1

W grudniu będzie #D6EAM ;)

18

Cules, Culeski, Culesiątka... po 66 dniach Barcelona wraca do gry o sześć tytułów! Pamiętajcie, żeby wieczorem usiąść wygodnie i zapiąć pasy, bo zaczyna się niesamowity sezon, Som-Hi Barca!

0

Czego niby można się spodziewać po Roncero? :v

3

Super, bardzo lubię słuchać tego duetu, nie wyobrażam sobie, żeby w tym sezonie oglądać LL bez ich komentarza.

0

Czy ja wiem, Stoke wczoraj zagrało bardzo dobry mecz z Liverpoolem, mają też ciekawe nazwiska takie jak Bojan, Arnautović, Adam czy Shawcross. Ze Szwajcarem mogą nawet zawitać do LE.

18

A ja, że przyjaciel Messiego, Dani Alves trzy miesiące temu miał urodziny.

0

W Lyonie zabrakło doświadczenia, Marsylia jak to już bywa z drużynami Bielsy straciła ogień w pewnym momencie, a w Monaco skończyły się pieniądze, ale fakt, kampania 14/15 była we Francji najciekawsza odkąd mistrza zdobyło Montpellier.

0

W zeszłym sezonie wynikało to raczej z problemów PSG z utrzymaniem równej formy, teraz, gdy doszedł do nich Di Maria zanosi się na to, że wygrają mistrza kilka kolejek przed końcem. Szkoda mi lig Niemieckiej i Francuskiej, są w top5 europy, ale do brakuje im po prostu dwóch silnych ekip, które mogłyby konkurować z PSG i Bayernem.

3

Tym co mi się podoba w Lyonie jest duża wiara w młodzież i wychowanków, w zeszłym sezonie byli o włos od mistrzostwa, mam nadzieję, że wszystko będzie się tam tak ładnie rozwijać jak do tej pory, bo nie ukrywam, że lubię zespoły budowane w ten sposób i Ligue 1 rozpaczliwie potrzebuje jakiegoś rywala dla PSG, żeby zrobiło się ciekawiej.

6

Szczęśliwi Ci, którzy znajdą na dziewczyny Culeski :v

0

Nie wie ktoś, jak mógłbym dodać fcbarca do wyjątków w avaście albo coś takiego, bo z każdym odświeżeniem strony wyskakuje mi komunikat, że wykryto zagrożenie a to strasznie denerwujące.

0

Oby, komentatorzy z NC+ są o wiele lepsi. Jeśli chodzi o La Ligę to o ile Labogi bym nie żałował, to do Wolskiego i Orłowskiego mam sentyment. Oglądałem Arsenal-Chelsea o TW i szczerze mówiąc komentatorzy byli średni.

1

Podobno ma wyjść cała seria tych koszulek Rollinsa z tekstami Ceny. Czekam, oby były tak zajebiste jak ta :D

20

A co to, jakiś konkurs popularności czy strona o klubie piłkarskim? Ilość poleceń w profilu wystarczy.

1

Spokojnie, Armatki jeszcze zdobędą mistrza, mówię Wam :P

0

Z kolejnością się zgadzam, ale czuję, że królem strzelców zostanie HurriKane ;)

2

Canal+

1

Wytarty slogan Anglików. W pucharach regularnie dostają wciry od Hiszpanów, już nawet nie jest tak konkurencyjna jak kiedyś, wystarczy sobie przypomnieć jaką przewagę miała Chelsea nad resztą w zeszłym sezonie. Co ciekawe, w ostatnich 11 latach BPL wygrywały 4 drużyny, tyle samo ile wygrało La Ligę.

5

Najlepsza liga świata to startuje 22 sierpnia! :D

0

Mogę się założyć, że ich maksimum to będzie 3 miejsce, Arsenal i Chelsea są dużo mocniejsi.

19

Nie wiem jak wam, ale mi szczerze mówiąc o wiele lepiej ogląda się np. Valencia-Sevilla niż Man Utd-Totki. Strasznie toporne są te Brytyjskie drużyny. Oczywiście, że są Arsenal i Liverpool, które ogląda się bardzo przyjemnie, ale dla mnie wciąż La Liga>BPL.

0

Offtop: Polska przegrywa z Koreą 0-2 w pierwszym meczu na mundialu w Korei i Japonii!

1

34 stopnie w cieniu, w słońcu Mordor, musiałem dzisiaj jeździć samochodem, pozdrawiam :v

0

Z Rivaldo też mu się zdarzyło mieć zgrzyty z tego co czytałem. Kiedy objął Barcelonę po raz drugi kibice zgotowali mu panoladę:

0

A niech zmienia, co w tym złego? Stagnacja jest nudna :D

14

fcbarca jest tak popularne, że nawet kibice PSG wolą tu komentować :v

2

Ucz mnie angielskiego, mistrzu!

0

Benzema to dobry napastnik, na pewno miałby lepsze statystyki gdyby nie musiał grać na Cristiano, ale nie wierzę, żeby taki dusigrosz jak Wenger miał wyłożyć za swojego rodaka aż 65 milionów euro. Nie jest tyle wart, zwłaszcza, że coraz bliżej mu do trzydziestki.

1

Co roku priorytetem jest Liga, ale w tym sezonie chyba warto zmienić ten priorytet na LM, w końcu co zostało tej Barcelonie do wygrania? Obrona Ligi Mistrzów byłaby ukoronowaniem cyklu Barcelony, wisieńką na torcie (:>). Dla mnie zawsze najważniejsza jest La Liga, ale jeżeli zamiast Ligi wpadnie Liga Mistrzów to zawiedziony nie będę. Trzeba pamiętać, że po wygraniu wszystkiego drużynom ciężko jest powtórzyć sukcesy, nie ma co napalać się na tryplet, bo o ten w tym sezonie będzie niezmiernie ciężko.

0

Oczywiście, chodziło mi o jakość jaką Chorwat wprowadził do środka pola, porównaj sobie to z Fabregasem, który na jesieni miał mega statystyki, a wiosną gasł jak zapałka. Gdyby zamiast Rakiticia grał Fabregas Barca mogłaby nie wygrać kilku kluczowych meczów z zeszłego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?