Daro777
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Ja Tobie proponuję spojrzeć na sytuację trzeźwym okiem. Pluć się może i się plują, ale to zwykła gimbaza. Oczywiście są wyjątki, ale to już niereformowalne przypadki. Po obu stronach 'konfliktu'.
Proponuję nie nazywać ich Madridistami, zwyczajnie na to nie zasługują.
0
Kapitan
Przytoczyłem tylko fakty, ty napisałeś coś co miało być śmieszne, a nie było. pozdrawiam.
0
Wesley Snipes poszedł na 3 latka do więzienia za podobne działania. Jeśli news okaże się prawdą, Messi będzie miał spore kłopoty i żadne pieniądze mu w tym nie pomogą, tak jak i nie pomogły amerykańskiemu aktorowi.
0
Nawet tego pana boli dupka po ostatnim sezonie.
0
Ten człowiek jest niesamowity. Z każdym kolejnym wywiadem, dowiaduję się coraz to większych głupot.
Real miał Mourinho, Barca ma Xaviego. Szczerze wam współczuję.
0
no a jakby był Krojf to pewnie różnica sięgałaby 50 pkt.
darujcie sobie takie daremne komentarze. 'buldogi' ? jak już kiedyś tutaj pisałem, Mourinho odszedł więc musicie odreagować bolące tyłki. pozdrawiam.
0
nurson czy ty kiedyś zmądrzejesz?
0
beka to jak na razie jest z twojego komentarza. Arbeloe zmieni na prawej obronie Carvajal. Z drugiej strony idąc twoim tokiem rozumowania:
ale będę miał beke z symulek Neymara...
0
uważaj bo Cie tutaj zlinczują, Neymar to przecież nowy idol dzieciaczków.
0
Wojciechu płaci ci ktoś za wypisywanie tych bzdurek czy tak sam z siebie nie ogarniasz?
0
A co to Real to supermarket?
0
no tak, jak wybierze Real to gość jest dla was skończony, bez ambicji i pazerny na kasę. skąd wy się bierzecie?
0
Ja się bardzo cieszę, że Neymar prawdopodobnie trafi do Barcelony, także może na przyszłość wypowiadaj się tylko w swoim imieniu.
0
pewnie 93.
0
Barca 28 mln/ 7mln pensji
Real 35 mln/ 11mln pensji
To nie są podobne oferty.
0
aha no to wyjaśniłeś już wszystko, brawo i pozdrawiam.
0
To samo masz tutaj, a to, że uwielbiasz czytać tamte komentarze, nie działa na twoją korzyść. Inaczej mówiąc, dorośnij.
0
nie, mowa oczywiście o PSK_FANATYK. Ten człowiek przekracza wszelkie granice głupoty w co drugim swoim komentarzu.
0
nie dyskutuj z fanatykiem, prędzej czy później sprowadzi cię do swojego żałosnego poziomu.
0
15 lepszych od Lewego bez zbędnego namysłu? Czy ty pomyślałeś cokolwiek zanim wypisałeś te bzdury?
0
Mało prawdopodobne by Varane miał opuścić Madryt. Po co? Ma pewne miejsce w składzie jednego z najlepszych obecnie klubów. Jedynie pieniądze mogą tutaj odegrać jakąś role, ale nie wydaje mi się by Rafa był pazerny na pieniążki.
0
Nie można wykluczyć, że taki Ancelotti nie przesłał na papierze swojej wizji Perezowi.
0
Ja słyszałem, że Legia proponowała 5,50zł za Neymara ale tez odrzucili..
0
Ja mam to Wam tłumaczyć? No dobra, na początku w waszym newsie wkradł się błąd. W asystach dwa razy wymieniliście Karima, odpowiednio 10 i 9 asyst. Dość długo zeszło zanim zostało to poprawione.
0
no teraz widzę zmienili. dobre i to.
0
Idąc tokiem rozumowania tego starszego pana, Mourinho jedzie teraz do Anglii siać zgorszenie. Będzie angielską 'plagą'. Co ciekawe tylko Barcelonie i co niektórym hiszpańskim sędziom ta 'plaga' dała popalić. Przewiduję wysyp podobnych komentarzy z Katalonii w najbliższym czasie. Trzeba jakoś odreagować te bolące tyłki, teraz jest na to okazja.
0
10+9=19
Takie. Polecam redaktorom sprawdzenie teksu zanim go opublikują.
0
Benzema 19 asyst, no nieźle.
0
W takim razie wyrazy współczucia. Nie imponował bo co? Bo trików nie robił? lol