0

Pique i Puyol co bez nich myśmy zrobili grali kapitalnie w pomocy nie ma się kogo uczepić wszyscy grali dobrze ale w ataku za przeproszeniem to opie*dalanie się messiego doprowadzało mnie do szału gdyby nie asysta zasłógiwał by na 1 albo 2 tak to morze dostać 3 lub 4 ale jak dostanie więcej to będzie naciąganie o i dlaczego wpóścił alexisa a nie ville przecierz david ma patent na real nie raz im strzelał.

0

Wystarczy 0:0 u nas i przechodzimy

0

Fabsssssssss

0

Jebniemy jeszcze 4 gole mówie wam :) 2xMessi + Xavi + Fabs

0

Prawda jest taka że my jesteśmy tak silnym zespołem że bramkarz u nas wiele do roboty nie ma :) Można tego Oiera z barcy B ściągnąć i zostawić 10-15mln w kieszeni i dołożyć do np. Humelsa lub jakiegoś innego środkowego obrońce(powoli trzeba się przyzwyczajać że kiedyś puyola zabraknie), poza tym neymar jest nam zbędny, lubie go i uważam za świetnego piłkarza ale nie widzę takiej potrzeby wydawania na niego 30mln kiedy na ławce są Tello i David ( Alexis formą nie świeci ) no i ,,pukający do drzwi pierwszego zespołu Gerard Deulofeu''

VeB!

0

Będzie wpie*dol :)

0

Morze córka Cesca będzie barca albo chelsea :)

0

cesc zrobił se nowe zęby :)

0

moim zdaniem alexis zasługuję na 4 ,nie więcej bo zagrał okropnie, ponieważ ,,jedna jaskółka wiosny nie czyni'' co z tego że strzelił dwa gole jak zmarnował tyle sytuacji i ja osobiście nie rozumiem Tito( jakby ktoś zapomniał ten mecz prowadził Jordi) dlaczego nie wystawia Davida od pierwszej minuty , bo moim zdaniem to zawodnik kompletny który umiejętnościami bije alexisa na głowę , bardzo szkoda że znowu doznał kontuzji , życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia :)
VEB

0

adriano za alvesa i mamy najlepszą wyjściową 11 :)

0

Z anglików nic nie zostanie :)

0

Ale to wtedy była złota piłka i messi zdobył dwie takie a od zeszłego roku je to Złota Piłka FIFA

0

Mou jest najlepszy niech zostanie :D

0

W madrycie -16 zawiało :)

0

Tello 1min 1gol szacun :)

0

Wyjściowa 11 na dzisiejszy mecz z Valladolid:

Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Thiago - Pedro Messi Alexis

0

ManU-Real będzie ciekawie :)

0

O nie alexis! Niech wejdzie villa :)

0

Fajne ale tego roczne bardziej mi się podobają bo jako jedyny klub mamy taki czerwono przejściowy pas i jest jedyny w swoim rodzaju a pasy poziome ma co trzeci klub.

0

Kurde szkoda , osobiście go nie lubie. Ma kontuzje co 2 tyg od nieudanego nurkowania(robi to za często) strzela okazjonalnie i kosztował 27mln!!!!!!!!!!!!!!(w głowie sie nie mieści strata hajsu, można byłoby go sprzedać i było by na neymara, prawdziwego napastnika) pewnie bendą minusiki od fanów alexisa

0

Nieeeeee ostatnio miał zajebistą formę , i aż mies bez niego . No przynajmniej przerwę na święta będzie miał

0

Od kiedy alexis przeszedł do barcy jestem zdania że to jedną wielką pomyłka . Cały poprzedni sezon zwalał , aktorzył i nic nie przynosił . Wtedy powinien wejść thiago za fabsa( mój ulubieniec ma kontuzję !!! :( ) a potem za pedro villa . Tyle mam (pewnie będą minusiki od fanów alexis :)

Cesc szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!! ;)

0

mam nadzieje że urodzi się w piątek 19 pażdziernika , mam wtedy urodziny :P

0

Kurcze a tak sie cieszyłem bo alex song udostępnił na fb zdjęcie z żekomo Thiago messim i ja zacząłem udostępniać pisać kolegą a tu nagle ...... Dobra jego czas przyjdzie i mam nadzieje że niedługo :)

0

Tak minusujcie mnie . za wypowiedzi stwierdzające fakty :p

0

Według mnie wyjdą obaj, bo tito raczej nie wstawi bladej twarzy na 1 skład po kontuzji , ale jakby wstawił to niestety cesc raczej usiądzie na ławce(ale o wiele bardziej wole jego od alexisa i uważam że jest lepszy) bo wtedy raczej zagramy skrzydłami a były kapitan arsenalu raczej nie zagra na skrzydle a alexis tak. Więc jajk wyjdzie iniesta będzie to wyglądać tak
valdes --- Alves -- Masherano----Song ----Alba---Sergio--Xavi---Iniesta---Alexis--Messi--Pedro
A jak Iniesta usiądzie na ławce to będzie coś takiego
Valdes --- Alves -- Masherano----Song ----Alba---Sergio--Xavi---Cesc---Alexis--Messi--Pedro

0

fak Busquets czerwona no i kończymy w 10 ( mam nadzieję)

0

*cesc sorry

0

Cecs goooooooooooooooooooooooooooollll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asysta mesiego :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?