Deadcandance
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo jest lepszy od Messiego dlatego że potrafi błysnąć w arcyważnym meczu - ten z Porto to dobry przykład - 1:0 po chyba najładniejszym golu tego sezonu w LM a Messi? jeśli błyszczy to zazwyczaj Barca gromi i to zespoły średnie w La Liga - też co prawda wygrał Barcie kilka spotkań ale to były mecze ze średniakami ligi hiszpańskiej a nie 1/4 finału LM - Messi jest świetny ale nie na tyle błyskotliwy i zaskakujący jak Ronaldo... Ronaldo gaśnie? głupie gadanie - ma prawie 20 goli (dokładnie nie wiem) ale około w tym sezonie i to że nie strzelił 40 tak jak w poprzednim to już oznaka upadku - nie jestem jego fanem i w ogóle nie lubie Man Utd ale durne gadanie że Messi jest niewyobrażalnie galaktyczny to jest moim zdaniem śmieszne ... jak będzie królem strzelców La Liga, zdobędzie mistrzostwo, i LM to będzie lepszy :) nie ma szans na króla strzelców bo jest skrzydłowym? a Ronaldo to napastnik? wolne żarty - najlepszym napastinkiem świata jest Eto - spryt, szybkość, błyskotliwość i skuteczność , najlepszym skrzydłowym Ronaldo a Messiemu tak daleko do Ronaldo jak Villi do Eto :) i nie gadajcie bzdur!!
0
jestem szaleńcem i mówie : Eto jest obecnie najlepszym napastnikiem na świecie :P
0
a ja mam nadzieje że Eto zdobędzie kilka nagród - tak wielki napastnik zasługuje na jakieś wyróżnienie wreszcie - oprócz strzelania popisuje się przecież także wieloma asystami wię mam nadzieję że ktoś go doceni...:)
0
mówcie co chcecie ale żaden piłkarz w historii futbolu nie prezentował tak skutecznych tak zwanych "no look pass" ... jest akcje Ronaldinho kiwa się z 2 obrońcami - wydaje się że przegra i straci piłkę a on? w ostatnim momencie zagrywa piętą 20 metrowe idealne podanie... czego chcieć więcej.... gol z Chelsea - niby nic nadzwyczajnego - stanął na 20 metrze zaczarował i prostym strzałem zdobył gola... nie pamiętam żeby takie bramki kiedyś w przeszłości padały na stadionach swiata... inny przykład Brazylia - Anglia - rzut wolny (wiem to już wszyscy znają) ale jak on to uderzył!! nie chciał dośrodkować on poprostu wycelował z 35 metrów w samo okno !! kolejny przykłdad - Barca - Milan - wydaje się że jest remis i tak pozostanie - końcówka meczu - Ronaldinho mija zwodem dwóch ( jednych z najlepszych obrońców świata) i świetnym uderzeniem pod okienko pokonuje Didę - wtedy równierz świetnego bramkarza - tych przykładów jest mnóstwo - mecze z Realem, Valencią, i innymi wielkimi druzynami.... to jest piłkarz wyjątkowy - obdarzony takimi umiejętnościami jak nikt nigdy nie był... ale to brazylijczyk - obecny brak motywacji niestety zatrzymał jego karierę - zły wybór klubu jak narazie zastopował jego nieprawdopodobny rozwój.... jak dla mnie największy piłkarz w historii obok Zidana i Beckhama - piłkarze dawnych czasów nie mieli takich umiejętności i nie poradzili by sobie w dzisiejszych czasach wię bie gadajcie bzdur !!
0
oto przed nami najlepiej wyszkolony technicznie zawodnik w historii futbolu, kandydat do miejsca w historii gdzie widnieją nazwiska najlepszych - mówcie co chcecie ale zarówno Messi jak i Ronaldo nie grają na tak nieziemskim poziomie jaki prezentował ronaldinho... no cóż prezentował - ostatnie 2 lata to rzeczywiście pasmo średniej jak na niego gry z przebłyskami dawnego geniuszu ( między innymi gol z atletico w jednym z jego ostatnich spotkań w barcie i zapewnienie zwycięstwa w derbach mediolanu) mam wielką nadzieję że wróci do wielkiej formy, poprowadzi brazylię do zwycięstwa w mistrzostwach świata i za kilka lat zostanie uznany za najlepszego piłkarza w historii.. Jego ciągle na to stać !! On ma 29 lat - ma przed sobą 5-6 lat gry na wielkim poziomie jeśli tylko znajdzie motywację.... na początek powinien moim zdaniem odejść z Milanu - drużyny w której jest nadmiar świetnych ( albo też przebrzmiałych nieco) piłkarzy - jak można w jednym składzie zmieścić Kake, Beckhama, Gattuso, Seedorfa, Pirlo i Ronaldinho żeby to wszystko jakoś funkcjonowało? przerost przerost przerost.... Roni powinien odejść... może do Francji tam gdzie zaczynał. Bardzo chciałbym aby wrócił aby pokazał te nieprawdopodobne zagrania ośmieszające najlepszych obrońców świata - przewrotki i piękne wolne... Wielki szacunek dla mistrza ostatnich lat :) Roni wróć do gry - jesteś wielki - Messi, Kaka, Ronaldo i Ribery mogą na zmianę sznurować Ci buty i podawać piłki
0
na dno??????? nie kompromituj się człowieku...
0
on się boi barcelony? haha czarny koń - Porto wywali za tydzień Man Utd z LM a on ciągle taki pewny siebie :)
0
no tak - sorry mój błąd - nie lubie tego rankignu bo nie jest miarodajny i wzorowanie się na nim jest stratą czasu :| w historii piłki nożnej najwięcej jak narazie osiągnął niestety Real, Milan i Liverpool - Barcelona za kilka lat może wkroczy napodium i kiedyś będzie pierwsza - mam taką nadzieję :) a miejsca polskich zespołów umieściłbym między 250 a 400 miejscem niestety - też cienizna - może polepszy się kiedyś - moja top 10 - najobiektywniej jak umiem
1.Real Madryt
2.Ac Milan
3.Liverpool
4.Manchester United
5.Juventus Turyn
6.Fc Barcelona
7.Inter Mediolan
8. Boca Juniors
9.Ajax Amsterdam
10.Lyon
czekam na konstruktywną polemikę :)
0
mnie mimo wszystko dziwi pozycja Madrytu - jedna z najbardziej utytułowanych drużyn świata - jeśli nie najbardziej... a tu 27 miejsce - to jest dziwny ranking - chciałbym znać jego dokładne reguły bo jest ... zły moim zdaniem'
0
jeszcze 2 albo 3 lata i będzie najlepszy w historii barcy
0
zgadzam się - Messi wczoraj odrobine zbyt samolubnie - ale bramka efektowna
0
VV 7 Caceres 8 Sylvinho8 alves 8 marquez 7 xavi 9 yaya 7 iniesta 7 messi 7 henry8 eto8 keita 7 bojan 6
0
wszystko ładnie pięknie - super mecz ale postawa Messiego w drugiej połowie mogłaby być inna - mógł podawać to grał samolubnie - mógł strzelać to podawał - może byłoby więcej gdyby inaczej się zachował - pierwsza połowa 9 a druga 6 - czyli Messi na mocną siódemkę :)
0
hattrick Eto i jeden Henrego - 4:0
0
wielkie słowa !! Fabregas - niepotrzebny - z nim? pomoc - henry,yaya, fabregas, messi -(bez defensywnego pomocnika nie da się grać a wsystemie 4-4-2 yaya jest jedyną opcją) beznadzieja - zbędny wydatek !! Ribery - tu mam więcej pozytywnych myśłi ale póki Henry (którego wilece szanuje) jest w dobrej formie - nie wymieniać - w reazerwie Iniesta - też dobry na lewym skrzydle!! a Eto najlepszy napastnik świata - zatrzymać za wszelką cenę - ani Villa ani Zlatan ani Torres nie mogą się z nim równać!!
0
dokładnie -ciesze się że trener wspiera Eto - znaczna część kibiców już go skreśliła za "zły charakter" - wszyscy zachwycają się podobno lepszym Villą i marzą o natychmiastowym wręcz jego sprowadzeniu - a jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego - mam nadzieje że Eto pozostanie w drużynie i strzeli dla niej minimum 200 goli :]
0
popieram w 100 %
0
Szkoda że nie było pojedynku - Manchester - Chelsea ale poza tym to jest dobrze - w takim ustawieniu widze finał Manchester - Barcelona lub Villareal - Barcelona - może hiszpański finał? dobrze by było w półfinale trzeba tylko bardzo silnego rywala ograć - mam nadzieje że to będzie Chelsea
0
jeszcze moge dopisać do tej listy troche starszych zawodników - takich na 2-3 lata - Drogba i Amauri - świetni w walce o górne piłki, szybcy, atletyczni obdarzeni świetną techniką - i do wyjęcia za niezbyt duże pieniądze - na pewno za cenę Villi można byłoby kupić ich obu - taka spekulacja. W Valencii cięko z kasą ale za Ville minimum 30-35 milionów sobie z pewnością krzyknął - więc trzeba się zastanowić
0
Villa lepszy od Eto? a to dobre - w chwili obecnej najlepszy ze wszystkich napastników jest Eto i moim zdaniem należy z nim przedłużyć kontrakt za wszelką cenę a dopiero potem w przypadku fiaska negocjacji zacząć rozglądać się za innym napastnikiem ale należy zacząć od kogoś naprawdę dobrego bo Villa do takiej kategorii nie należy - Torres, Zlatan, Aguero, może Tevez, Podolski, a dopiero potem Villa - ludzie co wy w nim takiego widzicie - przerażało mnie wasze bezpodstawne zachwycenie się Benzemą a teraz przeraża mnie zachwyt Villą ...
0
fabregas lepszy od yaya? to chyba żart
0
ronaldinho - eto - giuly było najlepszym trio jakie barca miała z bardzo prostego powodu - trofea!! liga mistrzów i 2 X mistrzostwa to mówi samo za siebie. Obecnie trio Barcelony jest niesamowite ale na co nam będzie nawet 100 goli tej trójki w tym sezonie jeśli barca zostanie z niczym?? no właśnie - trzeba trzymać kciuki żeby zdobyli minimum jedno trofeum bo forma jest wybitna :)
0
patryk - czyli jesteś za przejściem Villi do barcelony - zawodnik który jest podobno gwiazdą nic wielkiego dla mnie nie pokazuje - gdyby dorastał eto to pięt to wygrał by sam dla valencii jedno albo dwa spotkania - a valencia? mimo takich zawodników z villą na czele leci na łeb na szyje... wszyscy krytykują eto za wiek... a jest rok starszy od Villi - skreślają go za charakter - dla mnie to kpiny - wymieniać najlepszego obecnie napsatnika na świecie w szczytowej formie na średniego Ville bo ma zły charakter - ale bez Eto Barcelona miała by z pewnością kilka - a może i nawet kilkanaście punktów mniej w tabeli
znacznie lepszy do ewentualnego zastąpienia Eto (oby nie!!) jest Ibrahimovic - jest wysoki, dobrze gra głową, ma fenomenalną technikę i w Interze nie pokazuje wszystkich umiejętności - w Barcie mógłby wznieść się na sam szczyt. alternatywnie można porozmawiać o Torresie. Jest naprawde wiele tańszych i lepszych napastników od Villi.
co do Riberiego to nie mam obiekcji - nie zawsze zmieściłby się w pierwszej jedenastce - wiadomo że Henry w obecnej formie jest od niego sporo lepszy ale to byłby dobry zakup.
barca w przysztłym sezonie moim zdaniem
valdes - evra, milito, puyol, alves, yaya, xavi, iniesta, henry (ribery), eto, messi
do sprzedania
- hleb, jorquera,
do kupienia
- evra, ribery, (ibrahimovic lub torres lub aguero tylko w przypadku odejścia eto - co mam nadzieje się nie stanie) można też rozglądnąć się za klasowym bramkarzem ale to i tak temat zamknięty bo Valdes zawsze będzie nr 1 - czasem to dobrze ale częściej niestety szkoda....
0
moim zdaniem najlepsze trio ofensywne w histori piłki miałai barcelona za czasów Ronaldinho-Eto-Giuly. Obecne będzie w moim mniemaniu lepsze tylko wtedy jeśli dokończy sezon z potrójną koroną. Nie rozumiem gdybania ribery i villa i wtedy byłoby jeszcze lepiej? a teraz jest źle ? jeśli ktoś nie docenia obecnego ataku barcelony to znaczy że buja w obłokach i nie zna się na piłce- czego trzeba więcej? 3 napastników ponad 60 goli w 3/4 sezonu? nic nie zmieniać !!
0
to już jest nudne - o ile Ribery mógłby przydać się Barcelonie jako zastępca Henrego (chociaż Iniesta pokazuje że na lewej stronie radzi sobie bardzo dobrze) to Villa jest moim zdaniem dla Barcy za słaby i za stary - lepiej zainwestować w zawodnika młodego i perspektywicznego - jak Aguero albo Benzema a jeśli to ma być rzeczywiście wartowściowy następca Eto (mam nadzieje że jednak Eto zostanie) to Ibrahimovic jest zdecydowanie lepszy od Villi.
0
dobrze byłoby pokazać Anglikom kto tu rządzi - Barcelona - Manchester w 1/4 - czemu nie? mam nadzieje że maximum jedna drużyna z anglii będzie w 1/2. Do boju Barca, do boju Europa
0
to było dla mnie nieporozumienie że pozwolono w sezonie 05/06 Liverpoolowi startować w Lidze Mistrzów skoro w swojej lidze zajął 5 miejsce - powinien się wtedy zadowolić pucharem uefa - to było nie fair. Jeśli ktoś sprawdził czy był wcześniej taki precedens to prosze o info bo mam nadzieje że nie tylko anglicy mają specjalne prawa - ja nie sprawdziłem i nie wiem... :|
0
moje typy :
1/4
Manchester - Arsenal 2:0, 2:1
Liverpool - Barcelona 0:0 1:3
Chelsea - Villareal 2:2, 1:0
Porto - Bayern 2:0, 1:1
1/2
Manchester - Chelsea 0:0 1:1
Barcelona - Porto 4:0 1:1
Finał
Barcelona - Manchester 3:1
0
Wczoraj jeden komentator powiedział że Liverpool to najlepsza drużyna Europy - chciałbym żeby w 1/4 Barcelona się z nimi spotkała i pokazała kto naprawdę rządzi w Europie.:)
0
Wszystkiego Najlepszego. :)
Jesteś Najlepszy Samu. !!