Dawid1996NL
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grzesior667 dobry jest :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fcbheroes możesz rozwinąć?
0
@Danny Gaucho nwm czy komuś się chce obliczac procenty.
0
Cześć wszystkim, na jakiej platformie FIFA działa najlepiej?
1
@Kamiloza91 Oczywiście że Belg, de Jong młody i nie to samo doświadczenie. Wgl Hazard gra w jednak z najlepszych lig A nie podwórkowej i jest tam jedna z największych gwiazd. Większa zagadką jest dla mnie wgl jak ludzie mogą ich porównywać.
0
@Jacu327 Ciebie nie pytałem.
0
@TheNekro94 Możesz powiedzieć co Ci w tym przeszkadza?
6
@Fawrf chodzi o to że na tej stronie można dostać bana za wszystko, regulamin został tak ułożony że redakcja może każdy komentarz podpiąć pod jakiś punkt.
53
@wpwelement jak w prl'u mówicie nam o czym możemy pisać i kontrolujecie to o czym jest pisane.
1
@wojtuh10 pewnie że jasne, wypełnia kontakt i zastanowi się żeby odejść Dio chin.
0
Jak mi powiesz, kto to wgl jest.
0
No ale po co mi gadasz o Albie skoro ja gadam o Messim? Ile jego bramek dało Barcelonie np. Wygrana w finale ligi mistrzów? Ile wg zrobił po przez całe edycje? On zdominował ligę ale nie te najważniejsze rozgrywki.
1
Tylko czy robi to w najważniejszych momentach? Co daje Messi w LM czy co dawał na mistrzostwach?
0
W którym momencie ja Ciebie zaatakowałem? Widzisz znów robisz z siebie głupka i odpowiadasz dalej.
0
Tylko Ty mi odpisałeś więc się zastanów bo znów żeś nic nie osiągnął. Po za tym dzieki wiem że głupi nie jestem teraz skup się na sobie.
0
Pomyliłeś się trochę bo temat dotyczy pomocnika więc nie rób z siebie głupka.
0
A co mnie on obchodzi?
0
Ale co boli? Wystarczy spojrzeć na statystyki i porównać je z innymi na jego pozycji i zobaczyć czy jest taki dobry jak go malujesz.
2
Tym klaskaniem wygrał 3x LM a nasz świetny taktyk ośmieszył klub po raz 2.
0
Zgłoszony za prowokacje. :)
11
Ja dałem mu szansę ale widzę że troll ładny, doczytałem do "Moim zdaniem wszystko było dobrze ulozone. Wyjscie na boisko i zagranie w taki sposób, by strzelić gola, jednak stało się najgorsze i stracilismy już w pierwszych minutach. Na szczęście przejelismy jakos kontrole" gdzie Ty tam miałeś kontrolę? No chyba że w fifie grałeś i Ci się mecze pomyliły.
0
Wszyscy wy, bo ja nigdy nie wierzyłem w Valverde.
1
Jeżeli nie jesteś trolem, to podałeś najlepszy news dnia.
1
Po to że też jest częścią drużyny i powinien dostawać szansę na grę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty
0
Nie podoba mi się coś, to zmieniam to. Pozdrawiam miłego dnia.
1
Katastrofa nauczania ogólnego to droga do nauczania po przez prywatne szkoły, to jest moje zdanie i możesz mi pisać co chcesz i tak go nie zmienię. Każdy inaczej odbiera różne sytuacje ja ta odbieram w taki a nie inny sposób. Nie mogę kontynuować rozmowy ponieważ kończy mi się przerwa i muszę wracać do pracy, mam nadzieję że następnym tematem będzie piłka nożna i tak myślę że się będziemy zgadzać w wielu kwestiach.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
0
Nie przesłanie jest proste, sam decydujesz gdzie pracujesz i za ile pracujesz.