DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FabianekMrozek
Wszystkie modele symulacyjne mówią, że FabianMrozek kompletnie nie nadaje sie analityka, jedna wielka pomyłka z niego.
0
@BorzyKrzys znam dziesiątki jak nie setki różnych niewyjaśnionych albo wyjaśnionych i makabrycznych historii.
4
@Ojciec5tkidzieci @Comentateiro pyta którego wieku, te lata 90.
2
@BorzyKrzys wrzuć tą historię.
3 czerwca 1992 roku w Springfield w zaginęły trzy kobiety – Sherrill Levitt, jej córka Suzie Streeter i przyjaciółka Stacy McCall. Ich dom był nienaruszony, a wszystkie rzeczy osobiste zostały na miejscu.
Do dziś najbardziej tajemniczą sprawa w historii USA.
Albo historie o Jennifer Fairgate
1
@wpwelement dzięki za odp. Czasami jest tak, że nawet jednego użytkownika nie da się oznaczyć( nick się nie podświetla)
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 niemożliwe nie istnieje.
0
@wpwelement czyli cała drama odnośni się do już zarejestrowanych użytkowników, kiedy to minie?
Czy użytkownik za np: 2-6 miesiące który wcześniej ( przed problemem) się nie logował będzie musiał te czynności i tak wykonać?
0
@wpwelement czyli jak dobrze rozumuje. Włączam nowo zakupiony tel/laptop i ten problem nie występuje?
0
@FcPortoFan1999 oczywiście, ze nie odpisze...
Standard.
Nigdy nie awansuje.
0
@wpwelement a do kiedy te fikołki z LR potrwają?
2
@Danny Gaucho spiż zna bardzo dobrze ale od drugiej strony. Czyli ul. Gliwickiej.
0
@FcPortoFan1999 o kurna to niektórzy już nigdy się nie zalogują na LR.
0
@adamek20151 ale ja temat ogarnąłem od razu. Nie w tym problem. Z tego co widać spora grupa osób ma nadal problem. Więc grzecznie pytam kiedy.
0
@wpwelement @Moderacja jak długo planujecie podtrzymywać zamieszanie z swobodnym dostępem do LR.
0
@Eklerek pytałeś jak obstawiać. Od razu odpisałem jak. Trzeba było korzystać.
1
@Eklerek
A ty jak tam ze swoją bukmacherką na wyższym poziomie?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417605#comment-15417605
U mnie za 5zl weszło, bo wiesz jestem amatorem. Jak sie nauczę to będę stawiać za 50zł.
https://ibb.co/YB9V9Bkr
1
@macio_944 okłamujesz rzeczywistość.
@jowita nie marnuje jedzenia.
Zapomnij, że zjesz cokolwiek zanim zostanie podane na stół.
0
@mekston gdyby tylko czytał to co pisze a nie unosił się ambicj.
1
@Ramon_Villaverde wątpię.
0
@messi33 czyli gdzie?
0
@MesQueUnClub96 taaa co jeszcze powiesz ciekawego.
0
@misterio on jest większym siedzi od x lat w tym.
0
@mekston nie, bo to... :D
0
@Eklerek amatorze spóźniłeś się. Ehh ale ty jesteś stary wyjadacz w bukmacherce. Zapewne to przewidziałeś.
1
@misterio jak bedzie 2:0,to nawet ten farciacki klub już z tego nie wyjdzie.
1
@Eklerek jak pisałem teraz twoja szansa.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417605#comment-15417609
0
@barcelonaLM walkę o 1pkt to maks.
1
Madrycioki stracą pkt jak nie dziś to w sobotę.
0
@UriBoyka na dożynkach się lata plus 40% z wiatrem w plecy. Ciężko z tym wygrać.
0
@quritto piękna idea.