W jego wieku, Leo miał już na koncie 2 złote piłki, więc podejrzewam, że coś koło 10 milionów/sezon. Oczywiście, to było 5 lat temu, rynek psuje się cały czas, kwoty transferowe i pensje idą w górę jak szalone. Wystarczy przykład Man Utd, które chce za 20-letniego (!) Martiala dać 50 milonów euro. Obłęd.
Ależ oczywiście, przecież widz nie wie, kto wygra "pojedynek". Trzeba tylko odpowiednio wypromować i zabookować walkę i (Jeśli to wyjdzie tak jak trzeba) to emocje są pierwsza klasa. Wrestling to bardziej serial, niż MMA :)
11
W jego wieku, Leo miał już na koncie 2 złote piłki, więc podejrzewam, że coś koło 10 milionów/sezon. Oczywiście, to było 5 lat temu, rynek psuje się cały czas, kwoty transferowe i pensje idą w górę jak szalone. Wystarczy przykład Man Utd, które chce za 20-letniego (!) Martiala dać 50 milonów euro. Obłęd.
2
Siódemeczka znowu macha łapkami :D
4
Wychodzi na to, że Vermaelen drugi raz z rzeędu będzie zawodnikiem meczu. Kto ostatni zdołał tego dokonać oprócz Messiego na tej stronie? :)
0
Powie mi ktoś, skąd ten komentator bierze te ankiety?
0
Verma wyrasta na niezłego kozaka w tym sezonie, robi już drugi mecz Barcelonie.
0
Ile zł/miesiąc?
0
Święcicki chyba w życiu nie widział meczu Barcelony, skoro ciągle mówi, że grają "na stojąco".
1
Niczym nogi Davida Luiza.
0
A ja myślałem, że Neymar i Pique po prostu grali w tego pokera. Co to znaczy "robić za gwiazdy"? :>
1
Roberto tak godnie chce zastąpić Alvesa, że aż dośrodkowuje jak on.
0
Według pana z Eleven podobno tacy są, chciałem się przekonać :>
0
Wejdź na player.pl tam działa :)
5
Dobra, Cules, kto uważa, że Ney był lepszy od Leo w zeszłym sezonie? :v
0
Multimedia.
2
Mi Eleven śmiga pięknie, mam neta 12 mb/s :)
0
Nasza Wielka Trójca nareszcie wróciła, będzie dobrze.
0
Ależ oczywiście, przecież widz nie wie, kto wygra "pojedynek". Trzeba tylko odpowiednio wypromować i zabookować walkę i (Jeśli to wyjdzie tak jak trzeba) to emocje są pierwsza klasa. Wrestling to bardziej serial, niż MMA :)
2
A jakie to ma znaczenie, że wrestling jest reżyserowany? Ma dostarczać emocji i ich dostarcza :)
0
Za darmo będą tylko do października.
15
Trzeba mierzyć siły na zamiary :>
25
Myślę, że w tym roku Pichichi sprzed nosa Cristiano i Messiego zgarnie właśnie Suarez, zobaczycie :P
0
Chodziło mi o grupy A i E, myślę, że Real ma trudniejszą.
1
Kiedy Barca miała trudniejsze grupy od Realu decydowały macki Pereza. Teraz, gdy jest na odwrót to wszystko wina macków Barto? :D
11
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/11953268_1019339178098834_8713761243644412131_n.jpg?oh=3dc5e6828196842c03a8067537746f4d
1
Idę o zakład, że jeśli Sevilla nie wyjdzie z grupy to znowu pyknie wszystkich w LE :D
2
Suit up!
6
Ekstra, ten gość to drugi Henry.
0
Może bronić tak jak z LFC albo z West Hamem, Messi i tak da radę :D
0
Komentarz usunięty
1
Ja też, Messi wreszcie mógłby coś strzelić Cechowi.