0

@MesQueUnClub_87 nie sciemniaj, że po filmie nie obczaiłes wyników i nie przeczytałeś nagłówków w necie. Jeśli sprawdziłeś jedno a sprawdziłeś to i drugie z automatu poszło. No chyba, że film był równie denny co mecz i usnoles. Nie kupuje tej bajki:)

3

@Kgorecki2500 ciekawe ujęcia. Obrob troszkę bardziej pod sepia. Dodaj cieni.

1

@Rastafarnianin w takim razie. Szczęścia i zdrowia życzę.

0

Urodzeni 25 marca
Elton John (1947)
Władimir Kliczko (1976)

1

Wlasnie trwa zbiorowy masochizm użytkowników la bamby.

1

@DiSBlaDE Brak rzek i jezior.

2

Malta ma jednak słabe strony.

2

@Jakchcesz dogrywa właśnie jest.

1

@wojopancer 101 poniedzialek

0

@FCB_dimiC
Skuteczny jest tylko claymore.

0

@FcPortoFan1999 tu zadne przebudowy nic nie zmienia. Ten beton trzeba skruszyć i nowe fundamenty postawić.

1

@FanBarcy22 Należy uwzględnić cło (10%), VAT (19%) i akcyzę, która zależy od pojemności silnika. Do tego wymagają modyfikacji, aby spełniały europejskie normy( np lampy)

https://amerykacars.pl/kalkulator/

Tu masz elegancki kalkulatorek który wszystko Ci policzy.

0

@Kluivert_P użytkownicy IS, FB, NK olx
Hmm to musi być prawda.

2

@esem91 Nikt z nas nie pęka, chociaż krucho jest.
Wzgórza przejdziemy wodą popijemy,

0

@Danny Gaucho o kurna lekko półfinał bierzemy.

1

@Kapitan hawk czujna bestia z Ciebie. Gdzie kom odnośnie żucia gumy była znikoma. Ale jak widać to i tak za wysokie progi.

2

Trzeba nie mieć boga w sercu by porównywać kawę z herbatą.

1

@YeastMoss witamy w szczęśliwej miodem płynącej erupie.

1

@Danny Gaucho dzięki, nie ma tak źle.

1

@Danny Gaucho a ja kojarzę z reprezentacji Czech owszem Koller ale przedewszystkim Pavel Nedved. Ale to on słabo z dorobkiem bramkowym na poziomie 15+ chyba. Ale lubialem gościa oglądać na boisku.

0

@FcPortoFan1999 to się wszystko sprawdzi.

0

@barcelonaLM Jan jak to Jan ale Tomaszewski już dawno powinien mieć zakaz głosu i spędzać resztę swoich dni w Karkonoszach.

0

@FcPortoFan1999
#ImpossibleFcPortoFan199

0

@FcPortoFan1999 o której idziesz spać, albo czy w ogóle?

1

@Ojciec5tkidzieci ale tą historię którą chce by przybliży autor wpisu jest bardziej makabryczna.

0

@BorzyKrzys ok trochę to potrwa ale znajdę.

2

@Commando akurat słucham i czytam codzień kryminalne historie. Dla mnie to jest nowosc w tym ta historia. Ale jest historia z naszego kochanego kraju nie mniej przerażająca.
Historia że Śląska lata 1900 około brutalnego zabójstwa.

Mam gdzieś tą historię zapisaną.
Jak znajdę dam Ci znać.

0

@BorzyKrzys kocham ten klimat.
Ale wiesz co jest najgorsze...
Z punnktu widzenia rodziny to oczywiste. Ale dla nas takich kompletnie postronnych osób. Gdy sobie to wyobrazimy gdy sie w czujemy w ten dramat, wtedy uświadamiasz sobie, ze nie ma żadnych bogów, przeznaczenia itd. Totalna losowość zdarzeń.

0

@July_6_BcN pewnie nie, trudno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?