No to ja jestem po przeciwnym biegunie, bo wręcz nienawidzę Jaśka za ten sam, nudny gimmick, który ma już 10 lat, za to, że zakopuje młode talenty, za to, że nie przejdzie heel turnu, za to, że ma pięć akcji na krzyż i da się go oglądać tylko wtedy, gdy dostanie kogoś kto go poprowadzi w walce (vide Punk, Bryan, Cesaro, Owens czy Rollins), za to, że przez swoje idiotyczne proma potrafi zjeb*ć momentum nawet najlepszemu heelowi, i przede wszystkim za ten overpush, przez który blokuje main event już 10 lat i jednocześnie CT chce go bookować jako underdoga, mimo tego, że zawsze wygrywa. Dzięki Bogu, że przynajmniej narazie nie dali mu pobić rekordu Flaira.
Sevilla i Atletico. Monchi wyrywając Anglikom Konoplankę jak zwykle pokazał, że zna się na swojej robocie. Natomiast transfery Simeone już dają efekt, po dwóch kolejkach Rojiblancos mają 6 punktów, będą się bić o mistrza.
Katalońska szatnia nie wierzy w mistrzostwo przez arbitrów? No już większej głupoty nie mogli wymyślić. Jak profesjonalni piłkarze, którzy wygrywają mnóstwo trofeów i są pewni swoich umiejętności mogą nie wierzyć w sukces? Pozdrowienia dla kretyna i prowokatora z Mundo, który to napisał.
Umiesz czytać ze zrozumieniem? :> W dwóch ostatnich sezonach DDG bronił fantastycznie, ale na początku przygody z United puszczał takie farfocle, że szok.
1
No to ja jestem po przeciwnym biegunie, bo wręcz nienawidzę Jaśka za ten sam, nudny gimmick, który ma już 10 lat, za to, że zakopuje młode talenty, za to, że nie przejdzie heel turnu, za to, że ma pięć akcji na krzyż i da się go oglądać tylko wtedy, gdy dostanie kogoś kto go poprowadzi w walce (vide Punk, Bryan, Cesaro, Owens czy Rollins), za to, że przez swoje idiotyczne proma potrafi zjeb*ć momentum nawet najlepszemu heelowi, i przede wszystkim za ten overpush, przez który blokuje main event już 10 lat i jednocześnie CT chce go bookować jako underdoga, mimo tego, że zawsze wygrywa. Dzięki Bogu, że przynajmniej narazie nie dali mu pobić rekordu Flaira.
0
Polacy spadli o jedno miejsce na 34 w rankingu FIFA. Liderem Argentyna, druga Belgia, trzecie Niemcy.
0
A mógłbyś napisać za co go lubisz? :)
0
Naprawdę jesteś fanem Ceny? ._.
1
Sevilla i Atletico. Monchi wyrywając Anglikom Konoplankę jak zwykle pokazał, że zna się na swojej robocie. Natomiast transfery Simeone już dają efekt, po dwóch kolejkach Rojiblancos mają 6 punktów, będą się bić o mistrza.
1
A ja też :)
0
Katalońska szatnia nie wierzy w mistrzostwo przez arbitrów? No już większej głupoty nie mogli wymyślić. Jak profesjonalni piłkarze, którzy wygrywają mnóstwo trofeów i są pewni swoich umiejętności mogą nie wierzyć w sukces? Pozdrowienia dla kretyna i prowokatora z Mundo, który to napisał.
0
W wyskakiwaniu do główek i dobijaniu na pustaka :)
12
Perez Higuainem transferów ;D https://video-ams2-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xtf1/v/t42.1790-2/11930363_1554415597931984_1047383240_n.mp4?efg=eyJybHIiOjU0NSwicmxhIjo1MTJ9&rl=545&vabr=303&oh=f580abcc8b6459d20ba23d1f30dba3d1&oe=55E5DF7E
1
Właśnie tak czuję po kościach, że jednak wszystko załatwią, co nie zmienia faktu, że cała sytuacja jest bardzo zabawna :D
2
De Gei do Realu Madryt!
Oh, wait...
1
Pewnie hasłem do plików z dokumentami De Gei był "tryplet", dlatego Real nie mógł sobie z nimi poradzić :v
2
Lajk za Harley na profilowym :D
0
Z tego co wiem, to większość kibiców Realu tak pisała od dawna.
1
Tyle, że dla Laskowskiego byłby to debiut. Zastąpiłby Szaranowicza.
13
Krążą plotki, że komentatorami w FIFie 16 mają być Szpakowski i Laskowski.
2
Jeżeli Navas zdążył, a De Gea nie, to możemy śmiało sparafrazować pewne przysłowie na: Przejechał się, jak Perez na De Gei :D
2
Inter dla mnie wygrał ten deadline, Melo, Ljajić i Telles dołączyli do Nerazurrich.
0
Coś przębąkiwano o Spurs, ale narazie cisza.
0
Oficjalnie?
1
Za chwilę nastaną takie czasy, że za 18-latków będzie się płacić po 100 milionów ,bo przecież "Mają potencjał". Anglicy niszczą rynek transferowy.
1
El Fenomeno Judaszem? Boże, widzisz i nie grzmisz.
0
Podobno coś tam z Marsylią flirtuje ale nie wiadomo czy się na coś umówią :)
0
Pobierz sobie z allgoals :)
0
W Segunda też nie może.
0
Mam.
1
Niemożliwe, w La Lidze dostępne są tylko numery 1-25.
4
Umiesz czytać ze zrozumieniem? :> W dwóch ostatnich sezonach DDG bronił fantastycznie, ale na początku przygody z United puszczał takie farfocle, że szok.
1
Jeżeli De Gea będzie bronił tak jak w swoich dwóch pierwszych sezonach w United, to nie mam nic przeciwko jego przejściu do Realu :)
0
Taktak, pamiętałem tylko rok urodzenia, dlatego napisałem 20.