0

Bardzo ładnie tak trzymać ;) VeB!!

0

Ja też się cieszę że wracają do zdrowia i oby nie było tylu kontuzji :) Czekam i wierzę w Abidala ;> Vamos!!!

0

Fanatyk

Zgadzam się z tobą w 100% VeB!! i pozdro ;p

0

cieszę się niezmiernie że wygraliśmy i wierzyłem do końca spotkania a miewałem takie komentarze ''Już po meczu będzie remis i real wygra'' A mnie nie dawało to satysfakcji i zawsze wierzę bez względu na wszystko. Pochwalam cały zespół i Ibrę Vamos !! :)

0

Ja też się cieszę że jesteśmy jak na razie liderem i myśle że tak zostanie ;]

0

Moim zdaniem to był jeden z lepszych meczów ibry Vamos :)

A co do fałli w tym meczu to zadziwiło mnie że sędzia nie odgwizdał faulu na Henrym. ;/ pozdro Vamos Barca ;))

0

bartopiłkarz

Bardzo śmieszne ;p pozdro Vamos

0

Zlatan odtworzył wynik a potem zmiana za bojana piekne podanie iniesty i gol koniec 2-0 Vamos pzdr ;)

0

Minuta podajrze 78

0

I odrazu zszedł i podziekowania na ławce :) IBRA!!

0

Zlatan !!! gooll jak ja się ciesze VeB

0

Dajcie spokój moim Zdaniem bedzie dobrze :)

0

no i koniec 1 połowy ale w drugiej bedzie się działo Vamos !

0

Katiusza

Też wielkie dzieki Vamos Barca ;)

0

Bardzo dobry skład i jest Henry:) dobrze że pique niema niech sobie chłopak odpocznie... Bardzo dobrze napisane wraca wielkie Tridente ;) Vamos Barca ;] i licze że w tym meczu ibra pokaże na co go stać pozdro ;p

0

właśnie lepiej niech odpocznie... ;))

0

Jak przejdzie to dobrze chociaż nie za bardzo go chcę ale zawsze to jakieś wzmocnienie a jak nie to nich zostanie w niemczech dlatego bo trochę mi go szkoda z całym szacunkiem ale w realu się zmarnuje robben dobrze mu powiedział :) Są też inni piłkarze a nie tylko on :] pozdro...

A co do wypowiedzi santiago to zgadzam się z Ibrahimoviciem ;)

0

ZIBRA

hehe Vamos pzdr ;)

0

A ja myśle że wygramy i szczerze w to wierzę , Vamos Barca :]

0

Vamos Regal Barca ładny mecz w ich wykonaniu :)

0

wierze w nas Wamos Barca ;]

0

z całym szacunkiem niech się odpi*** od naszego pepa

0

Vamos Barca pozdro :]

0

u99artur1

Dzięki wielkie ;p VeB!!

0

Mam pytanko kiedy jest mecz realu z getafe? Ja myśle że jutro z tego co się dowiedziałem ;) Myśle że jak my wygramy to real się wkurzy, ale ja wierze w nas.. i getafe może zremisuje z realem to bedziemy mieli pozycję lidera :) jeszcze jedno jaki jest nastepny mecz nasz? bo z tego co zrozumiałem to real gra z athletico to może powiększymy przewagę :) pzdr veB!!

0

dredowawrozka

Może się pomyliłem o kilka literówek ale starałem się przedstawić argument ;p

0

KanonierTH1411

A skąd jesteś tego taki pewiem ;)

A jeżeli tak myśle jesteś kibicem Arsenalu to nie ta strona a jeżeli przyszłeś komentować nas to z całym szacunkiem nie kompromituj się :D veb ;]

0

Lucky

Mnie też to bardzo niepokoi ale veB ;p

Wygramy:))

0

hehe w kinach jak jakiś film ;p ale ja będę kibicował naszym oglądając mecz w tv albo w necie ;)

0

Armandi

Snejder gra w interze ;p

A moim zdaniem transfer któy udał się man city to Barry.A

Ale visca el barca i pozdro ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?