0

nie ma drugiego takiego napastnika jak Eto :) - on jest najlepszy Eto Rulez !!

0

Barcelona obecnie nie ma równie bramkostrzelnego zawodnika - oprócz messiego nie ma kto zdobyć goli - jeśli barca sprzeda Eto to wątpie że jakikolwiek napastnik będzie w stanie go zastąpić - ewentualnie Henry ale on prezentuje sie dużo słabiej - jeden duży błąd Barcelona zrobiła sprzedając ronaldinho - ten będzie znacznie większy - Pep zastanów sie bo niszczysz skład...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?