Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Lech beznadzieja. Naprawdę. Oni chyba poważnie chcą się pozbyć Brombiego. Czuję, że jakby Radomiak potrzebował 3 goli, to by jeszcze jednego wcisnął.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/fc-barcelona-skandaliczne-szczegoly-remontu-camp-nou-robotnicy-maja-nie-dostawac-wyplat-i-sypiac-w-krzakach/228328-n
Jak się okazuje, Xavi nie miał racji i jednak ta przegrana miała znaczenie :).
5
@pacior95 "(...) to uczucie jak jakakolwiek drużyna trafiała w Lidze Mistrzów na Barcę to od razu łapali sie za głowę (...)"
Teraz jest tak samo. "O Jezu, ale łatwo..." :)
2
@MigcampistaCesc "Cała drużyna gra teraz fałszywym pressingiem by na wiosne móc biegać po 17 km (...)".
Sumarycznie.
0
@MesQueUnClub_87 No i jedna przegrana ze Sturmem. Tego się nie da obronić.
1
@bartas97 Niestety, ale taka jest prawda.
0
Raków ma napad prawie tak skuteczny jak Barcelona.
0
@bartas97 Czemu oni się wzięli do roboty dopiero jak już ciepło przy dupie? Ostatnio cały czas chyba tak robią. Wychodzą, "jakoś się uda", a potem parę gongów i dopiero wtedy ryzykują. Nieprawdopodobne to jest.
0
@bartas97 Ta interwencja to kompromitacja. Sorry ale tak.
0
@Deviler Przecież Ty już jesteś Der-viler.
1
@Bernard777 No tak, wjazd na wyprostowanej nodze, skoszenie przeciwnika, ale dotknął piłki, więc się nie liczy. Odsyłam do przepisów.
0
@KrwawiaceoczyVEB Tu nie trzeba się jednoczyć, ale nauczyć grać w piłkę.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie no, bez przesady, do dupy z takim plusem. Przypomina mi się ta scena z Kapitana Bomby: "Ty to chyba lubisz?" :)
0
@barcelonaLM "... a samolot też tylko do połowy zatankowany."
2
@Antimadridista~ Oni pewnie też tak mówią: "Patrzcie, ta Barcelona, kiedyś tak nas klepali, a dziś strach pomyśleć, co byśmy z nimi zrobili!" :)
1
@tomek8756 I jak ten @VegetaPolska ma znaleźć dziewczynę, jak nawet rodzina ryje pod nim doły?
2
Nu, Maruszczak, ty defetysto, fatalisto ty! Nieładnie. Twój redakcyjny kolega, @bartoszplucinski, powinien Ci wytłumaczyć, że całkowicie się mylisz. To były mecze bez znaczenia, ten ostatni to w ogóle w rezerwowym składzie, nie było tam żadnych podstawowych graczy. Jeśli fakty są niezgodne z rzeczywistością, tym gorzej dla faktów. Nie realizm, a racjonalizowanie, pamiętajcie Maruszczak! :)
4
@Luciano99 W sklepie jest. To szczelina na kartę.
0
@MESSIah16 "no większość nie jest"
Ciekawe. A ja założę się, że jak się już zapoznasz z Dekalogiem, to stwierdzisz, że jednak wolałbyś, żeby żeby druga osoba stosowała wobec Ciebie WIĘKSZOŚĆ z tych przykazań. Poza pierwszymi trzema, reszta to chyba powszechnie uznawane normy moralne i tzw. wartości UE? Przynajmniej z pozoru.
"Swego czasu fanatycy chcieli np zakazu rozwodów."
Co to ma wspólnego z Dekalogiem?
"W drkalogu masz również zakazany np seks pozamałżeński itd :)"
Naprawdę? Tam jest "nie cudzołóż". Cudzołóstwo oznacza niewierność małżeńską. Jak ładnie tłumaczą to jezuici: "Cudzołóstwo ma miejsce, gdy przynajmniej jedna z osób nawiązujących stosunki płciowe, nawet sporadyczne i „niezobowiązujące”, pozostaje w związku małżeńskim."
Jeśli pasuje Ci, żeby Twoja dziewczyna / żona spała z innymi facetami, to masz rację, zakazywanie tego jest fanatyzmem. Chyba, że chodzi Ci o to, żebyś Ty mógł, ale ona to już tylko z Tobą.
2
@MESSIah16 "Fanatycy myślący, że dekalog powinien byc w tym kraju prawem?"
A Ty znasz go w ogóle? Bo tak się składa, że w większości jest. Nie zabijaj; nie kradnij; szanuj ojca i matkę; nie mów fałszywego świadectwa; nie pożądaj żony bliźniego swego; ani żadnej rzeczy, która jego jest; kochaj bliźniego swego jak siebie samego (o ile nie jesteś masochistą). Strasznie głupie jest to, co napisałeś.
0
@Cule1234 "Podnosiliśmy się już wiele razy i teraz nie będzie wyjątku. Forca Barça."
Czyli, że tak:
1. Wiedzą, że leżymy na ryju.
2. Nie będzie wyjątku, wiele razy będziemy się podnosić.
:)
3
@NeroTFP1 "Czasami trzeba zrobić jeden kilometr do tyłu, żeby móc potem dać dwa kroki w przód".
1
@Luciano99 Lubię szczęśliwe zakończenia.
0
@abram3k Świetny pomysł. A potem u Ciebie w pracy. Jak zrobisz coś nie tak, to niech Cię przekopią. W domu też takie zasady wprowadź.
0
@clyde Aha, więc to przez Ciebie.
0
@norbi77 Na pewno. Laporta zatrudni jakiegoś kuzyna albo kolegę.
0
@geass Do góry kołami.
0
@AllBundy Bez przesady. Nie są na takim miejscu tabeli, bo wszystkie inne zespoły grały z nimi "takie gówno".
0
@Emhyr @Rewolucja123 A nie pisałem? :)
0
@Sulimo Co powiesz na wymianę trenerów na linii Lech - Barcelona? :)