11

W jego wieku, Leo miał już na koncie 2 złote piłki, więc podejrzewam, że coś koło 10 milionów/sezon. Oczywiście, to było 5 lat temu, rynek psuje się cały czas, kwoty transferowe i pensje idą w górę jak szalone. Wystarczy przykład Man Utd, które chce za 20-letniego (!) Martiala dać 50 milonów euro. Obłęd.

2

Siódemeczka znowu macha łapkami :D

4

Wychodzi na to, że Vermaelen drugi raz z rzeędu będzie zawodnikiem meczu. Kto ostatni zdołał tego dokonać oprócz Messiego na tej stronie? :)

0

Powie mi ktoś, skąd ten komentator bierze te ankiety?

0

Verma wyrasta na niezłego kozaka w tym sezonie, robi już drugi mecz Barcelonie.

0

Ile zł/miesiąc?

0

Święcicki chyba w życiu nie widział meczu Barcelony, skoro ciągle mówi, że grają "na stojąco".

1

Niczym nogi Davida Luiza.

0

A ja myślałem, że Neymar i Pique po prostu grali w tego pokera. Co to znaczy "robić za gwiazdy"? :>

1

Roberto tak godnie chce zastąpić Alvesa, że aż dośrodkowuje jak on.

0

Według pana z Eleven podobno tacy są, chciałem się przekonać :>

0

Wejdź na player.pl tam działa :)

5

Dobra, Cules, kto uważa, że Ney był lepszy od Leo w zeszłym sezonie? :v

0

Multimedia.

2

Mi Eleven śmiga pięknie, mam neta 12 mb/s :)

0

Nasza Wielka Trójca nareszcie wróciła, będzie dobrze.

0

Ależ oczywiście, przecież widz nie wie, kto wygra "pojedynek". Trzeba tylko odpowiednio wypromować i zabookować walkę i (Jeśli to wyjdzie tak jak trzeba) to emocje są pierwsza klasa. Wrestling to bardziej serial, niż MMA :)

2

A jakie to ma znaczenie, że wrestling jest reżyserowany? Ma dostarczać emocji i ich dostarcza :)

0

Za darmo będą tylko do października.

15

Trzeba mierzyć siły na zamiary :>

25

Myślę, że w tym roku Pichichi sprzed nosa Cristiano i Messiego zgarnie właśnie Suarez, zobaczycie :P

0

Chodziło mi o grupy A i E, myślę, że Real ma trudniejszą.

1

Kiedy Barca miała trudniejsze grupy od Realu decydowały macki Pereza. Teraz, gdy jest na odwrót to wszystko wina macków Barto? :D

1

Idę o zakład, że jeśli Sevilla nie wyjdzie z grupy to znowu pyknie wszystkich w LE :D

2

Suit up!

6

Ekstra, ten gość to drugi Henry.

0

Może bronić tak jak z LFC albo z West Hamem, Messi i tak da radę :D

0

Komentarz usunięty

1

Ja też, Messi wreszcie mógłby coś strzelić Cechowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?