1

@Gaz Kimbappe* :)

3

@Bobo25 ten to bramki walił ładne.


0

Jeżeli Gavi na święta dostał buty na rzepy, to Smith Rowe z Arsenalu pewnie dostał normalnej wielkości (długości) getry ;) Myślicie, że piłkarze chcą się dzisiaj specjalnie jakoś w ten sposób "wyróżnić" takimi niestadowymi elementami ubioru?

0

@Herato w Polsce jak coś odwalisz, to możesz uciec m.in. do Paragwaju, też nie ma ekstradycji ;)
To są po prostu regulacje umowami międzynarodowymi, a żeby takie podpisać, oba kraje muszą coś zyskać. Widać, że albo Włochom, albo Brazylii coś takiego nie pasuje i tyle.

0

@kuz *Drugi najgorszy, zaraz za Umtitim xD

0

@AmigoBlancos Stanowski osiągnął sukces tym, że w Kanale Sportowym...niewiele mówi o sporcie. Jego formaty Dziennikarskie Zero czy program z Mazurkiem starają się w lekki i żartobliwy sposób ukazywać nam wybrane absurdy pojawiające się w przestrzeni publicznej, a Hejtparki raczej częściej są z gośćmi mało związanymi ze sportem. Dlatego odnosi tym sukces, bo moim zdaniem za dużo w tym kanale jest tych wszystkich sportowych programów, analiz itd. Ja zazwyczaj oglądam Misję Futbol, program o la lidze (ale tylko fragment dot. Barcelony) i tyle z tych sportowych. Myślę, że większość osób po powrocie z pracy chce co najwyżej zobaczyć lekkiej treści i krótki 20-30 minutowy program, a nie wielogodzinne analizy "ekspertów" dot. gry Cadizu, Brighton czy c**j wie kogo.

1

@PatrychoO
ja to rozumiem tak, że przybyło ich 5 - trzech ze świata Tobey'a i dwóch ze świata Garfielda.
Swoją drogą, szkoda że nie dali kogoś jeszcze, żeby było to prawdziwe Sinister Six.

0

@BART97 i wszyscy są zawodnikami pierwszego składu, jeżeli są zdrowi...do tego Rybus, Bereszyński, Zieliński i mamy większość potencjalnej pierwszej "11".

0

@AmigoBlancos miał tu pewnie na myśli Mendesa…

0

Nawałka jako trener na stałe nie jest moim zdaniem najlepszym wyborem, ale jako trener tymczasowy na baraże i ew. Mundial już jak najbardziej. Nasza kadra w dalszym ciągu w dużej mierze bazuje na jego graczach, których zna. Wybranie nowego trenera, który od razu miałby grać baraże? Średnio to widzę…a tak byłby to najlepszy możliwy wybór na nadchodzące spotkania (albo najlepszy wybór ze złych opcji), a także dałoby czas na wybranie następnego selekcjonera.

3

Barcelonie i wszystkim kibicom życzę pod choinkę nowego wychowanka o talencie Ronaldinho i mentalu Braithwaite'a. Taki ktoś mógłby podjąć rywalizację z legendą Leo Messi'ego.

2

@kamyk_23 @Jasieex
chcieliśmy w tym roku wyjątkowe święta...to będą wyjątkowe. Tak bywa, trochę roboty nadgonię w czasie świąt, to na długi weekend Trzech Króli może gdzieś rodzinnie wyskoczymy ;)

1

@kamyk_23 ja w tym roku miałem lecieć do Portugalii na święta z rodziną, ale PCR mamy wyszedł pozytywnie, także w tym roku spędzam święta samemu z 12 drinkami zamiast 12 potrawami ;)

0

Trochę niski chyba na środkowego obrońcę?

0

@KaammiilM1206 nas nie stać na transfery, które mogą się udać...my musimy robić transfery, które na pewno wyjdą.

3

@Colin94 kup i powiedz, że udało Ci się zaoszczędzić mnóstwo $$$, bo zamiast komputera gamingowego kupiłeś znacznie tańszą konsolę ;)

1

Co do kontraktu Dembele z hejtem polecam zaczekać do ogłoszenia/pojawienia się szczegółów, bo jeżeli np. utrzymali mu wynagrodzenie, ale 70% uzależnili od "wyjściówek" czy czegoś takiego, to ja mimo wszystko byłbym zadowolony.

0

Do jego sytuacji chyba idealnie pasuje cytat: "Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur."
https://transfery.info/aktualnosci/ilaix-moriba-chce-wrocic-do-fc-barcelony/159409

1

@william_wallace tylko idiota by poszedł walczyć...serio, ludzie nie mają pojęcia czym dzisiaj jest wojsko...jeden dron rozwaliłby spokojnie z 1000 takich "żołnierzy" poborowych na polu walki...z resztą nie będzie stricte żadnego "frontu", dzisiaj jednostki wojskowe są raczej rozproszone na bataliony i mniej. Najważniejsza jest dzisiaj technologia, liczba wojska (masa) nie ma praktycznie żadnego znaczenia, stanowi tylko łatwy cel. Poczytajcie/posłuchajcie sobie np. o Armii Nowego Wzoru.

0

Reprezentacja Polski kolejny raz wygrywa losowanie. Gratulujemy ;)

0

@A4ron dobiorą jeszcze z 3-4 Portugalczyków i wtedy już na pewno ruszą do przodu...

1

@Rothan1 wydaje się szybki, nie boi się pojedynków 1 vs 1, technicznie tragedii nie ma, ma liczby w stosunkowo słabym zespole...

0

jak szukamy opcji budżetowej do lata na "9" i zawodnika, który potem będzie wartościowym rezerwowym to może Emmanuel Dennis? Tylko pytanie, czy teraz nie zażądają za niego z 30-40 mln euro, mimo iż tyle wart na pewno nie jest na ten moment :(

7

@Zbyszard Masz rację, nie schodzi poniżej poziomu...niestety nie wchodzi też powyżej swojego obecnego poziomu, który jest delikatnie mówiąc bardzo niski.

5

Ja tam nie wierzę w ten transfer...bo kupno (a raczej zakontraktowanie) Onany byłoby zbyt inteligentną i logiczną opcją jak na standardy tego klubu...tu wszystko po prostu musi stać na głowie...

0

@PatrychoO no i dokładnie jak napisałem, var i tak będzie weryfikował, więc na jedno wychodzi.

0

@ViscaDelFritz1983 przy varze ma to jakiś sens? przecież w każdej sytuacji, gdzie sędzie by uznawał na tej podstawie bramkę, to raczej poprosi i tak o weryfikację var.

2

@matirix20 nie warto marnować na marzeń na jakiś klub piłkarski, fajnie jakby tu grał, ale marzenia warto poświęcić na coś dla siebie i bliskich ;)

0

@Worny dostał nowy kontakt, to teraz będzie jak Umtiti xD

0

@Vebrol czyli twoim zdaniem Lewandowski powinien całą karierę grać w Zniczu Pruszków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?