0

Ale czy każdy nauczyciel ma już przepracowany okres 20-15 lat?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A jakie ma? Zgadzanie się na gowniane warunki a potem narzekanie na to?

0

Co Ty gadasz człowieku? Głupoty? Przeczytaj swój komentarz. Jesteś taki wygadany podaj imię i nazwisko lub link do konta na fb i udowodnij że Ty za to jesteś godny wgl odzywać się do mnie a no i dalej baw się swoim xaomi czy jak to się nazywa pipeczko.

0

Patrz go, bo co? nie stać i dupa boli?

0

Miałem Samsunga s8 prawie 3 lata i nawet nie próbował robić tego co opisujesz, ładowanie 1,5h do pełna i nigdy mi nie zamulił. Kuzyn ma s8 i jeszcze dwóch kumpli i dopiero co ich wypytalem o twoje 'problemy' żaden takich nie ma, więc albo masz telefon uszkodzony albo po prostu kłamiesz. Sam korzystam teraz z S10 i polecam każdemu, odblokowanie palcem fajnie działa, jest bardzo szybki i bateria jak na taki wyświetlacz nawet sobie radzi.

0

Poziom żartów i kłamstwa z okazji kwietnia są równe mojej podeszwy od buta, gdy stoję po pas w bagnie. Nie pytajcie czemu tam stoję.

0

Jak wyślesz zagranicę to biorę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie znasz go mimo tego go obrażasz.

1

Spróbujcie sobie wyobrazić, jak to jest być Messim? Człowieka uznawanego za najlepszego piłkarza świata i być człowiekiem, którego zna cały świat.

1

Varcelona, to ładna opinia klubu.

1

Dzisiaj w radiu holenderskim mówili że, de Jong do Barcy za 90 mln+ a psg oferował nieco ponad 75.

0

Skoro tak, to transfer pierw je kwestią godzin. Jeszcze Rabiot i okienko pryma sort.

0

80+ (11 x 5 )= 135mln za 5 lat grania. Rrabiot 60mln za 5 lat grania policz dzieciak co jest bardziej opłacalne dla klubu.

1

10 x 5 lat grania = 50 mln za 5 lat gry czaisz? + 10 = 60 mln za zawodnika.

2

Czysto sportowo, to Mbappe może Neymarowi buty nosić.

2

Mi się śniło, że koledze się śniło, że koledze kolegi koleżance się śniło, jak tobie się śniło, że śniło się tobie prowadzenie 3:0 do przerwy i zmiana Alby.

0

I cyk ja do 7 mam wolne :)

9

Idealne podsumowanie, mam dokładnie to samo zdanie na temat Mbappe. Każdy go wynosi na poziom Cra lub Messiego a prawda jest taka, że nawet w połowie nie jest to to ich poziom. Nie zapomnijmy też o amebach, które mówią że Neymar jest w jego cieniu.

E: chodziło mi o czasy młodości wyżej wymienionych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Chciałbym ominąć Liverpool. Live ma bardzo szybkie skrzydła i dobrze grają z kontry, taki jeden mały błąd w środku pola i może skończyć się bramką.

1

Fajna drużynę wybrałeś, taka nie za mocna, nie za słaba, taka w sam raz.

0

Nie, ale pisanie że pasuje do Barcy a tym bardziej, że jest do niej stworzony to istny sabotaż.

3

Jesteś najlepszym trollem jakiego wiedziałem, zawsze jak coś napiszesz o valverde, jest to o 180° sprzeczne w rzeczywistości.

0

Ta.... zagrał dobrze na tyle 3cio ligowca, prawdziwy bohater.

1

Zgadzam się, Rabiot jest dużo lepsza opcja dla Barcy. Tak jak napisałeś dobry technicznie, przegląd pola i co najlepsze przyjdzie za darmo, za to Holender młody i grający w lidze co najmniej średniej, lepiej zainwestować w so, który jest nam bardziej potrzebny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?