Daro777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kapitan Hawk
Szacunek. Znasz to słowo?
Aha i nie pisz mi tu o dojrzałości emocjonalnej. Głupio pisać o czymś o czym nie ma się pojęcia prawda?
0
Kupić pewnie kupią, pytanie tylko kto to będzie. W tej chwili ciężko będzie wyrwać świetnego obrońcę, czasu coraz mniej a i czasy w których zawodnicy chcieli grać tylko w Barcelonie i Realu bezpowrotnie minęły.
0
Kapitan Hawk
Przyznaję, tak durnej odpowiedzi się nie spodziewałem. Jeśli czerpiesz satysfakcję pisząc takie komentarze, to ja Ci nie pomogę.
0
Jeszcze Bale nie ma w Madrycie, więc zbyt wcześnie na takie obawy. Poza tym jeśli przyjdzie, może mieć podobne problemy jak Modric w zeszłym roku. Dopiero pod koniec łapał formę, a teraz w sparingach grał naprawdę dobrze. Przyznaję, że Barca potrzebuje stopera.
0
Kapitan Hawk
Spójrz na swoje komentarze i z czystym sumieniem przyznaj, że Twoje komentarze nie są dziecinne. Powodzenia.
0
Kapitan Hawk
Czy ty kiedykolwiek nauczysz się pisać nazwy wszystkich klubów z wielkiej litery? 'real' to ty możesz mieć na osiedlu.
Prosisz się o bana? Popieram.
0
focus08
Pisząc ten komentarz pod newsem było znacznie mniej komentarzy niż na rm.pl, to po pierwsze. Na tej stronie nie ma informacji o pełnych powołaniach del Bosque, więc niektórzy nawet nie muszą wiedzieć, że w kadrze jest Isco, Arbeloa czy choćby Albiol, przez niektórych nazywany drewnem z Madrytu. No to teraz będzie drewno z Neapolu.
Jeszcze jedno. Kompleks manity - czytam o tym tak często, że chyba rzeczywiście coś w tym jest. Sęk w tym, że problem leży po waszej stronie, ciągle ten kompleks nam go wytykając. Na przyszłość radzę w ogóle nie zaglądać na rm.pl, bo to rzeczywiście skupisko mało wiedzących dzieciaków. Tutaj inaczej nie jest.
0
kamilo130
Nie za bardzo rozumiem o co ci człowieku chodzi. Zdajesz sobie sprawę, że ośmieszasz się swoimi, jakże dorosłymi komentarzami?
0
Mecz oglądało się naprawdę dobrze, mimo nietypowej pory jakoś oczy mi się nie kleiły. Szybkie tempo, piękne bramki, czego chcieć więcej? No może trochę mniej fauli i byłoby ok. Oby tegoroczne Klasyki przebiegały w podobnej atmosferze.
Piękne zachowanie CR, niczym wisienka na torcie.
0
Większy problem ma osoba tak dorosła jak ty, siedząca przed komputerkiem, wykłócająca się o mało ważne sprawy.
pozdrawiam.
0
I tutaj się zgadzam, wygrać powinien Ribery.
0
Szmulek
Przygotuj się na minusy, tutejsza społeczność nie lubi prawdy.
0
Giggs również nie miał kolorowo.
0
Barca z dużej, real z małej.
Typowe niestety.
0
Oczywiście, że cię nie znam. Tak samo jak ty nie znasz osobiście 'hala dzieci'. Widzisz analogię?
0
Hala dzieci? Spójrz może na siebie, bo wiele od nich się nie różnisz.
0
Kapitan Hawk
Co to jest 'real' ?
0
Co to ma teraz do rzeczy, kto będzie następnym trenerem Barcelony? Dramat człowieka, a tutaj mnóstwo durnych komentarzy. Pod takimi newsami komentarze powinny być zablokowane.
Wyrazy wsparcia z madryckiego obozu.
0
33 lata a głupi jak cep.
0
Bzdury, bo 35 mln oferują za Asiera a nie jak tutaj podają, za Garetha.
0
Kapitan
Z kolei tutaj panuje spokój i ład. Bądź mądry, nie głupi.
0
Jak już pisałem, nie było tematu.
0
'żałosnej ekipie' ? szacunek to podstawa, no chyba że z gimnazjum się urwałeś, a to przepraszam nie było tematu.
0
śmiechu warte, doprawdy.
0
Głupoty, jak co drugi 'artykuł' MD.
0
Ciekaw jestem czy to samo napisałbyś pod podobną wypowiedzią Mou, Ramosa czy Pepe.
0
oczywiście, że tak. przecież to nie były jego nogi.
0
Gwarantuje ci, że Messi za swoje ewentualne błędy zapłaci. Pytanie tylko jaka to będzie kwota.
0
Ty za to zachowałeś się godnie tego klubu. Nieco szacunku do innych zespołów by ci się przydało.
'jakiś real madryt' to wasz rywal, nie wróg.
0
hołku tak z ciekawości spytam się ile masz lat?