DinaczClue
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
12 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bykunn
Ja też tak myśle a co do to ja lat kibicowania to powiem że wcześniej byłem młody (z racji wieku ;p bo się urodziłęm w 1995) :)
0
GauchoR80
Mi się nie tylko z tym kojarzą ;p A barca ponad wszystko ;]
pozdro:P
0
santiago
A kto by nie chciał ;p ? Letnie okienko i transfery =)
pozdro :)
Nie bedzię łatwo i jeszcze jak inter dorzuci Mario Balotellego to duża konkurencja dla nas ...
VeB!!
0
Bykunn
Może i nie , ale wierze w nas bez względu na wszystko ;p
Zobacz http://www.transfery.info/news-full-11899.html :)
Ile kibicujesz barcy ? bo ja tak przypuszczając to od 2003/4 ;p pozdro ;)
0
karci0
Ja też tak uważam i Zlatan i tak się starał jak mógł.Wierze w niego w nasz zespół.. :)
A tak w innym temacie zobacz http://www.transfery.info/news-full-11899.html ;p
0
W taką ładną pogodę trening jest przyjemniejszy damy radę wierzę w nas zespół... ;]
0
Bedzię ciężko niemamy łatwego terminarza ale damy radę Veb!! ;)
0
Ja też myśle że wygramy w tym sezonie lm i la liga perfekcyjna wypowiedz cały pep :) a co do ataku z osasuną to też się zgadzam messi da sobie radę i możę wesprze ibrę i się odblokuje VeB!! pzdr dla adminów!!
0
staniszowski 10
Mi też się podoba i pewnie każdemu fanowi barcy ;p a tak w innym temacie to : http://www.transfery.info/news-full-11899.html i innym też polecam zobaczyć VeB!!
0
A ja liczę że niedługo znów bedzięmy liderami ... veB!!
0
potok 100 ja też go uwielbiam ;d i całą drużynę oczywiście a co do tematu to dobra wypowiedz i ja też niemogę tego znieść że real jest liderem ale napewno już nie długo nie bedzie Visca el barca pzdr :)
0
ładny mecz w naszym wykonaniu i dobre oceny ale zgadzam z tervasem w związku z oceną do daniego :) a ibra się starał ale cóż bo się odblokuje... VeB!!