1

@Foro "Będę grał ze swoją lubą, która na konsoli gra od miesiąca XD"
Daj w takim razie szansę "It Takes Two", warto.

0

@Foro Zależy, co masz na myśli. Jeśli gry, które wymagają dwóch graczy, ale na jednej konsoli, to "It Takes Two" i "A Way Out" są podobno niezłe.

6

@MESSIah16 Jak dla mnie, to powiedział prawdę. Przecież nikomu pistoletu przy głowie nie trzymał. Chcieli go za wszelką cenę zatrzymać, to się zgodzili na takie warunki. Nie musieli. Coś jest warte tyle, ile ktoś jest za to coś skłonny zapłacić. To tylko piłkarz, a nie lekarstwo na raka.

2

@maatiixx Co do adwokata, to nie wiem jak by było przy takich zarzutach. Ale z drugiej strony adwokat z urzędu jest delegowany na wniosek oskarżonego, więc pewnie może bez.
https://www.spes.org.pl/twoje-prawa/bezplatna-pomoc-prawna/adwokat-z-urzedu

1

@koksik2700 Smooth Criminal i choreografia z filmu to coś genialnego. Mogę oglądać i słuchać bez końca.

2

@Luciano99 Jesteście bez szans. Ty nędzne 99, a on 3k. To mówi samo za siebie.

1

@maatiixx Jasne, że tak. W sensie, że może milczeć.

0

@Kgorecki2500 A tam będziesz się uczył. Po pracach domowych to jest następne w kolejce, zakaz zmuszania do uczenia się.

0

@esem91 Kaczyński też tak mówił.

2

@Safrani To prawda. Problemem jest, kto będzie decydował, co jest hejtem i mową nienawiści. Bo podciągnąć można pod to wszystko.

0

@parpe "Od lat płace są takie że zostają nauczycielami ludzie co się odbili od każdej innej kariery i potem są sfrustrowani cały czas."
Skąd masz takie informacje? Znasz wszystkich nauczycieli w Polsce? Kolejny raz czytam taki wyprodukowany przez Ciebie kretyznim. Pewnie jeszcze jesteś z siebie dumny, że potrafisz wyciągnąć z własnych czterech liter tak merytoryczne wnioski.

Znam wielu nauczycieli i całkiem pokaźna liczba to ludzie, którzy zajmują się tym z pasji. Pewnie sporo jest też takich, o których piszesz, ale tak bezmyślne generalizowanie nie może pozostać bez kontry. A przyszło Ci do tej głowy, iż może ta podstawa programowa powinna być delikatnie przeanalizowana, czy aby jest możliwa do zrealizowania w przewidzianym czasie? Warto też zastanowić się nad zachowaniem części obecnego młodego pokolenia względem nauczycieli i czy to podejście (często połączone z bezkrytycznym stosunkiem części rodziców do swoich pociech) pomaga w pracy.

A to tylko kilka czynników, które wypadałoby rozważyć. No ale przecież Ty wiesz lepiej.

I tak na koniec. Masz niebywałą łatwość formułowania osądów, które uważasz za bezdyskusyjne i jedynie słuszne. Podziwiam.

0

@MatBac1991 Co robi? :)

0

@TR3YWAY A w 5 rundzie wrzucają im na ring topory, miecze, halabardy i inną podobną broń.

0

@gumaz W ciąży jest?

2

@kuz Chodzi pewnie o to, że planowane są trzy wspólne obiady, dwie kolacje oraz kilka godzinnych rozmów w szatni, które pozwolą wyciągnąć wnioski i dadzą pozytywne odczucia. Trenować już nie będą, bo niby kiedy, w tym natłoku aktywności?

1

@parpe Ostatnio w jakimś filmie na YT, gdzie gość opowiada o tym, jak wygląda życie na Filipinach, usłyszałem, że jeśli za granicą ktoś zwróci Ci uwagę, że niepoprawnie coś powiedziałeś, to nie będzie to praktycznie nigdy obcokrajowiec, a zawsze Polak. Tak czytam o tym Czarnku, w tym zapoznałem się z komentarzami pod tweetem i dochodzę do wniosku, że coś w podanym przeze mnie twierdzeniu jest, bo i w tych komentarzach niektórzy mają podobne opinie. Polak się cieszy, że jest okazja, by się tylko przypieprzyć. Ciekaw jestem zdania Muska, czy go to obraziło, czy zraziło? Ale pewnie Polacy (niektórzy) i tak wiedzą lepiej, jak się powinien czuć. Najzabawniejsze było, jak ludzie zwracali uwagę tej pani autorce tweeta, że sama robi byki w języku polskim :).

0

@against_modern_football Cou nie uciszał trybun, tylko zasłaniał sobie uszy, co jakoby miało sugerować, że nie słyszy krytyki.

0

@esem91 Dobrze Ci tak. Każdy dobry uczynek, wcześniej czy później, zostanie przykładnie ukarany.

1

@esem91 Oni tam pewnie tak zaczynają gadkę - obaj trenerzy zagajają: "Gdybym był Xavim, to bym wam teraz pierd... jakieś głupoty, ale nie jestem, więc słuchajcie:"

1

@Volk Przypominam, że kompromitacje w LM były za Leo. I za Suareza.

0

@Murazor Ty chyba nie przeczytałeś tego komentarza ze zrozumieniem.

0

@cules100pro Xavi Fonta jest lepszy, niż Xavi Laporty.

0

@Transu96 "(...) to najpierw idziesz opchnąć złom do handlary (...)"
@Luciano99 lubi to.

1

@Rust_Cohle Coś jak Jańczyk.

1

@tomek8756 No to się go wykopie. A potem zagra w "Die Hard 6" zaraz po tym, jak Willis wyleczy afazję.
Edit: Przypomniałem sobie, że z Alanów, to mamy jeszcze Ritchsona. Nawet podobnie. Laik nie zwróci uwagi.

0

@Jonyx "Człowiek się zmienia." Adolf Hitler.
:)

3

@Pedri16Future A to tylko wierzchołek jego dokonań. Pod filmem na YT o sylwetkach polskich gangsterów, gdzie był głównym bohaterem, przeczytałem komentarz:
"wez wypierdol ten material a kto nie mial za uszami za mlodego ? wlasnie dzieki frik fajtom ludzie wychodza na prosta zobacz ile ludzi zaczelo trenowac dobrze sie odzywiac zarabac godnie pieniadze legalnie co bylo to bylo jebac przeszlosc liczy sie tu i teraz !"

A niżej drugi:
"no ale co za brudy na niego wyciągnął? Sutenerstwo? Oprócz tego, że nie jest to zgodne z literą prawa, to na dobrą sprawę dajesz kobietom, które same się na to zdecydowały możliwość pracy we w miare "normalnych warunkach". Porwanie laski i zrobienie z niej słupa, zdecydowanie słaba akcja, ALE na bank to nie była kobieta z przypadku i nie została porwana za nic, także wiedzieli w co grają. Buła reprezentuje sobą zasady. ale nie pierdoli na każdym kroku jakim to on nie jest zasadowcem i ulicznikiem. Z łańcuchem prosta sprawa, żeby odzyskać pieniądze pewnie +/- wygląda to tak, że sprawa idzie do sądu i sąd egzekwuje kare (na spłatę w umówionym dżentelmeńsko terminie Trybson wysrał się kilka razy, co według mnie jest jak splunięcie w mordę), być może przez zajecie komornicze. Czyli wracamy do punktu wyjścia. Według mnie to jest bardzo sympatyczny, empatyczny, serdeczny gość. Niech pierwszy rzuci kamieniem... a ludzie często "nie robiąc nic złego", są dużo gorszymi szumowinami na co dzień niż taki o zgrozo "sutener i porywacz""

A Ty się o brawa pultasz... :) Zobacz, co mają w głowach tacy ludzie. Jeszcze pisze, że to "empatyczny i serdeczny gość".

Czekam teraz, aż "Słowika" wezmą do GOATSów. No k.. mać!

0

@draxidox Kurna, myślałem, że to znowu o Tusku.

1

@pacior95 Przesadzasz. Na pewno mieli zakaz wstawania, żeby nie odnieść jakiejś kontuzji. Sam wiesz, jak o to u nas łatwo. :)

2

@hayek Nie zgadzam się. Jego - nawet nie wiem jak to nazwać - "osobowość" to jedno, ale powody jednostronnego rozwiązania kontraktu to kuriozum i na pewno tak łatwo klubowi nie pójdzie. Kuriozum dlatego, że sam klub powinien się w takim razie rozwiązać na tej samej podstawie, bo to, co wyprawiają w klubie z piłkarzami i trenerami, a także jak postępowali z innymi zespołami, żeby awansować, to skandal. Ich prezes, czy też raczej powinienem go nazwać sołtysem, "pan" Dzik to kwintesencja najgorszych cech i zachowań, jakie może prezentować szef klubu.
https://weszlo.com/2022/07/14/kotwica-kolobrzeg-folwark-adama-dzika-reportaz-historia/

Poza tym Ciebie nie podejrzewałbym o taką chęć złapania za widły i pochodnie, i uciechę ze swego rodzaju "zemsty". Ja nie wiem jak wygląda sprawa z alimentami itp. ale jeśli płaci i nie będzie miał dochodu, to może się to odbić na dzieciach. On i jego (aktualna) pani zasługują na krytykę, ale ich dziecko nie jest niczemu winne, a też poniesie konsekwencje.

Zapomniałbym. Kotwica od dawna chciała z nim rozwiązać kontrakt i szukała sposobu, ten obecny, to tylko pretekst i jest to żałosne zachowanie Dzika, choć typowe dla niego. Jakaś kara powinna być, bo piłkarz jest wyjątkowo antypatyczny, ale wywalanie gościa za słowa, to moim zdaniem poważne nadużycie i zastanawiam się, co będzie następne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?