DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sorki za powtóżenie wyrazu :)
0
Cieżki mecz ale myślę że wygramy ;] mamy przecież pełny prawie pełny skład tylko brak iniesty veB !!
0
z ja myślę że chyba zagra ;) veB !
0
Dobrze że zostaje :) zgadzam się z qbarca
0
Dobrze wiedzieć ładny artykuł ale po co pinto na zdjęciu ? ;) Może po to że Valdes zawsze jest to może dla odmiany pinto :)
0
ja nie chcę żeby odchodził veb ;)
0
JimMorrisonFCB
Też się z tobą zgadzam :) veB
0
tak ja tę przysłowie :) Vamos ;]
0
la liga fan
tak jestem tego samego zdania veB :))
0
matchew90
Myśle że z pewnością tak Vamos Barca ;)
0
ciesze się że jest wszystko w porzątku jeszcze tylko iniesta i pełen skład a co do tematu myślę że bedzie cieżko ale wygramy.. :)
0
ja też jestem dobrej myśli że wygramy visca el barca / catalunya :]
0
super ;p veb :)
0
Nasz najlepszy messi skromny jak zwykle ale wierzę w nas i wygramy z arsenalem tak myśle VeB :>
0
zielonyzielony
Ja też bym chciał żeby henry został ... VeB :))
0
leito
Heh ;d to powiem żeby był ban :D pozdro :)
0
hehe w 2 filmiku komentatorzy są super :) A tak na inny temat ma ktoś konto na ligamistrzów.com bo ja chciałbym usunąć koleżanki a niewiem jak ;/ pozdro i Veb ;]
0
ciekawy wywiad Vamos Barca i liczę że wygramy z Arsenalem ;)
0
nie jest dobrze ale pewnie keita zagra i xavi zdrowy więc nie jest najgorzej veB ;]
0
kretoszczurmks
:) no co veB ;]
0
już zdjęcie jest zmienione ;) a co do tematu podobają mi się wypowiedzi naszych i więrzę w nich veB pozdro :)
0
troche nie na temat ale sądzę że wygramy mecz z arsenalem nie będzie łatwo ale wierzę... :)
0
:/ zobaczymy ... ;p
0
kavulo
Wiedziałem że się bedą cieszyć ale jak iniesta nie zagra to cesc też to bedą równiejsze szanse:) veB i wierzę w nasze zwycięstwo ...
0
no i super na arsenal ;/ ale mam nadzieje że szybko wyjdzie z tego :)
0
a dla mnie ten mecz był słabszy ale nie najgorszy i druga połowa była lux ładna wypowiedz pepa i pozdro :)
0
dziękuję za bramkę vamos barca i dzięki za przeklej ;)
0
Dziekuję za uwagę Vamos i szykujmy się na arsenal a liczę że wygramy VeB ;}
0
weterman
zgadzam się vamos :)
0
dziękuję vamos :)