DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo ładnie tak trzymać ;) VeB!!
0
Ja też się cieszę że wracają do zdrowia i oby nie było tylu kontuzji :) Czekam i wierzę w Abidala ;> Vamos!!!
0
Fanatyk
Zgadzam się z tobą w 100% VeB!! i pozdro ;p
0
cieszę się niezmiernie że wygraliśmy i wierzyłem do końca spotkania a miewałem takie komentarze ''Już po meczu będzie remis i real wygra'' A mnie nie dawało to satysfakcji i zawsze wierzę bez względu na wszystko. Pochwalam cały zespół i Ibrę Vamos !! :)
0
Ja też się cieszę że jesteśmy jak na razie liderem i myśle że tak zostanie ;]
0
Moim zdaniem to był jeden z lepszych meczów ibry Vamos :)
A co do fałli w tym meczu to zadziwiło mnie że sędzia nie odgwizdał faulu na Henrym. ;/ pozdro Vamos Barca ;))
0
bartopiłkarz
Bardzo śmieszne ;p pozdro Vamos
0
Zlatan odtworzył wynik a potem zmiana za bojana piekne podanie iniesty i gol koniec 2-0 Vamos pzdr ;)
0
Minuta podajrze 78
0
I odrazu zszedł i podziekowania na ławce :) IBRA!!
0
Zlatan !!! gooll jak ja się ciesze VeB
0
Dajcie spokój moim Zdaniem bedzie dobrze :)
0
no i koniec 1 połowy ale w drugiej bedzie się działo Vamos !
0
Katiusza
Też wielkie dzieki Vamos Barca ;)
0
Bardzo dobry skład i jest Henry:) dobrze że pique niema niech sobie chłopak odpocznie... Bardzo dobrze napisane wraca wielkie Tridente ;) Vamos Barca ;] i licze że w tym meczu ibra pokaże na co go stać pozdro ;p
0
właśnie lepiej niech odpocznie... ;))
0
Jak przejdzie to dobrze chociaż nie za bardzo go chcę ale zawsze to jakieś wzmocnienie a jak nie to nich zostanie w niemczech dlatego bo trochę mi go szkoda z całym szacunkiem ale w realu się zmarnuje robben dobrze mu powiedział :) Są też inni piłkarze a nie tylko on :] pozdro...
A co do wypowiedzi santiago to zgadzam się z Ibrahimoviciem ;)
0
ZIBRA
hehe Vamos pzdr ;)
0
A ja myśle że wygramy i szczerze w to wierzę , Vamos Barca :]
0
Vamos Regal Barca ładny mecz w ich wykonaniu :)
0
wierze w nas Wamos Barca ;]
0
z całym szacunkiem niech się odpi*** od naszego pepa
0
Vamos Barca pozdro :]
0
u99artur1
Dzięki wielkie ;p VeB!!
0
Mam pytanko kiedy jest mecz realu z getafe? Ja myśle że jutro z tego co się dowiedziałem ;) Myśle że jak my wygramy to real się wkurzy, ale ja wierze w nas.. i getafe może zremisuje z realem to bedziemy mieli pozycję lidera :) jeszcze jedno jaki jest nastepny mecz nasz? bo z tego co zrozumiałem to real gra z athletico to może powiększymy przewagę :) pzdr veB!!
0
dredowawrozka
Może się pomyliłem o kilka literówek ale starałem się przedstawić argument ;p
0
KanonierTH1411
A skąd jesteś tego taki pewiem ;)
A jeżeli tak myśle jesteś kibicem Arsenalu to nie ta strona a jeżeli przyszłeś komentować nas to z całym szacunkiem nie kompromituj się :D veb ;]
0
Lucky
Mnie też to bardzo niepokoi ale veB ;p
Wygramy:))
0
hehe w kinach jak jakiś film ;p ale ja będę kibicował naszym oglądając mecz w tv albo w necie ;)
0
Armandi
Snejder gra w interze ;p
A moim zdaniem transfer któy udał się man city to Barry.A
Ale visca el barca i pozdro ;))