0

@Grzesior667 dobry jest :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@fcbheroes możesz rozwinąć?

0

@Danny Gaucho nwm czy komuś się chce obliczac procenty.

0

Cześć wszystkim, na jakiej platformie FIFA działa najlepiej?

1

@Kamiloza91 Oczywiście że Belg, de Jong młody i nie to samo doświadczenie. Wgl Hazard gra w jednak z najlepszych lig A nie podwórkowej i jest tam jedna z największych gwiazd. Większa zagadką jest dla mnie wgl jak ludzie mogą ich porównywać.

0

@Jacu327 Ciebie nie pytałem.

0

@TheNekro94 Możesz powiedzieć co Ci w tym przeszkadza?

6

@Fawrf chodzi o to że na tej stronie można dostać bana za wszystko, regulamin został tak ułożony że redakcja może każdy komentarz podpiąć pod jakiś punkt.

53

@wpwelement jak w prl'u mówicie nam o czym możemy pisać i kontrolujecie to o czym jest pisane.

1

@wojtuh10 pewnie że jasne, wypełnia kontakt i zastanowi się żeby odejść Dio chin. 

0

Jak mi powiesz, kto to wgl jest.

0

No ale po co mi gadasz o Albie skoro ja gadam o Messim? Ile jego bramek dało Barcelonie np. Wygrana w finale ligi mistrzów? Ile wg zrobił po przez całe edycje? On zdominował ligę ale nie te najważniejsze rozgrywki.

1

Tylko czy robi to w najważniejszych momentach? Co daje Messi w LM czy co dawał na mistrzostwach?

0

W którym momencie ja Ciebie zaatakowałem? Widzisz znów robisz z siebie głupka i odpowiadasz dalej.

0

Tylko Ty mi odpisałeś więc się zastanów bo znów żeś nic nie osiągnął. Po za tym dzieki wiem że głupi nie jestem teraz skup się na sobie.

0

Pomyliłeś się trochę bo temat dotyczy pomocnika więc nie rób z siebie głupka.

0

A co mnie on obchodzi?

0

Ale co boli? Wystarczy spojrzeć na statystyki i porównać je z innymi na jego pozycji i zobaczyć czy jest taki dobry jak go malujesz.

2

Tym klaskaniem wygrał 3x LM a nasz świetny taktyk ośmieszył klub po raz 2.

0

Zgłoszony za prowokacje. :)

11

Ja dałem mu szansę ale widzę że troll ładny, doczytałem do "Moim zdaniem wszystko było dobrze ulozone. Wyjscie na boisko i zagranie w taki sposób, by strzelić gola, jednak stało się najgorsze i stracilismy już w pierwszych minutach. Na szczęście przejelismy jakos kontrole" gdzie Ty tam miałeś kontrolę? No chyba że w fifie grałeś i Ci się mecze pomyliły.

0

Wszyscy wy, bo ja nigdy nie wierzyłem w Valverde.

1

Jeżeli nie jesteś trolem, to podałeś najlepszy news dnia.

1

Po to że też jest częścią drużyny i powinien dostawać szansę na grę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

0

Nie podoba mi się coś, to zmieniam to. Pozdrawiam miłego dnia.

1

Katastrofa nauczania ogólnego to droga do nauczania po przez prywatne szkoły, to jest moje zdanie i możesz mi pisać co chcesz i tak go nie zmienię. Każdy inaczej odbiera różne sytuacje ja ta odbieram w taki a nie inny sposób. Nie mogę kontynuować rozmowy ponieważ kończy mi się przerwa i muszę wracać do pracy, mam nadzieję że następnym tematem będzie piłka nożna i tak myślę że się będziemy zgadzać w wielu kwestiach.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

0

Nie przesłanie jest proste, sam decydujesz gdzie pracujesz i za ile pracujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?