Destroyer_of_Worlds
Dołączył/a: luty 2021
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz ale zapominasz, że tam Real był wzmocniony brakiem CR7.
0
@Gall bo reszta trenerów miała w miarę długą przerwę pomiędzy wygranymi z różnymi klubami.
1
@Jakchcesz w praktyce mogła to być tylko jedna z kombinacji:
1) José Mourinho FC Porto, Inter Mediolan 2004, 2010
2) Ottmar Hitzfeld Borussia Dortmund, Bayern Monachium 1997, 2001
i chyba żadnej nie ma, Quaresma do Porto przyszedł dopiero po sezonie 2003/04.
1
Można frajersko zremisować 4-4 w Pucharze Króla na własnym stadionie? można, ale wtedy trzeba wygrać na wyjeździe. To się nazywa odpowiedzialność.
0
@MesQueUnClub96 tam by się przydał Pablo Maffeo na Viniciusa ;)
0
to skoro dzisiaj Laskowski, to nasz jutro Szpaku skomentuje?
0
który to stacja już dzisiaj na drodze krzyżowej męczennika?
0
@ACMaldini3 linie bramkowe usuną i będą na oko oceniać czy bramkarz stał na lini xD
1
Wiadomo, że to nie poziom gry najlepszych "9" w historii, ale proszę o taką formę strzelecką jak teraz mają "fałszywe" hiszpańskie "9", tj. Oyarzabal i Ferran za rok podczas Mundialu. Do tego zdrowie reszty i mamy zdecydowanego faworyta tego turnieju.
4
@Firestone ale jednak bardziej się kompromitowała.
0
Po co ta Pogoń w ogóle się pcha do europejskich pucharów? żeby znowu w 3 rundzie el. LKE dostać od jakiś randomowych jaśków? Dla dobra polskiej piłki, oby Legia wygrała PP, żeby dalej polskie drużyny grały na wiosnę w pucharach i budowały rankingi klubowe.
0
@comtedurgell wnieś aportem do jakiejś spółki i po problemie.
0
Ma ktoś do polecenia jakieś miejsce, gdzie można zamówić czerwone (a de facto wręcz takie wiśniowe) soczewki korekcyjne przeciwsłoneczne na wymiar? wiem, że dokładnie takich zapewne nikt nie szukał, ale może ktoś orientuje się gdzie jest chociaż duży wybór?
oprawek ze szkłami jakie chcę nie mam szans znaleźć i kupić, ale pojedynczo już (oprawki i soczewki) jest jakaś szansa może.
2
Czytając dzisiejsze uzasadnienie Sądu w sprawie Ziobry kurwica człowieka bierze, jak niegospodarni są politycy...mieli człowieka do przesłuchania, to sobie wymyślili z dupy wniosek o areszt (który jak wiadomo generuje koszty: uchylenie immunitetu, wniosek do Sądu, rozpatrzenie etc.) bo się unieśli dumą, że ich Ziobro zlekceważył. Wniosek ten nie tylko został rozpoznany negatywnie przez Sąd, ale jednocześnie w uzasadnieniu Sąd stwierdził, że świadek został doprowadzony przed komisję, co oznacza....że teraz muszą go znowu "normalnie" wezwać, a dopiero ew. potem powtarzać procedurę doprowadzenia, co wygeneruje znowu wielkie koszty pracy administracyjnej i pracy służb, a przesłuchanie świadka odbędzie się pewnie najwcześniej na jesieni, jak nie później, bo jak Ziobro będzie mądry, to w międzyczasie dostanie zwolnienie lekarskie od lekarza sądowego... Więc koniec końców, członkowie komisji, którym płacimy jako podatnicy spore pieniądze, z uwagi na swoją "dumę" nie przesłuchali świadka i spowodowali już stratę skarbu państwa na niepotrzebne dziesiątki tysięcy złotych (która finalnie wyniesienie dużo więcej), a także odwlekli ew. termin następnego przesłuchania o wiele miesięcy (oby nie lat). Katastrofa.
0
Wszystkim zachwyconym dzisiejszym długim jasnym dniem pragnę przypomnieć, iż to czas zimowy jest standardowym/podstawowym czasem obowiązującym w Polsce. Oznacza to ni mniej ni więcej, że gdybyśmy znieśli zmianę czasu (co wiele osób postuluje), to cały rok byśmy musieli się męczyć z tym tzw. czasem zimowym.
Z tego też powodu (powzięcia takiej informacji) zmieniłem swoje nastawienie i jestem gorącym orędownikiem pozostawienia zmiany czasu w Polsce ;)
0
@Azazel_Pazuzu niech awansują do finału, warto wykorzystać ten sezon by maksymalnie poprawić bilans w klasykach.
1
@MOLESTA do rejestracji zawodników w europejskich pucharach też jest to istotne. Real nie ma praktycznie wychowanków, dlatego nie może budować szerokiej kadry na rozgrywki LM.
0
@takisobiektos a jakie Hazard miał liczby w Chelsea...i co z tego?
0
@Eklerek a co to za różnica czy były argumenty czy nie? liczy się tylko efekt, a do efektu można sobie dowolną historię dopisać. Ruben Dias kosztował bardziej chore pieniądze zważywszy na pozycję, ale jednak się opłaciło, to dobry transfer.
0
@Eklerek jak Mbappe, raz trafisz, a raz nie. Gdybyśmy nie przepalili pieniędzy na Dembele i Coutinho, tylko wyłożyli 180 mln na Mbappe, to dziś mówilibyśmy o geniuszu Bartomeu, a nie o flopach. Każdy transfer to ryzyko.
1
@barcelonaLM mecz z Bibao będzie dla nas towarzyski, mistrzostwo zapewnimy sobie w 36 kolejce.
2
@takisobiektos tak jak Coutinho 135 xD
0
Odklejeńcy oczywiście widzieli aktualne badania piłkarzy, wyniki treningowe, znają założenia na kolejne mecze i na podstawie tych zweryfikowanych szczegółowych informacji słusznie krytykują decyzje Flicka o zmianach...
2
@Eto'o9 R10 jeszcze chyba możesz edytować komentarz, ratuj reputację xD
0
@Roobo wrzuć nam proszę tu screeny z badań i wyników treningowych piłkarzy, żeby ktoś Ciebie posądził o to, że rzucasz twierdzeniami wyjętymi z dupy.
0
Araujo ze swoją inteligencją boiskową idealnie by pasował do Viniciusa i Realu.
2
ale co ci wszyscy odklejeńcy się rozpisywali jaki Araujo jest idealny do drużyny Flicka, to ich. 2/3 występy to więcej szkodzi niż pomaga.
0
Miejmy nadzieję, że opłacenie tej klauzuli strachu mieści się w FFP Girony, bo inaczej Tabas i tak zablokuje dzisiejszą grę Romeu mimo wykonania płatności xD
1
@Kapitan hawk tylko Szantusz.
0
@damian16161212 ale co za problem, nie jest bezwzględna, niech zapłacą i jej nie ma.