DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37914 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 nie sciemniaj, że po filmie nie obczaiłes wyników i nie przeczytałeś nagłówków w necie. Jeśli sprawdziłeś jedno a sprawdziłeś to i drugie z automatu poszło. No chyba, że film był równie denny co mecz i usnoles. Nie kupuje tej bajki:)
3
@Kgorecki2500 ciekawe ujęcia. Obrob troszkę bardziej pod sepia. Dodaj cieni.
1
@Rastafarnianin w takim razie. Szczęścia i zdrowia życzę.
0
Urodzeni 25 marca
Elton John (1947)
Władimir Kliczko (1976)
1
Wlasnie trwa zbiorowy masochizm użytkowników la bamby.
1
@DiSBlaDE Brak rzek i jezior.
2
Malta ma jednak słabe strony.
2
@Jakchcesz dogrywa właśnie jest.
1
@wojopancer 101 poniedzialek
0
@FCB_dimiC
Skuteczny jest tylko claymore.
0
@FcPortoFan1999 tu zadne przebudowy nic nie zmienia. Ten beton trzeba skruszyć i nowe fundamenty postawić.
1
@FanBarcy22 Należy uwzględnić cło (10%), VAT (19%) i akcyzę, która zależy od pojemności silnika. Do tego wymagają modyfikacji, aby spełniały europejskie normy( np lampy)
https://amerykacars.pl/kalkulator/
Tu masz elegancki kalkulatorek który wszystko Ci policzy.
0
@Kluivert_P użytkownicy IS, FB, NK olx
Hmm to musi być prawda.
2
@esem91 Nikt z nas nie pęka, chociaż krucho jest.
Wzgórza przejdziemy wodą popijemy,
0
@Danny Gaucho o kurna lekko półfinał bierzemy.
1
@Kapitan hawk czujna bestia z Ciebie. Gdzie kom odnośnie żucia gumy była znikoma. Ale jak widać to i tak za wysokie progi.
2
Trzeba nie mieć boga w sercu by porównywać kawę z herbatą.
1
@YeastMoss witamy w szczęśliwej miodem płynącej erupie.
1
@Danny Gaucho dzięki, nie ma tak źle.
1
@Danny Gaucho a ja kojarzę z reprezentacji Czech owszem Koller ale przedewszystkim Pavel Nedved. Ale to on słabo z dorobkiem bramkowym na poziomie 15+ chyba. Ale lubialem gościa oglądać na boisku.
0
@FcPortoFan1999 to się wszystko sprawdzi.
0
@barcelonaLM Jan jak to Jan ale Tomaszewski już dawno powinien mieć zakaz głosu i spędzać resztę swoich dni w Karkonoszach.
0
@FcPortoFan1999
#ImpossibleFcPortoFan199
0
@FcPortoFan1999 o której idziesz spać, albo czy w ogóle?
1
@Ojciec5tkidzieci ale tą historię którą chce by przybliży autor wpisu jest bardziej makabryczna.
0
@BorzyKrzys ok trochę to potrwa ale znajdę.
2
@Commando akurat słucham i czytam codzień kryminalne historie. Dla mnie to jest nowosc w tym ta historia. Ale jest historia z naszego kochanego kraju nie mniej przerażająca.
Historia że Śląska lata 1900 około brutalnego zabójstwa.
Mam gdzieś tą historię zapisaną.
Jak znajdę dam Ci znać.
0
@BorzyKrzys kocham ten klimat.
Ale wiesz co jest najgorsze...
Z punnktu widzenia rodziny to oczywiste. Ale dla nas takich kompletnie postronnych osób. Gdy sobie to wyobrazimy gdy sie w czujemy w ten dramat, wtedy uświadamiasz sobie, ze nie ma żadnych bogów, przeznaczenia itd. Totalna losowość zdarzeń.
1
@lithotripter
https://www.filmweb.pl/film/Glass+Onion%3A+Film+z+serii+%22Na+no%C5%BCe%22-2022-876242
Około pierwszych 10-15 minut filmu.
0
@July_6_BcN pewnie nie, trudno.