0

@Ojciec5tkidzieci WTF przecież ona ma konto na Tinderze, po co jej?

0

@tomek8756 Justyna Klimasara ;-)

0

@marcin000019 Sławek przy Jasiu to jak Ferrari przy polonezie, także wyhamuj ;-)

0

@barcelonaLM nie ma żadnych zdjęć, nie wiadomo czy się zaszczepił. Czy to nie tylko chwyt propagandowy żeby zachecić do szczepień. Bayern chyba nie byłby taki głupi, żeby narażać największą gwiazdę na skutki uboczne.

0

@elmayakos jakie skrajne poglądy o Żydach? Nie odróżniacie antysemityzmu od antysyjonizmu? Po drugie to są jakieś swięte krowy? Mamy o nich mówić do końca świata tylko dobrze albo wcale bo Holocaust? Przytaczanie o nich niewygodnych faktów to żadna nienawiść.

0

Komentarz usunięty

2

@cat_r37 czyli Lewicę opisałeś - brak szacunku do katolików, a zresztą jak geje są prześladowani? Margot i Bart Staszewski popełniają przestępstwa przeciwko państwu polskiemu i za to ich ciągają po sądach, nie za homoseksualizm. A że im się nie pozwala żenić ani oddać dzieci? To nie jest przesladowanie

0

Już wiem kto by zadowolił La Ramblę w HejtParku.... MARTA LEMPART! Wprawdzie gospodarczo słabo, ale światopogląd TOP!!!

2

@Pogba a kto ci światopoglądowo odpowiada? Jak Lewica to sobie zadaj pytanie czy ważniejsza jest silna gospodarka czy oficjlane uznawanie 60 płci

0

@pt9 a komu wychodzi? Lewicy która twierdzi że biologiczni mężczyźni rodzą dzieci? :-D

0

@Hanok a co cię przekonuje? Spadochroniarz z TVN Szymek? :-D

0

@Ratamahatta Metzen wciąż lepszy niż każdy poseł z Lewicy

0

@Bykunn czyli musieliby przestać być prawicą. Poglądy gospodarcze nie definiują prawicowości.

2

Jak wam Mentzen nie pasuje to może Stano powinien zaprosić do HejtParku takich tytanów intelektu jak: Michał Szczerba, Kinia Gajewska, Klaudia Jachira, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Joanka Szajbus-Bajbus, a może z grubej rury - takich zawodników jak Budka, Hołownia, Czarzasty, Trzaskowski? Wtedy byście opływali w zachwytach nad ich intelektem i zajebistością?

2

@viscajasiek za to jak Twój guru Zandberg jest orany to siedzisz pewnie w norze?

0

@DaPidejpi głosujesz na Lewicę?

1

@Melon10 nie no lepiej na Biedronia albo Zandberga głosować nie? Może na Jachirę :-|

0

@Quavosk to jest ironia tak? Bo brzmisz jak Horban

0

@wyjasniecie ty też przeginasz z tą polityką

0

@zadafcb co to, za lockdown jak lasów nie zamknęli

0

@l0Messini jesteś Gigachadem?

0

@DaPidejpi ten puchar kraju był mocno naciągany, a gdyby nie frajerstwo Napoli to top4 by nie było także tego Pirlo out

0

@IronSanHybrid pieprzone złoto

0

@Herato złoty Ymbape już nie jest faworytem? XD

0

@Ghazul3293 żadnego z wymienionych już nie w Milanie ma nie?

0

@Lordzi my wygraliśmy chociaż jakiś puchar, a tamci?

0

@barcelonaLM Pirlo na bank zwolniony, chyba zostanie

6

Cofam swoje słowa. Frajerem piłkarskim sezonu bez podziału na ligi jest Napoli. Przepraszam wielki Milan

0

@Herato bo nie odchodzi, dzięki Napoli Juve w LM

0

@Pawlak1992 bo to drukarze jakich mało, włoski odpowiednik Realu. Poza tym, chce zobaczyć Krystynę w LE :-P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?