2

@FabianekMrozek
Wszystkie modele symulacyjne mówią, że FabianMrozek kompletnie nie nadaje sie analityka, jedna wielka pomyłka z niego.


0

@BorzyKrzys znam dziesiątki jak nie setki różnych niewyjaśnionych albo wyjaśnionych i makabrycznych historii.

4

@Ojciec5tkidzieci @Comentateiro pyta którego wieku, te lata 90.

2

@BorzyKrzys wrzuć tą historię.

3 czerwca 1992 roku w Springfield w zaginęły trzy kobiety – Sherrill Levitt, jej córka Suzie Streeter i przyjaciółka Stacy McCall. Ich dom był nienaruszony, a wszystkie rzeczy osobiste zostały na miejscu.
Do dziś najbardziej tajemniczą sprawa w historii USA.

Albo historie o Jennifer Fairgate

1

@wpwelement dzięki za odp. Czasami jest tak, że nawet jednego użytkownika nie da się oznaczyć( nick się nie podświetla)
@FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 niemożliwe nie istnieje.

0

@wpwelement czyli cała drama odnośni się do już zarejestrowanych użytkowników, kiedy to minie?
Czy użytkownik za np: 2-6 miesiące który wcześniej ( przed problemem) się nie logował będzie musiał te czynności i tak wykonać?


0

@wpwelement czyli jak dobrze rozumuje. Włączam nowo zakupiony tel/laptop i ten problem nie występuje?

0

@FcPortoFan1999 oczywiście, ze nie odpisze...
Standard.
Nigdy nie awansuje.

0

@wpwelement a do kiedy te fikołki z LR potrwają?

2

@Danny Gaucho spiż zna bardzo dobrze ale od drugiej strony. Czyli ul. Gliwickiej.

0

@FcPortoFan1999 o kurna to niektórzy już nigdy się nie zalogują na LR.

0

@adamek20151 ale ja temat ogarnąłem od razu. Nie w tym problem. Z tego co widać spora grupa osób ma nadal problem. Więc grzecznie pytam kiedy.

0

@wpwelement @Moderacja jak długo planujecie podtrzymywać zamieszanie z swobodnym dostępem do LR.

0

@Eklerek pytałeś jak obstawiać. Od razu odpisałem jak. Trzeba było korzystać.

1

@Eklerek
A ty jak tam ze swoją bukmacherką na wyższym poziomie?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417605#comment-15417605
U mnie za 5zl weszło, bo wiesz jestem amatorem. Jak sie nauczę to będę stawiać za 50zł.

https://ibb.co/YB9V9Bkr

1

@macio_944 okłamujesz rzeczywistość.
@jowita nie marnuje jedzenia.

Zapomnij, że zjesz cokolwiek zanim zostanie podane na stół.

0

@mekston gdyby tylko czytał to co pisze a nie unosił się ambicj.

1

@Ramon_Villaverde wątpię.

0

@messi33 czyli gdzie?

0

@MesQueUnClub96 taaa co jeszcze powiesz ciekawego.

0

@misterio on jest większym siedzi od x lat w tym.

0

@mekston nie, bo to... :D

0

@Eklerek amatorze spóźniłeś się. Ehh ale ty jesteś stary wyjadacz w bukmacherce. Zapewne to przewidziałeś.

1

@misterio jak bedzie 2:0,to nawet ten farciacki klub już z tego nie wyjdzie.

1

0

@barcelonaLM walkę o 1pkt to maks.

1

Madrycioki stracą pkt jak nie dziś to w sobotę.

0

@UriBoyka na dożynkach się lata plus 40% z wiatrem w plecy. Ciężko z tym wygrać.

0

@quritto piękna idea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?