Darth Mati
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique i Puyol co bez nich myśmy zrobili grali kapitalnie w pomocy nie ma się kogo uczepić wszyscy grali dobrze ale w ataku za przeproszeniem to opie*dalanie się messiego doprowadzało mnie do szału gdyby nie asysta zasłógiwał by na 1 albo 2 tak to morze dostać 3 lub 4 ale jak dostanie więcej to będzie naciąganie o i dlaczego wpóścił alexisa a nie ville przecierz david ma patent na real nie raz im strzelał.
0
Wystarczy 0:0 u nas i przechodzimy
0
Fabsssssssss
0
Jebniemy jeszcze 4 gole mówie wam :) 2xMessi + Xavi + Fabs
0
Prawda jest taka że my jesteśmy tak silnym zespołem że bramkarz u nas wiele do roboty nie ma :) Można tego Oiera z barcy B ściągnąć i zostawić 10-15mln w kieszeni i dołożyć do np. Humelsa lub jakiegoś innego środkowego obrońce(powoli trzeba się przyzwyczajać że kiedyś puyola zabraknie), poza tym neymar jest nam zbędny, lubie go i uważam za świetnego piłkarza ale nie widzę takiej potrzeby wydawania na niego 30mln kiedy na ławce są Tello i David ( Alexis formą nie świeci ) no i ,,pukający do drzwi pierwszego zespołu Gerard Deulofeu''
VeB!
0
Będzie wpie*dol :)
0
Morze córka Cesca będzie barca albo chelsea :)
0
cesc zrobił se nowe zęby :)
0
moim zdaniem alexis zasługuję na 4 ,nie więcej bo zagrał okropnie, ponieważ ,,jedna jaskółka wiosny nie czyni'' co z tego że strzelił dwa gole jak zmarnował tyle sytuacji i ja osobiście nie rozumiem Tito( jakby ktoś zapomniał ten mecz prowadził Jordi) dlaczego nie wystawia Davida od pierwszej minuty , bo moim zdaniem to zawodnik kompletny który umiejętnościami bije alexisa na głowę , bardzo szkoda że znowu doznał kontuzji , życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia :)
VEB
0
adriano za alvesa i mamy najlepszą wyjściową 11 :)
0
Z anglików nic nie zostanie :)
0
Ale to wtedy była złota piłka i messi zdobył dwie takie a od zeszłego roku je to Złota Piłka FIFA
0
Mou jest najlepszy niech zostanie :D
0
W madrycie -16 zawiało :)
0
Tello 1min 1gol szacun :)
0
Wyjściowa 11 na dzisiejszy mecz z Valladolid:
Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Thiago - Pedro Messi Alexis
0
ManU-Real będzie ciekawie :)
0
O nie alexis! Niech wejdzie villa :)
0
Fajne ale tego roczne bardziej mi się podobają bo jako jedyny klub mamy taki czerwono przejściowy pas i jest jedyny w swoim rodzaju a pasy poziome ma co trzeci klub.
0
Kurde szkoda , osobiście go nie lubie. Ma kontuzje co 2 tyg od nieudanego nurkowania(robi to za często) strzela okazjonalnie i kosztował 27mln!!!!!!!!!!!!!!(w głowie sie nie mieści strata hajsu, można byłoby go sprzedać i było by na neymara, prawdziwego napastnika) pewnie bendą minusiki od fanów alexisa
0
Nieeeeee ostatnio miał zajebistą formę , i aż mies bez niego . No przynajmniej przerwę na święta będzie miał
0
Od kiedy alexis przeszedł do barcy jestem zdania że to jedną wielką pomyłka . Cały poprzedni sezon zwalał , aktorzył i nic nie przynosił . Wtedy powinien wejść thiago za fabsa( mój ulubieniec ma kontuzję !!! :( ) a potem za pedro villa . Tyle mam (pewnie będą minusiki od fanów alexis :)
Cesc szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!! ;)
0
mam nadzieje że urodzi się w piątek 19 pażdziernika , mam wtedy urodziny :P
0
Kurcze a tak sie cieszyłem bo alex song udostępnił na fb zdjęcie z żekomo Thiago messim i ja zacząłem udostępniać pisać kolegą a tu nagle ...... Dobra jego czas przyjdzie i mam nadzieje że niedługo :)
0
Tak minusujcie mnie . za wypowiedzi stwierdzające fakty :p
0
Według mnie wyjdą obaj, bo tito raczej nie wstawi bladej twarzy na 1 skład po kontuzji , ale jakby wstawił to niestety cesc raczej usiądzie na ławce(ale o wiele bardziej wole jego od alexisa i uważam że jest lepszy) bo wtedy raczej zagramy skrzydłami a były kapitan arsenalu raczej nie zagra na skrzydle a alexis tak. Więc jajk wyjdzie iniesta będzie to wyglądać tak
valdes --- Alves -- Masherano----Song ----Alba---Sergio--Xavi---Iniesta---Alexis--Messi--Pedro
A jak Iniesta usiądzie na ławce to będzie coś takiego
Valdes --- Alves -- Masherano----Song ----Alba---Sergio--Xavi---Cesc---Alexis--Messi--Pedro
0
fak Busquets czerwona no i kończymy w 10 ( mam nadzieję)
0
*cesc sorry
0
Cecs goooooooooooooooooooooooooooollll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asysta mesiego :)
0
Baddorf
Ta jest dobra tylko po arabsku http://www.thefirstrow.eu/watch/144445/2/watch-sl-benfica-vs-fc-barcelona.html