0

WybitnyMessi
To tylko dobrze o Tobie świadczy. Wielu z tutaj 'komentujących' zwyzywałaby znajomego i strzeliła focha w szkole.

0

Zrozumcie, płacz wam tutaj w niczym nie pomoże. Tak samo jak kibicom Realu wiele razy po meczach z waszą 'nieskazitelną' Barceloną, Dumą Kataloni i Wszechświata.

0

lokusinho
pojechałeś ostro, zamiataj pod dywan, zamiataj. może nikt nie widział.

0

CR7rules
Jak to co, nic. Tamten dwumecz kibicom Barcelony już nie przeszkadzał. NIe wiadomo czy śmiać się czy jednak zapłakać.

0

Real zagrał słaby mecz i gdyby odpadł z rozgrywek zawodnicy mogliby mieć pretensje tylko do siebie. Czerwona karta dla Naniego wyraźnie im pomogła, ale wg mnie była jak najbardziej zasłużona. Warto wspomnieć również o świetnej postawie D.Lopeza.

0

takiego chlewu można oczekiwać tylko na tej stronie. gdzie są bany do jasnej ciasnej !?

0

Eoren
Co nie zmienia faktu, że wypadałoby zapanować nad tą stroną, w jakikolwiek sposób. Nie mam Ci za złe, że zrobiłaś offtop, sam go teraz przedłużam.
Być może i ja się na początku nieco zagalopowałem z tymi domniemanymi wnioskami, lecz mały wywód był :)

0

Eoren
W przeciwieństwie do innych komentarzy, te Twoje zazwyczaj sa najdłuższe, najbardziej 'dotykające' problem. Zrobiłaś zwykły offtop, za co oczywiście tutaj banów nie ma i nie będzie. Ot, taki urok tej strony.

0

Eoren
a co takiego Normal_Madridistka napisał/a, byś Ty od razu wyciągała wnioski i pisała wywody?

0

TheLeoMessi
To tak jak tutejszy poziom wypowiedzi. Banów jak nie było, tak nie ma i pewnie nie będzie. Bo po co.

0

Artykuł przepełniony głupotą, stronniczością i niepotrzebnymi uszczypliwościami. Na kilometr czuć zaślepienie autora. Chęć pokazania jaka ta Barcelona jest wielka, mimo iż tak nisko upada,

Liczy się jakość, nie długość.

0

Ale z niego pajac, to nie były szczere intencje. Jak on tak może !

przykład komentarza, który prędzej czy później pojawi się pod tym niusem.

0

doprawdy uśmiałem się po pachy z tego artykułu.

0

Każdy zespół jest zdolny do remontady, nic nowego.
Messi za to od kilku spotkań potwierdza słuszność ostatniej złotej piłki.

0

Znając życie do dalszej fazy przejdzie i Barca i Real. Katalończycy muszą zagrać o wiele lepiej niż w pierwszym meczu i myślę, że będzie ok. Realowi wystarczy nieco poprawić skuteczność, bo już w pierwszym meczu zasługiwał na wygraną.

0

Oczywiście, że nie było ręki Zapaty. Wystarczy się przyjrzeć tej sytuacji. Ciekawe jest też to, że nikt nie zwraca uwagi na ręke Alby.

Przegrana Barcelonie zwyczajnie się należała.

0

juliancarax
o wróciłeś, szkoda.

0

MessiBois
jak to co wy na to, nic. nawet zagorzały fanatyk Barcelony nie jest w stanie wybronic sowjego klubu po takim filmiku.

0

a co jesli to Sport kłamie, nie zawodnik Realu? już niejednokrotnie udowadniali swoją niewiarygodność.

0

teraz pytanie, po co Callejon miałby kłamać? burzyc swoją pozycje, swoje dobre imie. dla dobra klubu? dla Mourinho?
no prosze was, niezbyt realne. czekam na wypowiedzi Messiego, Karanki i Arbeloy.

0

niesamowicie wysoki poziom komentarzy, można tylko pogratulować, aha i brawa dla adminów za utrzymywanie porządku.

0

Dinio
tak sie składa ze jestem fanem 'fioletowych'. Z sytuacją jestem na bieżąco, choć nadal trudno jest mi wierzyć w transfer Radamela do Realu. Czas pokaże.

0

Dinio
wytłumacz mi skąd to przekonanie, że 'na bank nie do Realu'?
czy ty siedzisz w JEGO głowie i wiesz co o tym myśli? szanse na to są rzeczywiście małe, ale nigdy nie mów nigdy. Osobiście więcej szans daje Chelsea, PSG czy nawet Barcelonie, ale Realu tez był tak do końca nie odrzucał.

0

poziom komentarzy żenujący, banów nie ma to i chlew się robi.

0

gratuluje wszystkim tym który cieszą sie z kontuzji w Madrycie. powodzenia w życiu.

juliancarax
od wielu miesięcy piszesz tutaj niemal same bzdury. Twoje mocne zaślepienie w dalszym ciągu sie powiększa.

0

a banów jak nie było tak nie ma, chlew jedym słowem.

0

'Leo wydaje się jednak bardziej doceniany przez ludzi'

ano właśnie i tu tkwi problem. głównie przez media obaj maja juz wyrobioną opinie i co by sie nie działo, Messi będzie tym dobrym a Ronaldo tym złym. smutne to.

0

santiago619
to tylko pokazuje całą tą "wielkość" Messiego. patrząc teraz na jego radość po tym golu zachciało mi się wymiotować.

0

Słaby felieton, braw bić nie nie będe. Sporo przekłamań. Faworyzowanie Barcy jest logiczne z racji upodobań autora, ale w tym tekście jest tego po prostu zbyt dużo. Do tego żałosny już żarcik ze stopniami.

Szkoda mi poświęconego czasu na przeczytanie, ale mówi się trudno.

0

to wy jeszcze temu santanie odpisujecie? szkoda czasu i nerwów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?