Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 "Nie możesz sobie tak po prostu odmówić gry w meczu :D to jest zawód na mocy kontraktu, a nie obóz sportowy ;)"
A kto mówi, że po prostu? Wybacz, ale to kolejne pieprzenie w bambus. Albo coś jest złe, albo nie. To nie widzimisię, ale właśnie kwestia zasad, które jakoby ma. Gadać o czymś, co mu aktualnie nie grozi i niczym go nie kosztuje, każdy może. Henderson też gadał i też bili mu brawa. Powtarzam, jeśli nie podoba mu się łamanie praw człowieka, niech protestuje czynem, nawet, jeśli poniósłby jakieś konsekwencje ( w co śmiem wątpić). Inaczej to puste słowa.
Edit: Jak ktoś nie chce w Europie założyć tęczowej opaski, to jest sekowany i spotyka go ostracyzm, mimo, iż nie ma żadnych prawnych podstaw do takiego traktowania i podstaw, by kogoś zmuszać do noszenia opaski. Wtedy jakoś nikt nie patrzy, do czego kontrakt zmusza, a do czego nie. Pieprzenie w bambus kolego, ot co.
0
@MESSIah16 "bo jest pracownikiem Realu i wykonuje swoje obowiązki?"
No, no. Jak typowy Niemiec, on tylko wykonywał rozkazy :).
7
@MESSIah16 Henderson też był taki świetny. Takie slogany nic Niemca nie kosztują, bo ma chleb. Jak jest takim zasadowcem, to czemu nie odmówił gry w meczu? Łamanie praw człowieka już mu nie przeszkadzało? Pieprzenie w bambus.
1
@Arden "mam nadzieje ze to fejk"
W sensie, że to nieprawda, iż mu się udało? I tak naprawdę spadł? :)
4
@IronSanHybrid Przecież to partyjny funkcjoMariusz. Partia chwali, chwali i on, partia zakazuje, on też zabrania.
1
@VegetaPolska Nie wciągniesz mnie w swoją gierkę! :)
0
@abram3k
"Najlepszy prawy obrońca w historii piłki nożnej
Carvajal"
Chodzi o to, że trzeba wybrać, tak? :)
3
@MarioVeB! "Pisowca trzeba oddac (...)".
Komu? I którego konkretnie?
15
@Bocheno1 On ma obie lewe.
1
@norbi77 Nie można wpuszczać na boisko tak nieodpowiedzialnego zawodnika!
2
@kynio302 Wybacz, ale to żadne wyzwanie. Jedynie Twoja projekcja tego, co byś chciał. Rzeczywistość jest kompletnie inna i nic z tym nie możesz zrobić, choćbyś bardzo chciał i bardzo go nie lubił.
2
@Luciano99 "(...) ale jednak jak wyjdziesz na miasto (...)"
Albo wylecisz.
0
@Rewolucja123 "Girona jak Leicester zrobi sezon życia, a potem wrócą do środka tabeli. Zachwyty nad Michelem, pójdzie do większego klubu i przepadnie, chyba że ten większy klub, to będzie poziom Bilbao, albo innego Sociedad."
"Tak, wiem. La Ramblowi eksperci już potwierdzili."
Dostrzegasz (niezamierzoną) ironię w tym, co piszesz?
:)
0
@MOLESTA Masz coś jeszcze? Na przykład o funkcjonariuszach innych partii, którzy u owego Mazurka świetnie bawili się na urodzinach. I nic im nie przeszkadzało. Czytam te Twoje wypociny co jakiś czas i jasne jest jedno - Ty nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Szkoda czasu.
0
@kamilos1214
"po pierwsze będę sobie pisał do ciebie czy kogoś innego kiedy i jak chce. Rozkazywać to sobie możesz swojej matce, jak ci na to pozwoli, ja sobie na to nie pozwolę." Jesteś lolem :)
Weź już do mnie nie pisz, dobrze? Z takim zimnym REALISTOM nie mam szans w dyskusji. Nie umiem używać takich kretyńskich argumentów.
0
@kamilos1214 Ty weź może idź opowiadaj te swoje mądrości w jakimś wariatkowie. Tam bardziej pasujesz. Zwalniać sprzątaczki, bo mają pisowską mentalność? A jak pracują tam po 20 lat, to jaką miały przed PiSem? Też taką? Czy inną? To jak je zostawisz, to może zmienią znowu, co? A może po prostu od tych 20 lat mają w dupie te Twoje kretynizmy o mentalnościach i chcą jedynie wykonywać swoją pracę? Niezależnie od tego, kto tam jest u steru. Uważasz, że tak może być? Czy dla Twojego małego rozumku to nie do ogarnięcia? Co dalej? Policjantów też wszystkich zwolnić? Wojskowych? Strażaków? Mają tę Twoją pisowską mentalność, czy nie? Widzisz jaki jesteś ograniczony w swoim prostolinijnym rozumieniu świata? Oczywiście, gdyby Ciebie miała dotknąć taka redukcja, bo ktoś by stwierdził, że na korytarzach Twojego zakładu pracy też panuje pisowska mentalność, to pewnie pierwszy darłbyś się w niebogłosy, że to niesprawiedliwość, bo przecież akurat TY JESTEŚ INNY.
Wiesz co, nie pisz już do mnie więcej. Za długo myślisz nad odpowiedziami, a one i tak są niemożebnie durne. Ruszaj tropić pisowską mentalność w innych dziedzinach życia.
2
@Rl9k1nG 340? :)
0
@tristan87 Tak Kot uczył się wyjścia z progu.
4
@zodiak_10 @DonCarletto Normalni jesteście? Czepiacie się gościa za dobry uczynek? Przecież on ich zgłasza do tego konkursu. Nawalenie się, to u @Luciano99 duży plus.
0
@DonMatteo901 "(...) to muszę na samoobsługowej teraz czekać jak debil (...)"
Przecież możesz czekać jak normalny człowiek.
0
@Cotutajsiedzieje I już jesteś w jego gierce, konfidencie.
1
@Ptasior "Kierowcy WRC są niesamowici. "
Nieprawda. Niesamowici to są ci kibice stojący tuż przy samej drodze, kiedy obok przelatuje bokiem auto z taką prędkością. Jeden błąd kierowcy i jak kombajn zboże.
1
@Rewolucja123 "Czarny sam w domu".
0
@SonBarcaGokuComeBack Od takich pomysłów jak Twój, zaczyna się każdy totalitaryzm. "Wiem lepiej, co będzie dla was dobre".
0
@SonBarcaGokuComeBack "Rozwój kulturowy i cywilizacyjny wymaga nakierowania społeczeństwa na właściwe tory. "
Jedna z najgłupszych rzeczy, jakie przeczytałem w tym roku. A przypominam, że mamy już 25 grudnia. W Chinach też myślą tak jak Ty. Uważasz, że powinniśmy przeszczepić tamtejsze wzorce na nasz grunt?
0
@HighestInTheRoom "Lepiej chlać do upadłego..."
Trzymam kciuki, żebyś przestał :). Wesołych!
0
@Rl9k1nG Kewin sam na festynie.
3
@kolomen2 Pewnie są w zmowie. Wiem z Toma i Jerrego, że myszy często są w dobrej komitywie z psami.
0
@Jackazz Albo - skoro nikt inny go nie widuje - raz jeszcze rozważ sens przyjmowania tych wszystkich "suplementów diety" :).
0
@kolomen2 Poważniej: kot? Chociaż te dzisiejsze koty, to hipsterzy i pewnie by się takiej myszy przestraszyły.