Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro "Polecam pukanie się po pustej makówie. Tak z godzinkę"
Bez sensu. Tobie nie pomogło :).
1
@tristan87 No i dobrze, w końcu. Czas na prawdziwego fachowca. Mirek "Zazuzizuziza" Stasiak czeka.
2
@Comentateiro Nie dziwi mnie to, Tuskawki z samej swojej istoty są najbardziej skażone, toksyczne i maksymalnie szkodliwe. Powinieneś to wiedzieć najlepiej, jako ich tutejszy ambasador :).
0
@marcin62 Nic nowego. Nie tak dawno w USA była akcja "Shops of Kindness", gdzie uciemiężeni potomkowie niewolników mogli brać, co chcieli, a resztę niszczyć.
0
@mekston "na tej zasadzie nigdy nie odpowiesz na pytanie. Równie dobrze mogliby przegrać oba.
W tej sytuacji nigdy nikogo nie możesz skrytykować ani pochwalić."
Dokładnie tak. Jednak jeśli uważasz, że mecz w LM mogli przegrać mimo pierwszego składu, to dlaczego sądzisz, że tenże sam pierwszy skład sprawił, że wygrali z Napoli? Nie ma to żadnego sensu. Nie możemy sprawdzić co by było, gdyby sprawy potoczyły się inaczej. I tyle. A jeśli przez ten remis odpadną z LM (bo zajmą 2 miejsce i dostaną kogoś mocnego), to nie wiem, czy pocieszy ich wygrana z Napoli. Okaże się.
"plus swoja droga nawet nie potrafisz sie przyznac ze sam to pisales
„Zresztą okaże się, jak im pójdzie z Napoli, może i się opłaci ta strategia.” ;)"
W jaki sposób nie potrafię się przyznać? Zaprzeczyłem gdzieś temu? Chcesz się przyczepić, ale argumenty masz co najmniej dziwne. Tam jest ":)" na końcu, prawda? Dodane celowo, by uwypuklić, iż piszę to z przymrużeniem oka, śmieszkuję. Nie wpływa to w żaden sposób na "To żaden dowód, nie wiesz przecież jak potoczyłby się mecz, gdyby nie odpoczywali. Równie dobrze mogli wygrać oba." W żaden sposób nie podważa tego, co napisałem teraz.
0
@mekston To żaden dowód, nie wiesz przecież jak potoczyłby się mecz, gdyby nie odpoczywali. Równie dobrze mogli wygrać oba.
0
@Sulimo Czyli kolejny udany transfer Lecha. Albo nowy trener.
0
@Ojciec5tkidzieci Tomasz Cursała.
0
@rayqi Nie liczy się cel, ale droga do jego osiągnięcia :).
1
@FcPortoFan1999 Raków by ich rozniósł. Mają szczęście Bawarczycy.
0
@mekston Nie wiem jak stoją z finansami, ale chyba lepiej by wyszli zachodząc dalej w LM, niż bijąc się o czołówkę ligową. Nawet w kontekście ewentualnych transferów wychodzących, traktując LM jako okno wystawowe. Zresztą okaże się, jak im pójdzie z Napoli, może i się opłaci ta strategia.
0
@mekston Czyli, że jednak lepiej jest z Beneficą wygrać niż przegrać, prawda?
0
@Homeopata8989 Chyba, że nie wygrają. Wtedy może być smutno.
1
@maniak33333 Żeby wyjść z 1 miejsca? I trafić w następnej rundzie na słabszą ekipę?
1
@shahman Wpiszę się w aktualne trendy tutaj: Jakbym widział Lewandowskiego :).
2
@Explode On o tym pewnie nie wiedział, teraz świat mu się zawalił. Z Xboxem to się może kojarzyć Halo, ale nie CoD.
0
@JordiAlbion Na ulicy Sezamkowej.
1
@hayek Masz całkowitą rację. Komentarz z kkslech:
"smigol 26 listopada 2023 o 19:27
Pojechał do Warszawy grac o remis po to żeby wyjebać się na ryj z pizdami z widzewa."
Nie sposób lubić takich gości, którzy nie maja żadnego szacunku do przeciwnika, mimo, że ich ekipa się przed chwilą skompromitowała (więc kim są?) - a tego typu wpisów wcale nie jest tak mało. Ze strony legionistów też.
1
@FcPortoFan1999 Czyżby Myśliwiec jednak był tak dobry, jak go przedstawiano? Chociaż Lech nie jest ostatnio zbyt mocny.
1
@bartas97 Daj spokój, wiemy, że chciałeś się tylko zwierzyć: "Zawsze wyzywam" i na tym skończyć :).
0
@TR3YWAY Nie ma okazji by robić coś takiego w pierwszym zespole, to musi w rezerwach :).
0
@tristan87 To już nie cytat, a jego rozwinięcie. I tak, w takiej formie jak najbardziej ma sens.
1
@Sulimo A przeczytałeś chociaż, co napisał?
3
@Ziemny Omg, omg! Co on tam znowu robił? Obnażał się? Onanizował? :)
1
@BartqRKO To długo szedł.
1
@Luciano99 " fakt, że szare ale było"
Odpowiem za kolegę. "Niech was nie zmyli żenujący obraz naszej gry. Jesteśmy robieni na szaro i to trzeba mówić głośno."
0
@Emhyr Nie wiem. Tam jest jakiś trener, prawda? Jemu za to płacą. Chce ryzykować, jego sprawa.
0
@Comentateiro Człowieku, jesteś prześmieszny. Tak jak i ekspert, na którego się powołujesz. Rację ma ten, który potwierdza Twoje fantazje. Szkoda czasu.
1
@Emhyr Jak się połamie, to nie będzie żadnego problemu z wyborem. Poza tym, nie mam takiego odczucia, że my gramy o punkty. Zawodnicy na boisku nie pokazują takiej postawy. Grają chyba za karę.
2
@Emhyr Chodzi mu raczej o to, że dopiero co wraca po kontuzji i jest ryzyko, że może się to źle skończyć, co może skutkować tym, że będziesz musiał dać jedno nazwisko za niego - i to na dłuższy czas. Nie musi tak być, ale mieliśmy już przypadki, które tak właśnie się kończyły.