Darth Mati
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arabi są normalni super transmisja nie tnie się http://www.thefirstrow.eu/watch/144445/2/watch-sl-benfica-vs-fc-barcelona.html a każda polska do dupy albo trzeba zapłacić , no te Meczenażywo były dobre ale coś popierdzieli i leci mecz ManU
0
Żal na Meczenażywo.tv leci manchester - cluj a nie mecz barcy a teraz nawet się połączyć nie chce też tak macie?
0
Fuck to były potem karne? ja wyłączyłem po ostatnim gwizdku fuckfuckfuck :(
0
wchodzi cesc, pique, xavi, iniesta i pedro.
0
Iniesta zaraz wejdzie :)
0
szkoda bo już sie cieszyłem że mamy neymara :-)
0
Pique i Cesc pewnie szybko nie wejdą jesili w ogóle bo się nawet rozgrzewać nie zaczeli :(
0
Rafinha Goooollllll Bravo!
0
Bardzo cieszy mnie że puyol i bartra zagrają od pierwszej minuty ale troche żałuje że od początku nie gra xavi, piqe, iniesta i cesc . Ale nie ma tego złego napewno wejdą w drugiej połowie :)
0
Złotą piłkę dostaje najlepszy gracz sezonu i na pewno nie jest nim ronaldo według mnie z realu większe szanse ma Cassilas bo na całe euro pusicił chyba tylko jedną bramkę ( nie licząc karnych z portugalią). Ale i tak wygra Messi albo Iniesta , xavi i cesc(mój ulubiony piłkarz) też byli super no ale jednak mesi i iniesta byli lepsi w tym sezonie.
0
A kto płakał po przegranym finałowym meczu i kto ma na sobie teraz kolczyki?
0
Fajnie w końcu zobaczę mistrzów europy w nowych koszulkach :)
0
Fajnie by było , bo gdyby coś stało się davidowi albo co gorsza messiemu mógłby ich zastąpić na czas kontuzji.
0
A jakby teraz był koniec meczu to przechodzi chelsa czy dogrywaka?
0
Ja po pierwsze chciałem podziękować kandale1 bo podał linka do transmisji (ale po włosku , ale na polskich muli) a po drugie AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA jaki żal 2 min po golu murzyn dorogba strzelił!
0
Pep niech zmieni Tello za np. Fabregasa lub pedro.
0
Tello zwalił takie piękne szanse bo zamiast w bramkę w niebo celuje.