0

@Artem33 Durne? Co w nim takiego durnego? Człowieku trochę dystansu, ja również wyraziłem tylko swoje zdanie ale widzę że boli Cię jak ktoś myśli inaczej niż Ty. I kim Ty jesteś żebyś mógł widzieć przyszłość piłkarza do którego by Cię nawet nie porownali. Miłego dnia życzę.

14

@Artem33 Całe szczęście że Ty nie widzisz a nie zarząd.

1

@Coutinho007 to przez te upały. :)

0

@Gaucho są tacy?

1

@daniel32778 100 plus Cou to zrozumiała oferta, Cou nic u nas nie gra i jego cena też poleciała ładnie w dół.

1

@ProMILs Piękny komentarz, marzę o tym, żeby go zabrali a wuefista sobie dał spokój z Barca.

0

@Rewolucja123 na tą chwilę 5 ale dzisiaj nadgodziny więc będzie pewnie 8.

2

@betonito spytaj Suareza i Alby, jak już Ci odpowiedzą, napisz. Dodam, że twoje zdanie mnie nie obchodzi.

0

https://www.r-gol.com/product/choose_variant/65227.html

Witam, potrzebuje pomocy, szukam dres FcB szary/siwy z pomarańczowym herbem (znalazłem tyko bluzę, link na samej górze).

0

@Barti123 no właśnie dla Ciebie. Po co mi to piszesz? Ja żyję teraźniejszością a błędy można naprawić, co do honoru, przeprosił już, wie co źle zrobił i chce to naprawić. Jeżeli osoba próbująca naprawić błędy z historii jest dla Ciebie pajacem proszę nie odpowiadaj mi już więcej, zachowaj resztę tego co myślisz dla siebie. Mam nadzieję że Cię nie obraziłem w żaden sposób, życzę miłego dnia.

0

@Kamill10 bo tak naprawdę tylko idioci żyjący przeszłością tak powiedzą, już zapomnieli co Ney potrafił wnieść do drużyny i jaka magią boiskowa dysponuje. Oczywiście nie atakuje tutaj Pana Marcina.

0

@masq No i fajnie też jesteś hipokryta. Przeczytaj swoje dwa komentarze i wyciągnij wnioski dlaczego.

1

@ProMILs Co to za porównanie z dupy? Już pierwsze zdanie ma tyle sensu, co ciągłe pisanie tutaj jak to Neymar jest zły albo że mu zostało maks 2 lata gry na wysokim poziomie. Widzę że LR już przed pierwszym lipca zmienia się w śmietnik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cześć, szukam dres Barcy taki siwy/szary z pomarańczowym herbem (tu nie jestem pewien), dodam tylko że Mina miał go na sobie jak robił zdjęcie pokazując okejke na tle naszego herbu. Mógłby ktoś pomóc? :)

0

@Rewolucja123 A ja widzę Neya w realu, idealnie pasuje do tych cwaniaków i innych ramosow bez honoru. :)

0

@MarioVeB! Cilinsen? Czy neto?

0

@Kwasiak98 Pytanie co Messi robi w najważniejszych rozgrywkach? Za samą ligę nie dostanie ZP.

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Azi raczej chciałbyś lecz jak już powiedziałem dalej robisz z siebie głupka i tyle, każda twoja odpowiedź to po prostu wypociny człowieka który próbuje pokazać że jest mądrzejszy, próbuj dalej lecz może spróbuj z kimś innym ja już wiem że nie masz nic do powiedzenia.

0

@Azi heh widzę że dalej robisz idiote z siebie bez urazy ale po co wgl to napisałeś? Dalej mi udowadniasz że jesteś po prostu głupi.

0

@Azi Co?? To Ty chyba nie czytasz i masz problemy jakieś albo nwm, w którym momencie prócz pierwszego komentarza zadałem Ci pytanie? Po prostu jesteś dziwny i tyle piszesz jakieś kocopoly i próbujesz być mądry, trochę Ci to nie wychodzi ale próbuj dziej.

0

@Azi próbuje Cię zrozumieć ale tak jak dużo ludzi tutaj nie mogę.

0

Komentarz usunięty

0

@Azi o czym Ty gadasz człowieku, zejdź na zmienię. Odpowiedzieć nie potrafisz to jakieś kocopoly mi piszesz. Może zacznij dostrzegać to, czego Ty nie chcesz rozumieć.

0

@krzychu1526 ten cały rakitic mógłby się uczyć od tego pana piłkarza.

0

@Azi czyli jak wierzę w ten news to jestem głupi? Bo Manchester nie może interesować się jakimś piłkarzem? Dalej, co z tego że powiedział? Jeżeli Barca dostanie dobrą ofertę to mogą go sprzedać tak trudno troszkę pomyśleć A nie ślepo wyśmiewać i mówić że mają przejawy głupoty.

0

@MarioVeB! A jeżeli by dalej miał jakieś wątpliwości to byś pisał to samo, że najpierw gada tak a później robi co innego. Wystarczy zrozumieć że to jest decyzja, która zmieni wszystko w jego życiu ciekawe czy Ty byś się nie zastanawiał i proszę nie mów jakie to proste bo nie byłeś na jego miejscu i raczej już nie będziesz.

2

@MarioVeB! Czego nie rozumiesz? De Ligt się określił że na pieniądzach jemu nie zależy tylko na minutach, doskonale wie że z słabym trenerem (Valverde) dużo nie pogra więc musi się dobrze zastanowić. Chyba lepiej podjąć dobrą decyzję przed przejściem do klubu niż później żałować i siedzieć na ławce 75 procent sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?