0

sorki za powtóżenie wyrazu :)

0

Cieżki mecz ale myślę że wygramy ;] mamy przecież pełny prawie pełny skład tylko brak iniesty veB !!

0

z ja myślę że chyba zagra ;) veB !

0

Dobrze że zostaje :) zgadzam się z qbarca

0

Dobrze wiedzieć ładny artykuł ale po co pinto na zdjęciu ? ;) Może po to że Valdes zawsze jest to może dla odmiany pinto :)

0

ja nie chcę żeby odchodził veb ;)

0

JimMorrisonFCB

Też się z tobą zgadzam :) veB

0

tak ja tę przysłowie :) Vamos ;]

0

la liga fan

tak jestem tego samego zdania veB :))

0

matchew90

Myśle że z pewnością tak Vamos Barca ;)

0

ciesze się że jest wszystko w porzątku jeszcze tylko iniesta i pełen skład a co do tematu myślę że bedzie cieżko ale wygramy.. :)

0

ja też jestem dobrej myśli że wygramy visca el barca / catalunya :]

0

super ;p veb :)

0

Nasz najlepszy messi skromny jak zwykle ale wierzę w nas i wygramy z arsenalem tak myśle VeB :>

0

zielonyzielony

Ja też bym chciał żeby henry został ... VeB :))

0

leito

Heh ;d to powiem żeby był ban :D pozdro :)

0

hehe w 2 filmiku komentatorzy są super :) A tak na inny temat ma ktoś konto na ligamistrzów.com bo ja chciałbym usunąć koleżanki a niewiem jak ;/ pozdro i Veb ;]

0

ciekawy wywiad Vamos Barca i liczę że wygramy z Arsenalem ;)

0

nie jest dobrze ale pewnie keita zagra i xavi zdrowy więc nie jest najgorzej veB ;]

0

kretoszczurmks

:) no co veB ;]

0

już zdjęcie jest zmienione ;) a co do tematu podobają mi się wypowiedzi naszych i więrzę w nich veB pozdro :)

0

troche nie na temat ale sądzę że wygramy mecz z arsenalem nie będzie łatwo ale wierzę... :)

0

:/ zobaczymy ... ;p

0

kavulo

Wiedziałem że się bedą cieszyć ale jak iniesta nie zagra to cesc też to bedą równiejsze szanse:) veB i wierzę w nasze zwycięstwo ...

0

no i super na arsenal ;/ ale mam nadzieje że szybko wyjdzie z tego :)

0

a dla mnie ten mecz był słabszy ale nie najgorszy i druga połowa była lux ładna wypowiedz pepa i pozdro :)

0

dziękuję za bramkę vamos barca i dzięki za przeklej ;)

0

Dziekuję za uwagę Vamos i szykujmy się na arsenal a liczę że wygramy VeB ;}

0

weterman

zgadzam się vamos :)

0

dziękuję vamos :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?