1

Co ten Śląsk po raz drugi? Elegancko. Mam nadzieję, że nie zwolnią Magiery po paru słabszych meczach na wiosnę.
Edit:
A Legia ostatnio coś cieniuje.

1

@takisobiektos Sędzia sędzią, ale mnie chodziło bardziej, że ten gość nie robi takich rzeczy przypadkiem, on tak gra, w praktycznie każdym meczu odstawia jakieś groźne zagrania i powinien być regularnie temperowany.

0

@FcPortoFan1999 Dziwne, powinieneś oglądać, przecież w starym piecu diabeł pali. :)
Edit: A poważniej, to pamiętam swój "śmieciuch", ile to było roboty z tym. W zeszłym roku wymieniłem na pelletowy, niebo a ziemia.

2

Ten Yuri to jakiś nienormalny jest. Któryś raz coś odwala, powinna być żółta za to.

0

@FcPortoFan1999 Starość nie radość :).

1

@MesQueUnClub96 Przecież nie płacze, tylko opisuje działanie swoich.

1

Kurna. Co ten Śląsk? A na wiosnę będą pewnie pikować w dół.

1

@FcPortoFan1999 Bramkarz Zagłębia nie będzie miał dobrej nocy.

0

@IronSanHybrid A ja nie jestem taki pewien. Ci "ludzie" o których pisałeś wyżej, powiedzieliby "no tak, tamci kradną, ale Twój syn bije partnerkę" :). Dam sobie za to rękę uciąć, bo "ludzie" tacy są. Pozdro.

0

@IronSanHybrid "No np. dlatego, że ludzie będą Ci wypominać, że syna nie potrafiłaś wychować, a chcesz innym układać życie."
Masz całkowitą rację. Tyle, że nie ludzie, a idioci. Różnie się układa w życiu i niejeden z elity stoczył się do rynsztoka, a rodzice nie mieli ani na to wpływu, ani za to nie odpowiadają. Znam lekarza, cenionego specjalistę, którego syn wpadł w tzw. złe towarzystwo, narkotyki itp. i mimo, iż robili co mogli, nie udało się go z tego wyrwać. W końcu sami doprowadzili do odwieszenia mu wyroków, bo nie mogli sobie z nim poradzić i stanowił zagrożenie dla nich, i swego rodzeństwa. Wyniósł z domu mienie wartości 80 tysięcy (w ciągu pewnego okresu) i kasę wywalił na narkotyki. Po prostu tak się ułożyło, a wiem, że się starali mu pomóc.

2

@PawkoFCB Nie chce Ci się, bo nie masz żadnych argumentów. I tyle.
A co do tego:
"Nie spotka mnie nic podobnego, nigdy w życiu, bo nie jestem idiotą jak Dubiel, prosta piłka."
To naucz się czytać ze zrozumieniem, w tym WŁASNE POSTY. Ty może nie jesteś idiotą (choć mam na to jedynie Twoją deklarację, a przecież nawet Baxton twierdził, że jest czysty), TO MOŻE NIE ZWRÓCIŁEŚ UWAGI, ALE CHODZI O TO, ŻE KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY COŚ ODWALI, A TY BĘDZIESZ PONOSIŁ KONSEKWENCJE. Rozumiesz już to, co sam napisałeś? Więc nie chojrakuj, że nie spotka Cię nic podobnego, bo tego nie wiesz. Jego matka też pewnie nie jest idiotką, jego rodzeństwo również. A MIMO TO SĄ PRZEŚLADOWANI, A TY TO POPIERASZ, BO NIE MA DLA CIEBIE RÓŻNICY KTO CO ZROBIŁ. Ty chcesz tylko ślepej zemsty, złapać za widły i pochodnie, a potem lecieć gnębić. Pochwalasz karanie Dubiela poprzez cierpienia jego rodziny. Więc o czym miałbyś ze mną dyskutować? Jakie argumenty przytoczyć na obronę tej kretyńskiej postawy? Ile lat ma jego siostra? Jedenaście? A Ty mi chcesz wmówić, że wszystko jest ok? To kogo mamy bronić w tej aferze? Dzieci? Z wyjątkiem dzieci z rodziny Dubiela, bo im się należy? Tfu na was. Wstyd.

0

@IronSanHybrid No ale dlaczego? Z jakiego powodu ona ma czuć się winna? Jakieś konkrety?
Edytowałeś, wiec i ja to zrobię: Czy jej syn jest czarny i napadł na kogoś w komunikacji miejskiej? Jaki jest zakres odpowiedzialności za nie swoje przewiny? Przecież to, co piszesz, nie ma sensu. Ty zdaje się jesteś jakimś prawnikiem, czy działasz w jakiejś kancelarii (chyba, że źle kojarzę i niewłaściwie zapamiętałem). Jest jakiś paragram sankcjonujący taką odpowiedzialność?

0

@IronSanHybrid Tu zgoda, ale czy odpowiada za grzechy syna? Jeśli tak, to niech ją ukarzą. Jeśli Twoje dziecko coś ukradnie, to potem będziesz przymykał oko na kradzieże innych, bo przecież nie wypada Ci reagować?

0

@PawkoFCB Co Ty wypisujesz w ogóle? Usprawiedliwiasz prześladowanie rodziny za co? Co takiego zrobili? Masz jakieś dowody, że uczestniczyli w tym procederze? Jego matka, jego rodzeństwo? Wszyscy jesteście mądrzy, dopóki sprawa was nie dotyczy. Jeśli to jego czyny, to on powinien odpowiadać. Jakim prawem wyzywana i prześladowana jest jego rodzina? Zobaczymy, czy jeśli Ciebie spotka coś podobnego za coś, co zrobił ktoś Ci bliski, też będziesz pisał: "dalej, jedźcie po mnie i bliskich, należy nam się". W głowie się nie nie mieści, że popierasz odpowiedzialność zbiorową i jakieś lincze na niewinnych.

0

@IronSanHybrid Ciekawe, czy u siebie też to stosujesz. Ale przecież tego nie sprawdzimy, bo tu w internecie, każdy najmądrzejszy i najuczciwszy.

0

@gumaz Idź, powyzywaj jeszcze czyjąś rodzinę, lepiej się poczujesz. Ciekawe, czy jak u Ciebie będzie coś nie halo (a przecież tego nie sprawdzimy, bo tutaj każdy pozuje na sprawiedliwego), to też lecisz i ubliżasz bliskim.

3

@IronSanHybrid Jeśli syn jest dorosły, to ona za niego odpowiada? To argument na poziomie tych debili, którzy wyzywają rodziny jutuberów z afery pandorskiej.

0

@RomanHoffer Napisz (zadzwń itp.) do nich, że mogą odebrać sobie sami, bo nie będziesz ponosił kosztów, np. przez jakiś zaprzyjaźniony urząd, np. Policję. Wyślą pismo z prośbą o pomoc i może ktoś się do Ciebie pofatyguje, a potem wyślą to pocztą służbową. Przecież te instytucje się ze sobą komunikują, w tym oficjalnymi pismami, jak też udzielają sobie różnej pomocy. Jeśli mieszkasz za granicą, wtedy nie mam pomysłu.

0

@michal26 Nie wierzę, @Sulimo mnie przekonał, że było inaczej. Tam doszło do erupcji wulkanu.

2

@mindbender84 Nieprawda. Dziś również kradną z głodu, a wtedy też kradli, bo nie chciało im się pracować.

1

@BorzyKrzys O wulkanach też pewnie zmyśla. Kto by to sprawdzał? :)

0

@hayek W średniowieczu nie działało :).

0

@LM10GOAT Myślę, że za te wszystkie poświęcenia powinien nim zostać Vinicius Junior.

0

@Arkon Przecież teraz zremisowali, a nie przegrali.

1

@DCHX A nasza reprezentacja grać, ale i tak im to nie przeszkadza wychodzić na boisko. Śmiało więc ruszaj na ryby!

0

@_M4rtin Ty, ale rozumiesz, że można i wymagać czegoś od reszty, i krytykować Lewego? Czy nie rozumiesz i ta śmiała wizja wykracza poza Twoje pojmowanie świata?

0

@Lionel_Messi10 Moore, jowialny wujek bawidamek. Prawdziwy twardy 007. Gratuluję :)

0

@Ptasior Bardzo krytykuje się Lazemby'ego, że niby słaby występ, ale ja po obejrzeniu "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" nie odniosłem takiego wrażenia. Podobał mi się. No i to chyba jedyny film z oficjalnej serii, w którym 007 się ożenił.

0

@Ptasior Dokładnie, jakby miał wywalone, w czym gra, albo odstawiał jakiś pastisz.

0

@Lionel_Messi10 Moore? Błagam... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?