnogiej. Jeśli umiesz czytać to powinieneś dostrzec, że wiele osób zwróciło na to uwagę, choćby narzekając, że postawili na kartki, a tu kosy i sędzia nic nie daje. Odpowiadasz na komentarz pojedynczego osobnika i jakkolwiek durny by nie był, to jednak jest opinią jednej osoby. Odpowiadaj więc tej osobie, bo niewiele się od niej różnisz, stosując takie chwyty.
0
Z kim ta Walencja ma się nie przełamać, jak nie z nami? Ostatnio jesteśmy niezwykle uprzejmi dla tych "słabszych" zespołów... No ale jak to mówi Xavi, trzeba zrobić kilometr w tył, żeby dać jeden krok naprzód.