Darth Mati
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby nie grał alexis! Jak wychodzi w wyjściowej 11 to mnie krew zalewa ten zawodnik gra poniżej poziomu , jak podanie jest do niego to albo spalony albo nieudany drybling i strata .Jest on moim zdaniem najsłabszym ogniwem w barcy , od pierwszych minut w ataku musi zagrać stare dobre MVP czyli Villa(schodzący do środka )-Messi-Pedro.
0
Vamos Barca :),
Jakoś jak zszedł lewy zaczęli gorzej grać , jakby stracili pewność :)
0
Trochę źle że jesteśmy tak uzależnieni od mesiego bo napad Messi--Lewy---Neymar byłby lepszy niż Lewy--Messi--Neymar, bo lewy ma dobry drybling i technikę nie wiele odstawiającą od reszty graczów barcy( zobaczcie na you tubie ) i lewy grał w tym sezonie w 51 meczach strzelił w sumie 35 bramek( Liga+LM+puchar Niemiec) i 17 asyst czyli brał udział w bezpośrednio 52 bramkach więc jak najbardziej nadawałby się ale Tito nie ma jaj żeby odważyć się messiego przesunąć na bok . szkoda :(
0
Potrzebujemy Bramkarza, ŚR obrońce, PR obrońce( z Alvesa jest taki obrońca jak z Tuska premier ,żaden :) ), Pomocnika i Napastnika.
Nie wiem jakiego bramkarza by kupić bo się nie interesowałem
ŚR Obońca- Hummels (30mln)
PR Obrońca - Nie wiem , Piszcek(15mln) albo Rafael(25mln)
Pomocnik- Neymar (30-40mln)
Napastnik- Lewandowski( 30mln)
0
Shiv3R,
Falcao ma 25 goli w lidze z czego aż 8 z karnych(u nas nie strzelał by ich na pewno) i 2 w LE a Lewy 23 w lidze i żadna z karnego i 10 w LM i jeden z karnego sobie policz
Falcao: 25-8=17 17+2=19
Lewy: 23 +(10-1)= 32
Widać skuteczność czarno na białym, trzeba lewego kupić za te 30mln i messiego na bok zepchnąć i real będzie na nasz widok miał pełne gacie :)
0
nowy bramkarz nie wiem jaki
Alves, Pique, Hummels, Alba
Busi
Xavi, Iniesta
Messi
Lewy, Villa
I jest moim zdaniem najlepszy skład w europie :) i jeszcze neymar na rotacjie z villą albo lewym :)
0
Santana dobrze gada polać mu!!!!
0
Mój plan na lato :
1.Alexis AUT
2.Sprowadzamy Hummelsa
3.Villa krótkie wyp ( żeby wrócił w zime )
4.Sprowadzamy bocznego obrońce no. Rafael, Cole, Piszczek
5.Sprowadzamy jakiegoś porządnego napastnika np :Aguero, Lewandowski, Cavani a nie staramy się o Neymara do którego przekonany nie jestem (on kiwa te ogórasy z brazyli a w meczach reprezentacji z jakąś porządną drużyną daje ciała)
6.Nowy TRENER!!!! taki z jajem który powie jasno robimy tak i tak , ty do widzenia nie chcemy cię tu.
0
szczerze uśmiałem się jak to przeczytałem , Bartra był najsłabszy na boisku( z Messim i Alexisem) trzeba pogratulować Bayernowi i godnie pożegnać się z lm np 3:1 , dziś wieczorem całym sercem za BvB!!!!
0
Ja osobiście cieszyłem się kiedy tito zostawał trenerem a teraz , straciłem do niego szacunek .
0
Ja bym preferował taki skład;
Bramka:VV
Obrona:Alves,Pique,Song,Alba
Pomoc:Sergio,Xavi,Iniesta
Atak:David,Cesc,Tello
Song moim zdaniem sprawdziłby sie w roli stopera bo ma ,,Jaja" i morze zrobić problem. Cesc w roli fałszywej dziewiątki sprawdziłby sie super , obok Villa wbiegający do środka i wybiegający na szkrzydło alba :) i sorry za wcześniejszy koment ale na telefonie pisze i jest nie wygodnie :)
0
Ja bym preferował taki skład;
Bramk:VV
0
Ku*wa !
0
wole MD Tello jest w lepszej formie niż alexis :)
0
Ma na nazwisko jak Tony Stark(ironman) :p
0
Oby abi wszedł w 2-giej połowie :)
0
Polać im!!!!
0
Nie wiedziałem że Alexis jest taki skromny :) niech skończy gadać i zacznie odbudowywać forme z przed sezonu, bo inaczej jak będzie chciał czy nie ,opuści nas :)
0
Many, many ,many it's by funny czy jakoś tak doskonale opisuje te sytuacjie :)
0
Oni niech sobie sędziów kupują jak do rej pory :)
0
Juve to niewygodny przeciwnik od w odrużnieniu do milanu jak by chciał to z każdą inną drużyną by utrzymał 0:0 ale z nami nie daliby rady (mamy patęt na włochówbo my trzymamy piłkę i z tak szybką grą jaką prezentowaliśmy z milanem rozmontowanie ich obrony to kwestia czasu
0
Wszyscy zapowiadają zaskoczenie w postaci 3-4-3 a moim zdaniem największym zaskoczeniem było by 3-3-4 i gra z kontrataku. To zrobiło by wodę z mózgu milanowi :)
0
Te dziwne zmiany chyba miały zdziwić rywala , a villa zagrał świetny mecz chciał bym żeby w meczu z milanem zagrali tello i villa morze nie od pierwszej minuty ale od np 60 na podmęczonych rywali bedom idealni .
0
Zrobią autobus na 98,2% ale i tak własn publiczność doda nam skrzydeł i bedzie 2:0 dla nas a potem dogrywka i gol i jesteśmy w następnej rundzie
0
Kurna po tym meczu czuje się jakby mnie wyruchał pociąg :(
0
Najlepszy sklad ,bedzie z 3:1 czuje ze pedro cos walnie :)
0
Szpicekyo
W audi cup nie graliśmy rezerwami.
0
Yhmmmm jak świadek to oczywiście gracz realu.
0
Przecierz wszyscy wiemy że madryle kupują sędziów :p
0
FCB.4EVER
Nawet 0:0 bo wtedy bramki na wyjeździe . :-)