0

Bykunn

Ja też tak myśle a co do to ja lat kibicowania to powiem że wcześniej byłem młody (z racji wieku ;p bo się urodziłęm w 1995) :)

0

GauchoR80

Mi się nie tylko z tym kojarzą ;p A barca ponad wszystko ;]

pozdro:P

0

santiago

A kto by nie chciał ;p ? Letnie okienko i transfery =)

pozdro :)

Nie bedzię łatwo i jeszcze jak inter dorzuci Mario Balotellego to duża konkurencja dla nas ...

VeB!!

0

Bykunn

Może i nie , ale wierze w nas bez względu na wszystko ;p

Zobacz http://www.transfery.info/news-full-11899.html :)

Ile kibicujesz barcy ? bo ja tak przypuszczając to od 2003/4 ;p pozdro ;)

0

karci0

Ja też tak uważam i Zlatan i tak się starał jak mógł.Wierze w niego w nasz zespół.. :)

A tak w innym temacie zobacz http://www.transfery.info/news-full-11899.html ;p

0

W taką ładną pogodę trening jest przyjemniejszy damy radę wierzę w nas zespół... ;]

0

Bedzię ciężko niemamy łatwego terminarza ale damy radę Veb!! ;)

0

Ja też myśle że wygramy w tym sezonie lm i la liga perfekcyjna wypowiedz cały pep :) a co do ataku z osasuną to też się zgadzam messi da sobie radę i możę wesprze ibrę i się odblokuje VeB!! pzdr dla adminów!!

0

staniszowski 10

Mi też się podoba i pewnie każdemu fanowi barcy ;p a tak w innym temacie to : http://www.transfery.info/news-full-11899.html i innym też polecam zobaczyć VeB!!

0

A ja liczę że niedługo znów bedzięmy liderami ... veB!!

0

potok 100 ja też go uwielbiam ;d i całą drużynę oczywiście a co do tematu to dobra wypowiedz i ja też niemogę tego znieść że real jest liderem ale napewno już nie długo nie bedzie Visca el barca pzdr :)

0

ładny mecz w naszym wykonaniu i dobre oceny ale zgadzam z tervasem w związku z oceną do daniego :) a ibra się starał ale cóż bo się odblokuje... VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?