DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villareal 1:0 jak wygra to i nas przeskoczy.
1
Jak myślicie kto pod nieobecność Messiego powinien wykonywać rzuty karne? Może Suarez powinien spróbować?
4
Lider Celty Vigo, Nolito, podjął decyzję o zmianie barw klubowych w zimowym okienku transferowym – taką informację podało Radio Catalunya.
Artykułu nie było nie wiem czy były już komentarze. Oby przeszedł do nas teraz byłby na wagę złota.
2
Ten Vermaelen gdy nie ma kontuzji jest naszym najlepszym obecnie stoperem.
1
Zobaczymy jak PSG sobie poradzi z Realem to będzie ciekawy mecz.
0
Skoro za takiego Kovacevicia dają 35 mln to musi coś mieć, a Casemiro miał bdb sezon poprzedni na wypożyczeniu.
0
Celta jeszcze nie grała.
0
15 strzałów Ronaldo :D
4
"Kameni,Welington i sędzia zabierają lidera"
To sędzia zabrał to co dał tydzień temu po meczu z Granadą :D
Ja bym tam dodał jeszcze Ronaldo.
0
To co Madryt następny lider za 7 miesięcy kolejne?
1
Ronaldo jaki strzelec hahahhaa
0
Ronaldo z 2 m na pustą nie trafił.
0
Malaga ma bardzo fajne stroje :)
0
To teraz muszą coś wcisnąć....
1
Ronaldo w Realu tylko strzela i nic więcej. W Barcelonie Messi podaje, rozgrywa, strzela.
1
W Realu niestety też się łamią. Jese kontuzja.
6
Wy oczekujecie nie wiadomo ile goli, a takie Las Palmas. wygrało z Sevillą 2:0 z Celtą zremisowało 3:3 z Atletico przegrali tylko 1:0.
3
Haha serio nie poszedłeś do szkoły bo się śmiali z Barcy? :D Teraz to mnie rozwaliłeś.
2
Dobrze że Fifa odrzuciła odwoływania Barcy w sprawie Pique bo pewnie i z Atletico byśmy przegrali.
0
Celta=Atletico w tym sezonie
0
Lęcę na Real-Bilbao.
0
haha kopią prosto w niego i mecz życia?
0
Chodzi Ci o okradzioną bramkę Celty?
1
Niech ten mecz już się kończy nie chce kolejnego blamażu...
0
Minęło 5 min a my jak graliśmy to gramy nie stać nas na 3 bramki i trzeba się z tym pogodzić.
0
Jaki mecz życia nie bez powodu Celta straciły pkt dotychczas tylko raz.
3
Przecież my nie mamy pomocy my z piłką nie możemy wyjść z własnej połowy....
0
Na Nou Camp hahahhaa
0
To już jest po meczu z taką grą nie mamy żadnych szans!
1
Ale przecież nie ma autobusu panowie.