0

@AdiBarca87 Na pewno o to chodziło. Czyli, w zasadzie, wygraliśmy, tak? :)

0

@FcPortoFan1999 Hutnik zawiesił Kubowicza i rozwiązał umowę z Wengerem. Zarzekają się, że to ze względu na formę i "obniżenie lotów", a nie rzekome ustawianie. Ale są wróbelki, które ćwierkają, że tenże Wenger, kiedy grał w Olimpii Elbląg, też kręcił lody. A Kubowicz grał tam razem z nim. Ciekawe, co znajdzie PZPN, który na prośbę Hutnika ma sprawdzić te dwa spotkania. Kulesza zawsze może powołać zewnętrznych ekspertów od typowania wyników, Stasiaka i Michniewicza.

0

@maniak33333 Może masz rację. Oby. Mnie się wydaje, że po prostu obecny trener poluzował tryby i dlatego zrobili się tacy "średni". No ale czas pokaże. Ja bym jednak nie dopisywał jeszcze punktów za zaległy mecz.

0

@FcPortoFan1999 Nie przekonują mnie swoją grą ostatnio. Męczą się z klubami, które leje każdy. Po prostu słabo wyglądają. Czas pokaże.

1

@FcPortoFan1999 No tak, ale tylko potwierdzasz to, co napisałem wyżej. Co z tego, że z "mocnymi" (jak się okazało Legia wcale nie jest taka mocna, Raków w sumie wypadł najsłabiej z ekip, które z nią wygrały) punktowali, kiedy i tak punkty potracili ze "słabymi", czy też "słabszymi".
Edit: Oni po prostu słabo wyglądają na boisku ostatnio. Milion podań i gola nie mogą wcisnąć. Widziałem wypowiedź Tudora, który powiedział, że Szwarga daje im więcej swobody, niż Papszun. I teraz tak się zastanawiam, czy to na pewno plus - bo jednak Raków robił z odpadów dobrych piłkarzy, ale może to właśnie dzięki żelaznej dyscyplinie u Papszuna stawali się tak dobrzy? Może ta Tudorowa swoboda daje dużo piłkarzom dobrym dzięki własnym umiejętnościom, a dla takich, którym "pomagał" system Papszuna, stanowi wręcz przeszkodę, bo sami muszą decydować, jak się zachować, zamiast po prosty wykonywać schematy?

2

@kubix05 Amiga. Moja miłość. Do dziś.

1

@LukaszFan Nie byłbym taki pewny z tym mistrzostwem. Oni ostatnio po prostu męczą bułę i nie sądzę, by było to efektem gry w Europie. Jeden lepszy mecz tego nie zmieni. Jeśli zagrają kilka z rzędu na dobrym poziomie, wtedy mogę uwierzyć.

0

@FcPortoFan1999 Co z tego. Wysoka wygrana w tym jednym meczu nadal daje tylko 3 punkty i nie zmieni tych ostatnio przewalonych.

0

@kamyk_23 Posiadaczem ryja możesz być co najwyżej Ty. A rady również zachowaj dla siebie. Bardziej ich potrzebujesz.

0

@FcPortoFan1999 "Nie mam pojęcia jak Widzew tutaj przegrał."
Uwaga, zdradzam sekrety zza kulis: Nie trafił ani razu do siatki Warty. :)

2

@Kgorecki2500 Izrael postawił sobie za punkt honoru, żeby zrobić większy cmentarz.

8

@Kessie Raczej: Można spokojnie sobie pograć w Minecrafta na złomie.

0

@FcPortoFan1999 Teraz zmieni nazwisko na Samiec-Alfa.

0

@Wossi61FCB Jeśli nic nie zmienią w grze, nie ma szans. Oni już weszli w tryb polskiej reprezentacji w meczu z Mołdawią, czyli samo się wygra i zaraz wolne.

6

Komentarz usunięty

8

@kamyk_23 Znając Ciebie, El Nino to pewnie jakaś ksywa Kaczyńskiego. Wszystko, co złe, to on.

1

@Hawajczyk No, ten Turek w obwodzie, ciekawe, ile ma? :).

0

@Rewolucja123 To za co jest? Bo lejesz wodę bez żadnych konkretów.

1

@barcanawieki Za obecną cenę jak najbardziej. Ja już drugi rok za niecałe 50 zł rocznie. Warto zaznaczyć, że na Amazonie możesz obejrzeć na przykład wszystkie części Bonda, bo kupili właściciela praw.
Edit:
Zapomniałem dodać, że w tej cenie masz też Amazon Prime Gaming, czyli sporo darmowych gierek + dodatków do różnych pozycji.

1

@FcPortoFan1999 Sprawiedliwie. Dla mnie nie było karnego, ale faul tak - w sensie na wolny, bo kontakt był. Naprawdę, sprawiedliwie wyszło.

1

@FcPortoFan1999 Trochę nura dał ten z Jagi. Nie przewrócił się od razu, tylko dopiero wtedy, kiedy informacja o kontakcie dotarła do mózgu.

0

Trochę ten Jagiellończyk przyaktorzył.

2

@FcPortoFan1999 Jak to się mówi: "Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać". Idąc tym tropem: "Lepiej strzelać mało, a celnie, niż dużo ale Panu Bogu w okno".

2

Niestety dla Stali, Jagiellonia to nie Legia, tutaj nie ma tak łatwo. Ale mecz jeszcze trwa.

0

@tristan87 "Haaland Łysy". Brzmi jak przydomek króla Norwegii.

1

@Androchem "Cześć, ja od Vegety." @VegetaPolska

0

@MarcelNJ11 Czyli mniej więcej waga piłki.

8

@Essos No tak, xd... Żenada.

2

@Kessie Czyli, że co? Miał autobus i zamienił go na rower? Faktycznie zaradny.

0

@HighestInTheRoom Ziarenka piasku, to chyba jasne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?