Dawid1996NL
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czy każdy nauczyciel ma już przepracowany okres 20-15 lat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A jakie ma? Zgadzanie się na gowniane warunki a potem narzekanie na to?
0
Tu Ci jeszcze link dodam, stać cię to sobie też możesz fajnie odblokować telefon palcem. https://www.tele2.nl/mobiel/smartphones/samsung-galaxy-s10/?data=20000&voice=0&binding=24&cancelable=false&installment=0&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwnKHlBRDLARIsAMtMHDE8HtNYrlZI4HVEiqh2meo0IW5ubtYydFpVp2qTWVYD3K25CXzKRvsaAj5XEALw_wcB&memory=128&color=prism_black
0
Co Ty gadasz człowieku? Głupoty? Przeczytaj swój komentarz. Jesteś taki wygadany podaj imię i nazwisko lub link do konta na fb i udowodnij że Ty za to jesteś godny wgl odzywać się do mnie a no i dalej baw się swoim xaomi czy jak to się nazywa pipeczko.
0
Patrz go, bo co? nie stać i dupa boli?
0
Miałem Samsunga s8 prawie 3 lata i nawet nie próbował robić tego co opisujesz, ładowanie 1,5h do pełna i nigdy mi nie zamulił. Kuzyn ma s8 i jeszcze dwóch kumpli i dopiero co ich wypytalem o twoje 'problemy' żaden takich nie ma, więc albo masz telefon uszkodzony albo po prostu kłamiesz. Sam korzystam teraz z S10 i polecam każdemu, odblokowanie palcem fajnie działa, jest bardzo szybki i bateria jak na taki wyświetlacz nawet sobie radzi.
0
Poziom żartów i kłamstwa z okazji kwietnia są równe mojej podeszwy od buta, gdy stoję po pas w bagnie. Nie pytajcie czemu tam stoję.
0
Jak wyślesz zagranicę to biorę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie znasz go mimo tego go obrażasz.
1
Spróbujcie sobie wyobrazić, jak to jest być Messim? Człowieka uznawanego za najlepszego piłkarza świata i być człowiekiem, którego zna cały świat.
1
Varcelona, to ładna opinia klubu.
1
Dzisiaj w radiu holenderskim mówili że, de Jong do Barcy za 90 mln+ a psg oferował nieco ponad 75.
0
Skoro tak, to transfer pierw je kwestią godzin. Jeszcze Rabiot i okienko pryma sort.
0
80+ (11 x 5 )= 135mln za 5 lat grania. Rrabiot 60mln za 5 lat grania policz dzieciak co jest bardziej opłacalne dla klubu.
1
10 x 5 lat grania = 50 mln za 5 lat gry czaisz? + 10 = 60 mln za zawodnika.
2
Czysto sportowo, to Mbappe może Neymarowi buty nosić.
2
Mi się śniło, że koledze się śniło, że koledze kolegi koleżance się śniło, jak tobie się śniło, że śniło się tobie prowadzenie 3:0 do przerwy i zmiana Alby.
0
I cyk ja do 7 mam wolne :)
9
Idealne podsumowanie, mam dokładnie to samo zdanie na temat Mbappe. Każdy go wynosi na poziom Cra lub Messiego a prawda jest taka, że nawet w połowie nie jest to to ich poziom. Nie zapomnijmy też o amebach, które mówią że Neymar jest w jego cieniu.
E: chodziło mi o czasy młodości wyżej wymienionych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Chciałbym ominąć Liverpool. Live ma bardzo szybkie skrzydła i dobrze grają z kontry, taki jeden mały błąd w środku pola i może skończyć się bramką.
1
Fajna drużynę wybrałeś, taka nie za mocna, nie za słaba, taka w sam raz.
0
Nie, ale pisanie że pasuje do Barcy a tym bardziej, że jest do niej stworzony to istny sabotaż.
3
Jesteś najlepszym trollem jakiego wiedziałem, zawsze jak coś napiszesz o valverde, jest to o 180° sprzeczne w rzeczywistości.
0
Ta.... zagrał dobrze na tyle 3cio ligowca, prawdziwy bohater.
1
Zgadzam się, Rabiot jest dużo lepsza opcja dla Barcy. Tak jak napisałeś dobry technicznie, przegląd pola i co najlepsze przyjdzie za darmo, za to Holender młody i grający w lidze co najmniej średniej, lepiej zainwestować w so, który jest nam bardziej potrzebny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika