Deadcandance
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eto + Henry = 10. Eto - 6 Henry - 4. :)
0
Eto i Henry zasłużyli by na trójki jeżeli to Messi, Iniesta albo Xavi by im wykładali piłki - tym razem sami sobie stwarzali okazje i mieli strasznego pecha... więc minimum 5, albo 6 należy im się za ten mecz - wychodzi na to że lepiej być takim Raulem i tylko dobijać niż grać kreatywnie i tworzyć gre - tak uważają oceniający... żenada
0
Messi grał nieźle ale to nie on się tym razem wyróżniał - najlepszy na boisku był Henry i Eto. A Messi jeśli żeczywiście jest lepszy od Krystyny Ronaldo to powinien w każdym meczu się wyróżniać. Tym razem 7 zasłóżone ale nic więcej.
0
oczywiście jak zwykle -Messi miał 2 dobre zagrania i wykorzystał karnego - 7 a Eto i Henry? grali dobrze - byli wyróżniającymi się zawodnikami w Barcelonie - to że nie zdobyli po hattricku jest wynikiem strasznego pecha - a wy dajecie im po 3? kompromitacja. Tak mi się wydaje że niedługo dojdzie do tego że Messi będzie siedział na ławce a wy i tak ocenicie jego występ na boisku jako najlepszego zawodnika. Troche obiektywizmu
0
Henry jest w dobrej formie więc myśle że kwota 20 mln euro nie powinna być do negocjacji - zwłaszcza że od nich można pociągnąć kase - mają jej w nadmiarze - a jak się nie zgodzą - tym lepiej dla nas - mam nadzieje że Henry zostanie
0
Silva tak ale w przypadku braku porozumienia z Riberim - natomiast jeśli chodzi o napastnika to lepiej zainwestować w kogoś młodszego niż Villa... kogoś kto mógłby się podciągnąć przy Henrym - Balotelli na przykład - ostatecznie Aguero
0
o kurde - mój błąd przepraszam - fakt Beletti a nie Eto - zagotowałem się ale Twoja wypowiedź daje mi do zrozumienia że nie oglądasz spotkań Barcelony - Eto tłem Ronaldinho albo Messiego? żenada - poniżasz się chłopie ( do Stricker)
0
A jeszcze przeczytałem że ktoś napisał - wejście Messiego w meczu z Betisem zapewniło barcelonie remis - to już był kabaret - jak można nie doceniać Eto - to on po raz kolejny dzięki swojemu błyskowi zapewnił Barcelonie punkt - Messi był tłem - co niestety nie było wyjątkiem w tym sezonie
0
Stricker - porozmawiamy jak drużyna z Messim w składzie zdobędzie mistrzostwo i Ligę Mistrzów - nie musze przypominać kto strzelił bramkę dającą zwycięstwo w finale 2006:) A 2 mistrzowstwa były dziełem trio Ronaldinho-Eto-Giuly - na pewno nie było tak skuteczne i bramkostrzelne trio jak Henry-Eto-Messi ale tamto trio ma puchary na koncie a drużyna Messiego nic jeszcze nie zdobyła więc sorry...
0
Stricker - porozmawiamy jak drużyna z Messim w składzie zdobędzie mistrzostwo i Ligę Mistrzów - nie musze przypominać kto strzelił bramkę dającą zwycięstwo w finale 2006:) A 2 mistrzowstwa były dziełem trio Ronaldinho-Eto-Giuly - na pewno nie było tak skuteczne i bramkostrzelne trio jak Henry-Eto-Messi ale tamto trio ma puchary na koncie a drużyna Messiego nic jeszcze nie zdobyła więc sorry...
0
Piszecie głupoty! Co chwila czytam że Samuel jest nie w formie - ma gorszy okres czy inne kryzysy - a on mimo tak słabej dyspozycji jest obecnie najlepszym strzelcem w europie - porównywanie go do Villi, Benzemy czy Torresa w chwili obecnej jest dla mnie niezrozumiałe. Na tych piłkarzy jest moda - hiszpanie pokazali się na euro a Benzema czy Aguero są "podobno" supertalentami - nie wypowiadam sie na ten temat - mają jeszcze czas. Ktoś tam napisał że Eto sprzedałby za 20 mln - kpiny!!! Eto jest obecnie najlepszy na świecie i nie rozumiem jak można go obecnie porównywać z kimkolwiek skoro nikt nie potrafi nawet zbliżyć się do jego poziomu skuteczności - fakt zazwyczaj w ciągu meczu marnuje 1, 2 a czasami 3 setki ale za to w kolejnym potrafi strzelić 2,3 albo czasem 4 bramki. Nikt tego nie przyzna bo Messi jest przecieć święty niemal w tej drużynie ale on też nie ma takiej skuteczności jak Eto - marnuje tyle samo albo więcej - przejrzyjcie wreszcie na oczy ludzie !! A sprzedać go można za minimum 35-40 mln
0
małe sprostowanie - Cristiano nie osiągnie poziomu Ronaldinho z lat 2004 i 2005 i nie osiągnie poziomu Kaki z lat 2006 2007 - o to mi chodziło.
A obecnie jest lepszy od Messiego dlatego że najlepszy klub świata jakim jest obecnie (niestety) Manchester United jest całkowicie podporządkowany jednemu piłkarzowi - bez niego traci 60% swojej mocy. A Barcelona bez Messiego? co najwyżej 30%. Messiemu za często zdarzają sie występy przeciętne niestety. Oglądając ostatni mecz ligi mistrzów man - inter - można było zaobserwowac całego Cristiano i jego styl - w pierwszej połowie - świetny, - drybling , strzały - wszystko mu wychodziło i dzięki wielkiemu szczęściu inter nie stracił gola. W drugiej natomiast popisywanie sie i nieskuteczność. A Messi tak nie gra - jemu albo wychodzi mecz - i wtedy jest bohaterem jest ok albo gra jak cień zawodnika - i wtedy do Ciebie Panie... na szczęście mamy w drużynie Eto - bo jeśli barcelona miałaby być w 100% uzależniona od messiego to naprawde kaplica....
0
Nie szanuje Cristiano za:
symulowanie
samouwielbienie
popisywanie sie
prowokowanie przeciwników
gre w Man Utd
Szanuje Cristiano za:
ilość goli jakie strzela
wkład w sukces man utd w pucharach i lidze
dość wyrównaną formę
absolutne podporządkowanie mu gry man utd
szacunek od Fergusona
ogólnie:
działa mi na nerwy
serdecznie go nie nawidze
nigdy nie osiągnie poziomu Ronaldinho i Kaki
ale niestety:
obecnie jest najlepszym piłkarzem świata
gdyby nie on to Manchester nie zdobyłby obecnie żadnych tytułów
nie zdarzają mu sie bardzo słabe mecze - co najwyżej przeciętne
jest lepszy od Messiego, Kaki, Eto i wszystkich innych
pożegnanie:
oby połamał nogi i nie mógł wrócić do wielkiej piłki !!
0
to ja wpisze moje oceny za mecz:
Valdes 7
Alves 6
Pique 5
Caceres 5
Abidal 5
Xavi 6
Busqets 4
Keita 5
Hleb 5
Iniesta 5
Eto 7
Messi 5
Henry 5
Bojan - bez oceny
zawodnikiem meczu na pewno ze strony barcy uznałbym Valdesa - uchronił nas od wyższej porażki i bronił bardzo dobrze, moim zdaniem Iniesta zagrał bardzo słabo i egoistycznie- jedyne co wywalczył przez cały mecz to karny, i może jeden dobry strzał - ale ogólnie słabo . Eto bez rewelacji ale na swoim normalnym poziomie - skuteczny i miało widoczny. Henry i Messi nie weszli w mecz i nie zdążyli sie zaaklimatyzować - słabsze występy - każdemu sie może zdażyć. Poza tym niezła gra Alvesa i Xaviego - najgorszy według mnie w barcelonie był dziś Busquets. Takie moje zdanie
0
Obecnie żaden napastnik nie gra na takim poziomie jak Eto - a już na pewno nie Benzema czy Aguero - to nie są napastnicy tego samego formatu - licze że w tym sezonie eto zdobędzie ponad 30 goli w lidze i zdobędzie złotego buta :) myśle że jedyni zawodnicy których stać obecnie na podobny poziom to Torres i Ibrahimovic - ale ich sie nie wyciągnie za żadne pieniądze :) jeśli Eto miałby troche lepszą skuteczność to w tym sezonie zdeklasowałby osiągnięcie Krystyny i strzeliłby pewnie we wszystkich rozgrywkach około 50 bramek - ale cóż nie można mieć wszystkiego - Eto the best
0
ja to widze tak - tabela strzelców na koniec sezonu :
1. Eto 29 goli
2. Messi 24 gole
3. Henry 22 gole - byłoby cudownie
albo jakby Henry zabłysnął ze dwoma hattrickami i podgonił eto w klasyfikacji to kto wie :) mam nadzieje że cała trójka będzie na podjum Pichi 2009 :] było by świetne ukoronowanie sezonu z trzema pucharami :P
0
ja obstawiam 6:0 2XMessi 2XEto i 2XHenry - nie wiele brakło i z depo by sie sprawdzilo - może tym razem sie uda
0
oczywiście marzy mi sie jak każdemu tutaj gra tak skuteczna i magiczna jak z deportivo (które miało ponoć jedną z najlepszych linii defensywnych w lidze... miała :P) ale będę zadowolony ze zwycięstwa nawet 1:0 - trzeba utrzymać obecną przewage jak najdłużej - bo jeśli teraz zacznie topnieć nawet o głupie 2 punkty to rywale do mistrzostwa mogą złapać drugi oddech i ze zdwojoną siłą mogą zacząć naciskać barcelone:)
Visca el Barca oby było 7:0:P
0
a tam - jak szaleć to szaleć - obstawiam oczko czyli 21:0 dla Barcy :) moim zdaniem w ataku dziś wybiegną Hleb-Bjan-Messi - tak mi coś podpowiada - ale i tak ktokolwiek nie zagra to będzie pogrom :)
0
Buffon
Alves
Puyol
Ferdinand
Evra
Ribery
Xavi
Senna
Messi
Eto
Ibrahimovic
:) najlepsza jedynastka według Deadcandance
0
a jeśli chodzi o napastników to obecnie nie może być innej listy
1. Samuel Eto
2. Fernando Torres
3. Zlatan Ibrahimovic
4. David Villa
5. Emmanuel Adebayor
6. Thierry Henry
0
1. Gianluigi Buffon
2. Iker Cassilas
3. Artur Boruc
4. Petr Cech
5. Victor Valdes
6. Jose Reina
7. Edvin Van der Sar
8. Tomasz Kuszczak
9. Gomes
10. Łukasz Fabiański
:):):):):)
0
Buffon, Evra, Ferdinand, Terry, Alves, Lampard, Xavi, Yaya, Messi, Eto, Kaka - w systemie 4 - 3 - 3 oczywiście :)
0
ja bym chciał żeby eto został - bo villa jest w porównaniu z nim cieniutki - ciężko obecnie o tak skutecznego napastnika jak eto - jest obecnie najlepszy i trzeba z nim przedłużyć kontrakt albo szukać bardzo młodego zastępcy - przyszłościowego - Villa jest nietrafionym wyborem moim zdaniem
0
Messi i Eto wcale aż tak źle nie grali - nie przesadzajmy - poprostu real zorganizował obrone częstochowy i dlatego było tak ciężko - najważniejsze że barca zdobyła kolejne punkty i odstawiła real :) to cieszy - byle by teraz ni spocząć na laurach - trzeba cały czas sie mobilizować i wygrać lige w kwietniu - troche marze teraz ale to jest możliwe :PPP Barca :We Are The Champions Forever
0
VV 7
Alves 7
Puyol8
mrquez 8
abidal 7
yaya 9
xavi 6
guddy 6
messi 6
henry 7
eto 6
0
wielkie święto - dawno sie tak nie cieszyłem - real zagrał jak cień druyżyny... to przypominało mi troche Barcelona - wisła na camp nou - serio - przygniatająca przewaga jaką miała barca była niesamowita - tylko szkoda że skończyło sie tylko 2:0 ale wierze że za pól roku barca pokona real jeszcze wyżej na santiago i sięgnie po mistrza - bardzo dobry mecz - Brawo Messi brawo ETO VeB
0
Barca znów deklasuje :) nie jestem zwolennikiem Guardioli ale jeśłi tak Barca będzie grała to pewnie sie do niego przekonam - mam nadzieje że złotą piłke otrzyma Eto - bo to co pokazuje w drugiej części roku 2008 to poziom niebotyczny - ostatnio hattrick - wczoraj 4 bramki aż strach pomyśleć co zrobi w kolejnym meczu - oby barca nie zwolniła tempa aż do meczu z realem - bo to będzie prawdziwa demiolka królewskich jak tak dalej pójdzie Visca el Barca
0
święta racja - rok 2008 dzieli sie na 3 etapy - w pierwszym czyli na wiosne najlepszy był ronaldo, w drugim czyli na euro najlepszy był xavi a teraz bez wątpienia króluje Eto! ciężko będzie wybrać zwycięzcę ale mam nadzieje że nie będzie nim pan Cristiano - mam odruch wymiotny jak na niego patrze - to żenada że on nie ma ani kropli samo krytyki - nie przyznaje sie do żadnego słabego występu - to nie pierwsza jego wypowiedź w której czytam że on jest NAJLEPSZY i niech sie wszyscy chowają - dupek i tyle - ETO I XAVI powinni rozstrzygnąć pierwsze miejsce między sobą :)
0
moim zdaniem najlepszy z tej 30 stki jest Eto - jeśli nie jest kontuzjowany to jest zdecydowanie najleszym napastnikiem na świecie . gra na takim samym równym poziomie bez wzg na porę roku i miejsce meczu - szkoda tylko że łapie te kontuzje - gdyby nie one to byłby zdecydowanym faworytem do nagrody !! Eto forever