@RobiS słyszałem że jest coś takiego jak wyciszenie. Jestem zmuszony z tego, skorzystać bo takie gownoburze to można robić na forach partii Razem a nie tu
@Sulimo nie napisałem nic co by obrażało. Pedagogika wstydu istnieje. Nie będę spoglądał prawdzie w oczy, gdy Rosjanie, Ukraincy i Żydzi też wymyślają swoje wersje historii i cały świat to akceptuje. Chyba tylko Niemcy odrobili historię, choć nie do końca. Poza tym chyba nie rozumiesz że nie na kajaniu się i przepraszaniu polega polska racja stanu
@Sulimo to wy się kompromitujecie wciskając Polakom pedagogikę wstydu. Jak tacy mądrzy jesteście to nauczcie Ukraińców albo Żydów albo, Rosjan obiektywnej historii, w tych państwach też jest z tym problem
@Encore inne mocne reprezentacje pykają tą Słowenie na luziku 3-1 a my k*rwa zawsze musimy z nimi przegrać. Módlmy się żebysmy nie trafili na nich w Tokio bo h... zobaczymy a nie medal.....
@macio_944 z tym finałem euro 2016 to był cholerny fart, że pigmentalnie uposażony Portugalczyk z dredami oddał strzał życia i wystarczyło. O ile pamiętam Payet miał tam setkę. Równie dobrze w finale mogły grać nasze kopacze, mieliśmy formę porównywalną do mundialu 82.
@wyjasniecie czemu Bonżur nie był taki solidarny z działaczami Związku Polaków na Białorusi jak Anna Paniszewa, a jest ze spadochroniarzem, rzecznikiem prasowym nazioli z Azowa?
@wyjasniecie w mojej parafii księża zachęcali do szczepienia w ogłoszeniach. To jakie zdanie mają pojedynczy kapłani nic nie zmienia. Religijność zresztą nie ma za wiele wspólnego z poglądami na szczepienie. To nie ma związku. Wśród ateistow znajdziesz wielu przeciwników szczepienia na SROVID, wśród katolików wielu zwolenników igły. Poza tym, znajdź sobie lepszy autorytet niż pan na Chobielinie od robienia laski.
BTW. Eksperci od COVIDa z diabłem może nie mają wiele wspólnego, z nazistami za to już tak.
3
@viscajasiek mają ale twój światopogląd nie pozwala Ci ich dostrzec ;-)
1
@Kettger wolisz wolność lewicową?
0
@michaelson8 odkryłem wyciszenia, polecam skorzystać, już nie będziesz musiał oglądać tych prowokacji ^_^
1
@RobiS słyszałem że jest coś takiego jak wyciszenie. Jestem zmuszony z tego, skorzystać bo takie gownoburze to można robić na forach partii Razem a nie tu
1
@Sulimo nie napisałem nic co by obrażało. Pedagogika wstydu istnieje. Nie będę spoglądał prawdzie w oczy, gdy Rosjanie, Ukraincy i Żydzi też wymyślają swoje wersje historii i cały świat to akceptuje. Chyba tylko Niemcy odrobili historię, choć nie do końca. Poza tym chyba nie rozumiesz że nie na kajaniu się i przepraszaniu polega polska racja stanu
17
@wyjasniecie sam sobie odpowiedziałeś? ^_^
1
@Sulimo to wy się kompromitujecie wciskając Polakom pedagogikę wstydu. Jak tacy mądrzy jesteście to nauczcie Ukraińców albo Żydów albo, Rosjan obiektywnej historii, w tych państwach też jest z tym problem
0
@Barcaa12 a my jak zwykle frajerzymy z rerezentacją która wcale nie jest mocna tak naprawdę bo wszyscy inni wielcy gracze ich pykają za 3 pkt
0
@lucas/catalan ja czekam aż kibice wrócą na trybuny. Nie oszukujmy się, bez ludzi to nie to samo. Są stany w których nie ma żadnych obostrzeń.
0
@Mroziu ten patent może w Tokio pozbawić nas medalu, inne reprezentacje pokonują ja na luziku
0
@Encore inne mocne reprezentacje pykają tą Słowenie na luziku 3-1 a my k*rwa zawsze musimy z nimi przegrać. Módlmy się żebysmy nie trafili na nich w Tokio bo h... zobaczymy a nie medal.....
3
@TheGoldenEleven niezła szydera losu, że taki Kovacic ma 4 LM a Aguero czy Ibrahimowic ani jednej :-(
7
@macio_944 z tym finałem euro 2016 to był cholerny fart, że pigmentalnie uposażony Portugalczyk z dredami oddał strzał życia i wystarczyło. O ile pamiętam Payet miał tam setkę. Równie dobrze w finale mogły grać nasze kopacze, mieliśmy formę porównywalną do mundialu 82.
0
@Tomo_95 a ja myślałem że tylko politycy są w tym temacie tacy bezczelni. Okazuje się że piłkarze też :O
1
@socha też mam wrażenie że coś z czerepem nie tak u tej pani ;-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lionel_Messi10 z Barceloną nie wygra, bądźmy realistami ;-)
3
@Mroziu HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA prawie się nabrałem
0
@Transu96 to akurat trochę smutne bo go lubię
1
Czyli Aguero już nigdy nie wygra LM... Szkoda
0
@wyjasniecie czemu Bonżur nie był taki solidarny z działaczami Związku Polaków na Białorusi jak Anna Paniszewa, a jest ze spadochroniarzem, rzecznikiem prasowym nazioli z Azowa?
0
@SuperPatsonFCB trochę to smutne, mogli pierwszy raz w historii grać w Bundeslidze ale nie, po co, trzeba się dalej męczyć z Kolonią :-(
0
@Gomess taki sportowy Pudelek
4
@Mathew86 nie zgodzę się tylko z tym że Koeman ma lepszą kadrę.
0
@Kiiciioro może żona obchodzi urodziny przez tydzień? ;-)
0
@wyjasniecie w mojej parafii księża zachęcali do szczepienia w ogłoszeniach. To jakie zdanie mają pojedynczy kapłani nic nie zmienia. Religijność zresztą nie ma za wiele wspólnego z poglądami na szczepienie. To nie ma związku. Wśród ateistow znajdziesz wielu przeciwników szczepienia na SROVID, wśród katolików wielu zwolenników igły. Poza tym, znajdź sobie lepszy autorytet niż pan na Chobielinie od robienia laski.
BTW. Eksperci od COVIDa z diabłem może nie mają wiele wspólnego, z nazistami za to już tak.
0
@VirtuoZ ona przez całe życie miała 100 partnerów, a ja nawet 1 nie będę mieć :-(
2
@lucas/catalan ty już dobrze wiesz jakie filmy ;-)
0
@tomek8756 razem z Martą Lempart, Justyną Klimasarą i Mają Staśko ^_^
0
@draxidox jak to sprawdził? (-: